Read the Official Description

Jaderné inženýrství

V září roku 2002 South Carolina State University (SC State University) ve spolupráci s University of Wisconsin-Madison (UWM) obdržel souhlas Jižní Karolíny Komise o vysokoškolském vzdělávání nabízet bakalářský titul v jaderné inženýrství. Tato dohoda je jedinečný ve svém přístupu a je první svého druhu na začátku jaderné renesance. Tato dohoda byla zahájena z důvodu, že je třeba rozšířit začlenění menšin na všech úrovních jaderné energie, výzkumu, vývoje a výroby. V současné době, Nuclear Engineering Program (NEP), je ve spolupráci s oběma North Carolina State University (NC State) a UWM. Podle těchto dohod, studenti v inženýrství programu jaderné dokončit druhou polovinu svého ročníku na buď UWM nebo NC State University, aby byly splněny všechny požadavky k získání bakaláře věd v oboru jaderného inženýrství (svěřené SC State University).

Program začal s pěti (5) studentů a vzrostl na více než 55 studentů (v současné době). V květnu 2013 NEP udělil 27 Bachelor of Science stupňů jaderného inženýrství. Díky svému úspěchu, SC State Nuclear Engineering Program dosaženo Engineering Akreditační komise navádět akreditace v roce 2008 (zpětné roku 2005). Je to jediný program vysokoškoláka Nuclear Engineering ve státě Jižní Karolína. Program je akreditován Engineering Akreditační komise ABET; http://www.abet.org, a to je jediný program, při HBCU Nuclear Engineering.

SC State Nuclear Engineering Program přilákal a zachovává trvalou a vysoce kvalifikované fakulty schopný výuky všech kurzů jaderného inženýrství nabízených SC státu a našich partnerských institucí (UWM a NC států). Program má stálé jádro fakultu skládající se ze tří doktoráty, z nichž všechny jsou v jaderné inženýrství. Stálá fakulty přináší více než 40 let v kombinaci výuky a zkušeností školení a více než 40 kombinované let zkušenosti v oboru.

  • SC State Nuclear Engineering Program konstruovány a provozuje vysoce uznávaný, state-of-the-art záření Výuka přírodovědných předmětů laboratoř.
  • SC State Nuclear Engineering Program postavený state-of-the-art Environmental radiochemické laboratoře.
  • SC State Nuclear Engineering Program vytvořila partnerství s průmyslem a federální agentury pro stipendia a podpory výzkumu.
  • Nuclear Engineering Program láká významných a prominentní host jaderné inženýry, včetně dvou prezidentů Americké nukleární společnosti, jako zástupce ministra a náměstek náměstek tajemníka ministerstva energetiky, a komisaře jaderné regulační komise.
  • SC State Nuclear Engineering Program zavedla uznávané programy dosahu (léto jaderné vědy ústavů) pro studenty středních škol a poradců v regionu Jihovýchod. Úspěch tohoto programu přijímáni studenti do SC státu ve STEM a dalších oborů. K dnešnímu dni jsme měli více než 100 účastníků studentských v ústavech (2008-2012). Z více než 30 účastníků studentských, které jsou v současné době zapsaných na vysoké školy nebo univerzity, 10 účastníků se v současné době zapsáni na SC State University.

Mission Nuclear Engineering Program

Posláním programu jaderného inženýrství, který podporuje poslání univerzity a vysoké školy je vyrábět inženýry, kteří jsou vysoce kvalifikovaní, kompetentní a dobře připraven v oblasti jaderné a radiologické techniky, vstoupit profesní kariéru ve veřejném i soukromém sektoru a sledovat stupňů nad bakalářském studiu v profesním nebo absolvent školy.

Program Cíle vzdělávání

  • Vzdělávat jaderné inženýry, kteří jsou velmi vyhledávané v jaderných a příbuzných oborech.
  • Vzdělávat jaderné inženýry, kteří mohou postoupí do magisterského studia.
  • Připravit absolventy, kteří mají komunikaci a řešení problémů schopnosti uspět jako profesionály v jakémkoli prostředí (jako jednotlivci ve skupinách nebo ve vedoucích pozicích).
  • Chcete-li produkovat absolventy, kteří jsou si vědomi dopadu svých činností jako inženýrů v oblasti etických, environmentálních, sociálních, právních a globálních problémů.

See 1 more programs offered by South Carolina State University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019