Bachelor of Science v trestní justici

Všeobecné informace

Popis programu

Bakalář fakulta Udělen v trestní justici se zaměřuje na studium trestněprávního systému a jeho částí, jakož i příčiny a následky trestného činu. Studijní program zdůrazňuje, že ucelený pohled na systém trestního soudnictví s důrazem na vztahy mezi systémovými komponenty. Učební plán je určen pro studenty s nadací jádro znalosti trestního soudnictví, jež bude připravovat studenty na kariéru v oblasti donucovacích oblasti policie a vyšetřování trestné činnosti, jakož i bezpečnosti, opravy, probační a parole.

Koncentrace

  • Koncentrace Public Management se zaměřuje především na řízení organizací veřejného sektoru. Pro studenty trestního soudnictví, cílem této koncentraci je rozvíjet dovednosti potřebné jednotlivci, kteří řídí trestní justice a bezpečnostních organizací a ty, kteří vyvíjejí a vyhodnocovat politiky. Koncentrace veřejné správy poskytuje obchodovatelné řízení a vedení kompetencí, které mohou být přímo aplikovány na pracovišti, a zároveň vštěpovat základní hodnoty, aby bylo zajištěno studenti se daří po ukončení studia ve své kariéře jako státní zaměstnanci.
  • Koncentrace Homeland Security poskytuje jedinečnou příležitost pro zájemce se zaměřením svých studií o rozsáhlých oblastech zahrnutých do komplexního aréně vnitřní bezpečnosti. Těžištěm této koncentraci je poskytnout komplexní studii komplexních oblastí, jež čelí náš národ, jako imigrační politiky, bezpečnosti hranic, celní vymáhání, počítačové trestné činnosti a vyhodnocení veřejných politik v těchto oblastech.
  • Information Assurance a koncentrace Cyber Defense umožňuje studentům osvojit si základní dovednosti pro porozumění síťového obranu, systémy pro správu databází, počítačové trestné činnosti, počítačové bezpečnosti a zabezpečení designu a kryptografie.

po Graduation

Absolventi programu lze očekávat, že bude dobře připravena na vstupní úrovně pracovních míst v libovolném počtu oblastí v širokém poli trestního soudnictví, včetně kriminální vyšetřovatel, policista, celník, probační a kurátora, pohraniční hlídky agent, federální letecké maršála, dopravní bezpečnostní screener , soukromého bezpečnostního sektoru profesionální, a mnoho dalších. Kromě toho budou absolventi programu dosáhli solidní základ pro budoucí úspěch v postgraduální studium nebo prosazování své kariéry.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The College of Coastal Georgia will be a college of choice for students within Georgia and beyond, providing an outstanding education for tomorrow's leaders and citizens through service learning, glob ... Čtěte více

The College of Coastal Georgia will be a college of choice for students within Georgia and beyond, providing an outstanding education for tomorrow's leaders and citizens through service learning, global awareness and engaged entrepreneurship. Méně