PŘIJETE NA OBCHODNÍ STRANĚ

Pokud je sport vaše věc, proč to neudělat vaší kariéře? Nemusíte být superstar sportovec nebo trenér, abyste to udělali. Multibiliardový sportovní průmysl potřebuje důvtipné osoby pracovat ve sportovním managementu. Sporty se netýkají pouze sportovců, trenérů a soutěží. Je to také o podnikání. Každý sport a atletický podnik potřebuje lidi, kteří mají zkušenosti s řízením, operacemi, styky s veřejností, marketingem a prodejem.

Na ONU vás připravíme na úspěšnou kariéru ve vedení sportu. Naše solidní kurikulum zahrnuje kurzy sportovního managementu, sportovní právo a etika, komunikační studia a podnikání. Dále vám nabízíme možnost dokončit nezletilou osobu v oblasti, která vás zajímá, a to všechno při absolvování čtyř let. Zajišťujeme skutečné učení prostřednictvím požadovaných stáží a praktických cvičení v rámci programu ONU atletiku. S těmito zkušenostmi se naučíte komunikovat, řešit problémy, spolupracovat a vést. Tyto dovednosti jsou v poptávce na středních školách, kolegiích a profesionálních sportech.

Velké instituce prostě nemohou nabídnout individuální pozornost a příležitosti, které najdete zde. Budete pomáhat s propagačními akcemi, vztahy s médii a řízením zařízení pro 23 týmů NCAA divize III. Budete mít příležitost zapojit se do profesních organizací a navštěvovat regionální a národní konference. Vyjedete na silniční výlety a dokončíte stáž. Vytvoříte dovednosti a důvěru a zjistíte, kde vyniknete a co jste vášniví.

Od prvního dne budete součástí naší rodiny. Budete se těšit na malé velikosti triček a úžasné přátelství. Naši specializovaní profesoři Vás poznají. Budou vás podporovat ve svých kurzech, stážích a postgraduálních nebo kariérních přípravách. Budou osobně investovány do vašeho úspěchu - na vysoké škole i mimo ni.

Po dokončení studia budete připraveni vybojovat kariéru ve vzrušujícím světě sportovního managementu!107037_13.jpg

BUDE STRATEGICKÝ

Jako hlavní manažer sportu budete potřebovat absolvovat 12-týdenní, 450-hodinový zážitkový trénink zaměřený na vaši budoucnost. Naši studenti v oblasti sportovního managementu byli internováni na některých skvělých místech, jako jsou Toledo bláto, Tampa Bay Buccaneers, Columbus Crew, Indianapolis Colts, Columbus Blue Jackets a Cleveland Cavaliers.107033_4.jpg

ZÚČASTNĚTE

Připojte se k profesionální organizaci a dozvíte se o příležitostech ve svém oboru a seznamte se s novými lidmi. Studenti v oblasti sportovního managementu například cestují na regionální a národní setkání a organizují sportovní akce a marketingové akce pro atletiku. Tam jsou desítky studentských organizací a čestné společnosti - zaměřené na mnoho různých zájmů - aktivní v areálu. Určitě najdete jeden nebo více, které vám vyhovují.107031_2.jpg

PEVNÉ VÝSLEDKY

Za posledních pět let bylo v průměru 93% absolventů lidských výkonů v oblasti sportovních věd zaměstnaných na plný úvazek nebo bylo do šesti měsíců od ukončení studia zapsáno na postgraduální školu.

Naši absolventi sportovního managementu jsou přijímáni do nejmodernějších absolventských programů, jako jsou například na Bowling Green State University a Ohio University.

KURZY

Správa sportu:

 • Sportovní proporce a marketing
 • Sportovní zařízení a správa událostí
 • Organizace a správa ve sportu
 • Sportovní finance a ekonomika
 • Etika ve sportu
 • Právní otázky ve sportu

Komunikace:

 • Vztahy s veřejností
 • Prezentace na mluvení
 • Organizační komunikace

Obchod:

 • Obchodní marketing
 • Podnikání
 • Účetnictví
 • Řízení107039_12.jpg
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z Ohio Northern University »

Poslední aktualizace December 24, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date