Přečtěte si oficiální popis

Poslání Program Environmental Science na University Muskingum je vystavit studentů na rodinu a provokativní akademické a výzkumné zkušenosti, které budou stimulovat celoživotní a skutečný zájem o vztahu mezi člověkem a přírodním prostředí na zemi.

Studentské příležitosti

Stáže

Nedávné stáže pro studenty Environmental Science patří:

NSF sponzorována výzkumu pro vysokoškoláky (REU) Programy - Muskingum studenti se podíleli na různých programů na různých vysokých školách studují otázky životního prostředí Reu. Jako příklady lze uvést jeden student, který studoval na Furman University v rámci jejich programu Basin výzkum a další, kteří se podíleli na University of Delaware je sledování REU programu vzorků vod v oblasti Chesapeake Bay.

Yellowstonský národní park - Letní stáže například sezónní Park Rangers, s rozmanitými povinností, které mohou zahrnovat průvodců, sběr odpadků, požární služby, údržbu stezka a školení v oblasti bezpečnosti a výkonu.

Cuyahoga Valley National Park Association - Polní instruktoři vést jednotky pro čtvrtá-osmá stupeň studenti integrující globální výchovy, multi-kulturní studie, otázky životního prostředí a umění.

Ohio Division of Wildlife - Možnosti jsou k dispozici v obou oblastech ryb a myslivosti.

Columbus Zoo - Možnost účasti na péči o zvířata a vzdělávacích programů.

Colgate-Palmolive nabízí technologie letní Program Corporate pro vysokoškoláky juniory i seniory k učení v podnikovém prostředí. Účastníci odpovídají za výzkumný projekt pod vedením a podporu mentora.

Kenny B. Polsko ('12) se bude podílet na stáž s oddělením nerostného bohatství v Cambridge, Ohio, začíná v září.

výzkum

Výzkumné možnosti jsou k dispozici přes oddělení, které tvoří interdisciplinární vědecký major životního prostředí. Biologie, chemie, geologie a profesoři na Muskingumu vykonávat práci v terénu v divočině v průběhu akademického roku, a to zejména v létě. Výzkum Student v létě je často podporována přes léto Muskie Fellows Program akademie. Některé příklady výzkumné činnosti patří:

Dr. Danny Ingold (Biologie) pracuje se studenty, kteří studují louky ptáků v divočině. Jeho současný léto výzkum student studuje hnízdo webu věrnost mezi pozemními ptáků hnízdících v divočině.

Dr. Lois Zook-Gerdau (chemie) a Dr. Toyin Osunsanya (Biologie) pracovali na společném projektu, určit vztah mezi chemickým složením půdy a výsledné bakteriální populace regenerované pruhu vytěžené půdy z divočiny.

Dr. Lois Zook-Gerdau (chemie) studuje polymer katalyzátor kompozitní materiály používané v elektro-oxidace znečišťujících látek v čištění odpadních vod. V létě roku 2005, ona je také pracuje s aktuální studentka účastnící se programu Muskie Fellows ve spojení s půdou Muskingum a ochrany vod okres analyzovat vzorky vody a půdy ze Salt Creek povodí.

Dr. Stephen Van Horn (geologie) pracuje s jiným studentem v programu Muskie Fellows, studium rozložení Ostracoda (téměř mikroskopické korýšů), The Wilds. Dr. Van Horn a jeho výzkum také studenti provedli průzkum velkých koncentrací iontů v povrchové vodě přes postupně

Po maturitě

Kariéra Možnosti Environmental Science Majors

Cesty k úspěchu pro přírodní vědy majoři životního prostředí, jsou velmi rozmanité. Možnosti zahrnují, ale nejsou omezeny na pracoval jako konzultant v oblasti životního prostředí, provádění státní službě v agenturách, jako je Agentura pro ochranu životního prostředí a US Forest Service, pracovat pro neziskovou organizaci, jako je World Wildlife Fund, nebo The Nature Conservancy, provádějící laboratoř analýza znečišťujících látek na životní prostředí, a environmentální výchova.

Alternativně mohou studenti se rozhodli pokračovat ve studiu a získat vyšší tituly tím, že navštěvuje absolvent nebo odborná škola v mnoha dalších specializovaných programů, včetně těch, které v právních předpisech v oblasti životního prostředí, strojírenství, vědecký výzkum, a ekonomiky.

Absolvent Školy

  • Miami University
  • Ohio University
  • Ohio State University
  • Purdue University
  • University of New Hampshire

Poslání

Posláním Science programu životní prostředí na Muskingum univerzitě je vystavit studentů na rodinu a provokativní akademické a výzkumné zkušenosti, které budou stimulovat celoživotní a skutečný zájem o vztahu mezi člověkem a přírodním prostředí na zemi. Přitom budou studenti vybaveni dovednostmi a znalostmi, které jim umožní hledat kariéru a vedoucí pozice v poli týkajících se životního prostředí arény od ekonomiky k politice na životě a přírodní vědy.

Vztah mezi Environmental Science programu a Muskingum univerzity misí

Pečující a podnětné akademické a výzkumné praxe jádrem Science Programu pro životní prostředí vyrovnává s posláním univerzity nabízet kvalitní akademické programy ve svobodných umění a vědy. Zaměření na vztah mezi člověkem a přírodním prostředím země pomáhá rozvíjet - intelektuálně a sociálně - podporou kritického myšlení, pozitivní akce a etické citlivosti celé osoby. Poznatky získané v rámci tohoto programu, který umožňuje studentům hledat kariéru a vedoucí pozice v poli týkajících se životního prostředí arény od ekonomiky k politice na životě a přírodní vědy vede k odborně produktivní, osobně uspokojení, a společensky odpovědných životů.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Muskingum University »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date