O

Na UCU studujete Liberal Arts and Sciences, vzdělávací filozofii, která je ve Spojených státech běžná. Namísto výběru jediného předmětu vytvoříte svůj vlastní studijní program z velkého počtu kurzů ve vědě, společenských vědách a humanitních oborech.

Přemýšlejte o tom. Problémy, kterým dnes čelíme, jsou složité. Pro pochopení globálního oteplování například potřebujete vědy. Ale nemůžete to plně pochopit bez znalosti politiky, ekonomie nebo dokonce etiky. Studiem více než jedné disciplíny se naučíte přiblížit problémy z různých perspektiv a myslet "mimo krabici". To je to, co nazýváme multi- a interdisciplinární myšlení.

Vytváření vlastního studijního programu může být obtížné. Proto máte na UCU osobního učitele, který vám pomůže přemýšlet o vaší budoucnosti a zvolit správné kurzy.

Vibrant Learning Community

Na UCU tvoří studenti a zaměstnanci živá komunita. Nejsou žádné velké přednáškové sály; místo toho jsou třídy malé a interaktivní. Instruktoři vás budou stimulovat k účasti na diskusích, prezentaci a kritickému a kreativnímu uvažování o materiálu kurzu. 40% studentů je mezinárodních, takže v učebně i mimo ni mluvíme anglicky. A s tolika různými kulturami a zázemím se často setkáte s překvapujícími pohledy ve třídních diskusích.

Všichni studenti žijí a studují na areálu v Utrechtu. Budete žít spolu s dalšími studenty v jednotce, ve které budete mít soukromý pokoj a společný obývací pokoj. Mnoho klubů a výborů organizuje mimoškolní aktivity, od sportu a tance až po žurnalistiku a model Organizace spojených národů. A pokud potřebujete přestávku od studia, můžete si dát drink v studentském kampusovém baru.

Dobré vyhlídky

Absolventi UCU jsou přijímáni do špičkových magisterských programů v Nizozemí a v zahraničí. Stupeň liberálního umění a vědy je tedy cenným přínosem pro úspěšnou kariéru.

Jsi ty...

  • Máte zájem o více než jeden předmět?
  • Ambiciózní?
  • Toužíš přispět ke společnosti?
  • Zájem o život v mezinárodním prostředí?

Pak by UCU mohla být pro vás místo!

Kariérní vyhlídky

Cyklus opouští školní areál UCU.

Velká většina absolventů UCU se zapsá v magisterských programech prakticky ve všech oborech specializace. V důsledku toho najdou práci s velkým počtem zaměstnavatelů v celé řadě oblastí. Absolventi UCU pracují jako lékaři, právníci, psychologové, politickí poradci, konzultanti, politici, Ph.D. výzkumníků, obchodníků a mnoha dalších profesí. Vše závisí na tom, jaký magisterský program si vyberete po UCU.

Ale je jedno, co mají všichni absolventi UCU společné. Na UCU se učíte dovednosti, které jsou cenné nejen pro vaše vzdělávání, ale také pro Vaši profesní dráhu, jako je prezentace, kritická analýza argumentu a diskuse. A protože absolvujete kurzy v různých akademických disciplínách, rozvíjíte tvořivost a flexibilitu, jak překonat rozdíly a myslet "mimo krabici". Tyto charakteristiky jsou vysoce ceněny na trhu práce.

Ne všichni absolventi UCU absolvují magisterský titul. Někteří se zapsali do druhého bakalářského programu, nastoupili do stáže nebo požádali o stáž nebo práci.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 10 více kurzů z Utrecht University »

Poslední aktualizace December 2, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 let
Denní studium
Price
4,100 EUR
2018-2019: 4 100 EUR (EU / EHP), 10 829 EUR (EU / EHP s holandským vzděláním Ba / Ma), 10 500 EUR (mimo EU / EHP)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date