Read the Official Description

Bachelor of Science v Business Administration míře vyžaduje úspěšné dokončení 120 hodin semestru, včetně (1) Program Všeobecných studií; (2) Business Administration jádro; a (3) jeden z pěti oblastí důrazem uvedených níže. Aby si vydělal tohoto stupně, studenti jsou povinni udržovat kumulativní stupeň průměr nejméně 2,25 (C) pro všechny obory v podnikání.

Business Administration jádro se skládá z úvodních kurzů ze všech hlavních obchodních oborů vyučovaných na Concord univerzitě. Záměrem je poskytnout komplexní pochopení širokého spektra oborů v obchodním správy a základ pro specializované studium ve vybrané oblasti studenta důrazu.

Cílem oblasti účetnictví je poskytnout vzdělání k výkonu různých účetních a obchodní kariéry. Osnovy jsou expozice popisné a analytické informace užitečné v podnikatelské rozhodovacího procesu.

Správní systémy Oblast důrazu zajišťuje výuku v teorii a dovednosti potřebné, aby fungovaly a úspěšně řídit stávající kancelářské prostředí, stejně jako se přizpůsobit budoucím kancelářských prostředích technologie se mění. Studenti, kteří absolvují tento program se často používají v podpůrných služeb, jako je správa, mzdy, zpracování informací a dat; Vedení zařízení; Materiály plánování a distribuce; Konference plánování a cestování; vedení záznamů, telekomunikace management, a bezpečnost.

Cílem oblasti financí důrazu je připravit studenty, kteří hledají pracovní příležitosti v oblasti podnikových financí, řízení investic a řízení finančních institucí. Rigor v kurzu práce a kvantitativní dovednosti je zdůrazněna. Studenti, kteří absolvují tento program získat odpovídající expozici jak v finanční teorie a politiky nezbytné pro kariérní růst v sofistikované a konkurenčního prostředí v malých i velkých finančních organizací.

Oblast řízení důraz poskytuje studentům komplexní pochopení principů, postupů a praktik v řízení lidí a organizací. Studenti, kteří absolvují tento program studijního typicky bezpečného zaměstnání v celé řadě obchodních kariéry, které sahají od řízení malých podniků k zaměstnání ve velkých organizacích všech typů.

Marketing Oblast důraz je navržen tak, aby studentovi všeobecné obchodní vzdělání s cílem rozvíjet kariéru v oblasti marketingu. Marketing se skládá z mnoha aktivit, které spojují výroby zboží a služeb pro spotřebitele nebo průmyslového uživatele. Osnovy Důraz je kladen na odbornou přípravu pro rozvoj marketingové strategie a řízení marketingových operací. Dalekosáhlé možnosti jsou k dispozici pro marketingové studenty všech typů a velikostí pro neziskové a ne-pro-neziskových organizací, včetně maloobchodu, velkoobchodu, servisní agentury, organizace zdravotní péče, vzdělávací jednotky a vládní instituce. Marketing Oblast důrazu poskytuje studentům komplexní expozice pro kariérní možnosti v mnoha oblastech marketingu, včetně: reklama, prodej, marketing management, maloobchod, marketingový výzkum a management.

Každý student je přidělen akademický poradce divize, který bude k dispozici pro zodpovězení otázky, poskytnout vodítko při výběru kurzu, pomoc při stanovování cílů, a pomoci studentům učinit informované rozhodnutí kariéry. Studenti se seznámí s Akademický poradci plánovat akademické plánování a poradci podepsat všechny registrace a změnu časového plánu forem. Studenti jsou vedeni k setkání s poradci pravidelně diskutovat o studijní pokrok, kariéry umístění, a zvláštní potřeby.

Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by Concord University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019