Bachelor of Science v oblasti vzdělávání

Všeobecné informace

Popis programu

Bachelor of Science ve vzdělávání

Prolnutí tradiční i netradiční přístupy k přípravě učitelů se zaměřením na odborné znalosti obsahu znalostí, efektivních strategií výuky a vedení třídy, budou absolventi vstup do učitelské profese připraven čelit výzvám současných a budoucích třídách. Kandidáti učitel kompletní profesionální vzdělání ročníkové práce, ročníkové práce obsahu matematiky, vědy a čtení, stejně jako strukturované, hlídané zkušenosti v terénu ve školách.

Bachelor of Science ve vzdělávání s dvojitým major v raném dětství a speciální pedagogiky splňuje standardy stanovené univerzitního systému Gruzie, Gruzie profesních standardů Komise, a Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů. Kandidáti učitel úspěšném absolvování tohoto programu bude certifikován v raném dětství a speciálního vzdělávání stupních K-5.

EDUCATION101

Základní kurikulum

Rané dětství / speciální vzdělávací program vyžaduje absolvování 124-126 hodin úvěru, z nichž 60 jsou k dokončení základní osnovu oblastí A až F. Tyto kurzy Area F jsou předpoklady pro tento program: EDUC 2110, EDUC 2120, EDUC 2130, ISCI 2001, ISCI 2002 a 2008 MATH. Studenti se důrazně doporučuje, aby pravidelně spolupracují s vzdělávacího poradce pro dokončení hlavních osnov.

Vstup do vzdělávacího programu předmětů

Před zařazením do semestru, který začíná v budoucích učitelů odborného vzdělávání sled práce v kurzu, studenti jsou povinni být přijat do programu vzdělávání učitelů. Žádosti o přijetí do vzdělávacího programu Učitelství jsou splatné do 1. února před ročníku, zimním semestru. Vstupné je konkurenceschopná v přírodě a úspěšných potenciálních kandidátů učitelství musí splňovat následující minimální kritéria:

 • kumulativní GPA 2,5 a vyšší na všech ročníkové práce.
 • úspěšné absolvování přijímacího posuzování GACE program nebo výjimky založen na uspokojivé skóre na SAT nebo ACT *
 • Dokončení Georgia pedagoga pro etiku posuzování GACE (Program Entry [350])
 • stupeň C nebo lepší ve všech kurzech Area F
 • Dokončení Oblasti AG v hlavních osnov
 • Předložení tří učitel Candidate Dispozice Hodnocení (alespoň jeden z profesora EDUC)
 • doklad o pojištění pro deliktu
 • úspěšná trestní ověřením (vedeného GaPSC)
 • GaPSC Pre-Service Application Certificate

Studenti mohou být osvobozeny od Gace v případě, že:

 • Skóre 1000 nebo vyšší na SAT (verbální, matematické)
 • Skóre 43 nebo vyšší na ACT (angličtina, matematika)
 • Prošel CBEST, Clast nebo FTCE (Kalifornie / Oregon / Florida)
 • Prošel Praxis I před 03.06.2007

Pokračování v Education Program předmětů

Jakmile je přijat do vzdělávacího programu předmětů, musí uchazeči učitel získat minimálně 2,75 GPA nebo vyšší každý semestr a získat C nebo lepší ve všech odborném vzdělávání v kurzu. se provádí periodické monitorování pomocí programu fakulty s ohledem na kandidátské učitel pokroku v oblasti svých znalostí, schopností a dispozic s cílem zajistit, aby kandidáti učitelů splňují vysoké standardy. Absolvování odborného vzdělání samozřejmě práce zahrnuje přednáškové kurzy, Cvičení kurzy, kde kandidát učitele práce s dětmi ve školách pod dohledem certifikované učitele a školitele kolej, seminář kurzů, které poskytují přehled informací o nadcházejícím samozřejmě práce a profesní rozvoj semináře, které poskytují doplňující znalosti a dovednosti mimo přednáškových kursů.

Maturitní Požadavky

K maturitě, všichni kandidáti učitel musí mít edTPA, úspěšně dokončit Capstone integrované stáž, a projít testy obsahu GACE nezbytných pro certifikaci podle Gruzie profesních standardů Komise.

Professional Education Curriculum

Profesionální vzdělávání Studium se skládá z 64 kreditních hodin kurzů v matematice, raném dětství, speciální školství, čtení, fyzickou aktivitu a zdraví a hudby a umění. Ve vzdělávacích kurzů odborných níže uvedených následujících pokynů poskytuje základ pro obsah: ECED - Obsah Kurz je zaměřen především na raného dětství; ECSP - Obsah Kurz je zaměřen na kombinaci raném dětství a speciálního vzdělávání; SPED - Obsah Kurz je zaměřen především na speciální vzdělávání; a RDNG - obsah Kurz je zaměřen především na gramotnosti a čtení vzdělávání. V posledních dvou letech studia všichni kandidáti učitel dokončit stejném kurzu sekvence a pole zkušenosti jako kohorty.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The College of Coastal Georgia will be a college of choice for students within Georgia and beyond, providing an outstanding education for tomorrow's leaders and citizens through service learning, glob ... Čtěte více

The College of Coastal Georgia will be a college of choice for students within Georgia and beyond, providing an outstanding education for tomorrow's leaders and citizens through service learning, global awareness and engaged entrepreneurship. Méně