Bachelor of Science v tvůrčího psaní pro zábavu

Full Sail University

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of Science v tvůrčího psaní pro zábavu

Full Sail University

kreativní psaní

Je to všechno začíná s velkým příběhem. Ať už film nebo televizní show, video hry nebo dokonce reklamě, nejúspěšnější kousky média, jsou ty, které vyprávět poutavé a zajímavé příběhy, příběhy, které zachytit vaši pozornost, jiskra svou fantazii, a vyvolávají vaše emoce.

Plnými plachtami Tvůrčí psaní pro zábavu Bachelor of Fine Arts studijní program je navržen tak, aby studentům pomoci zdokonalit své vyprávění schopnosti, s důrazem na psaní pro vizuálních médií, včetně scenáristiku a scenáristiky. Po celou dobu průběhu 20-měsíční program, budete zdokonalovat své dovednosti psaní prostřednictvím různých cvičení, úkoly a projekty, které vás připraví, aby vyhovovaly potřebám průmyslu, kteří potřebují tvůrčí vizionářů.

Kreativní psaní pro zábavu, bakalářský studijní program zdůrazňuje nutnost TransMedia přístup k psaní zábavního průmyslu; nápad může začínat jako skript pro televizní show, ale také musí být schopen přecházet do dalších distribučních kanálů, jako jsou mobilní zařízení, internetové stránky a další. Jako student v tomto programu se dozvíte, jak se určité základy psaní se vztahují na všechny z těchto platforem, stejně jako úpravy, které každý jiný kanál vyžaduje.

Budete se účastní v širokém spektru psaní workshopů zaměřených na posílení své schopnosti v různých formátech a žánrů, včetně komedie, hrůza, tajemství, napětí, fantasy a sci-fi. Budete také studovat množství vydavatelských a distribučních kanálů dostupných pro dnešní spisovatelé, stejně jako profesionálních nástrojů a přístupů nutné prodávat sám sebe v tomto odvětví, ať už je to jako spisovatel na volné noze, nebo jako součást větší právnické osoby. V celém programu, budete moci rozvíjet svůj vlastní osobní portfolio, které bude nejen zobrazovat vaše psaní, ale také vám pomůže vytvořit sami sebe jako tvůrčí profesionál.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is
Online forma
Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
20 - 29 měsíců
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Winter Park, Florida
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Winter Park, Florida
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu