elektrotechnika

Je to specialita elektrotechnický z nejprestižnějších a nejstarších technických oborů na světě. S ohledem na potřeby místního trhu práce a regionální specializace bylo zavedeno elektrické inženýrství na Vysoké škole inženýrství v roce 2012. Pro elektrotechniky velký význam při prosazování technického vývoje, kde se účinky elektroinženýr promítá do všech rozvojových plánů a různých stavebních děl. Práce elektrotechnik je projektování, výstavby a údržby různých elektrotechnických zařízení Kalmahtat, přenosová vedení a distribučních sítí navíc k jeho efektivní roli při navrhování a řízení různých komunikačních systémů, stejně jako technika řízení projektů a analýzu nákladů. Je k dispozici pro elektrotechnický inženýr pro mnoho pracovních příležitostí v různých oblastech rozvoje, ať už ve veřejném nebo soukromém sektoru v místním trhu práce, regionální a globální.

zpráva

Dokonalost v úrovni absolventů katedry elektrotechniky a připravit je držet krok s místními a regionálními požadavky trhu práce.

cíle

  • Vybavit studenty se základními principy inženýrství a podporu, která jim umožní účinně konkurovat na trhu práce.
  • Poskytnout studentům silné Bkivayat v základech energetice, strojírenství a obnovitelných zdrojů energie, aby se jí vzdát, vědecký a technologický vývoj v oblasti elektrotechnických aplikací.
  • Umožnit studentům působit jako součást týmu a připravit je pro kontinuální vzdělávání v celé své kariéry.
  • Rehabilitace absolventů tak, aby mohli komunikovat a spolupracovat a pracovat jako tým a komunikovat s kolegy ze všech oborů az různých kultur.
  • Rozvoj kapacit a výuka dovedností pro studenty, které jim umožní řešit technické problémy týkající se životního prostředí, které by mohly Tusbandm ve své kariéře
  • Rozvoj komunikačních dovedností pro absolventa na Tmcnehm formulovat problémy, kterým čelí v vědeckým způsobem. Jakož i poskytování poradenských služeb ve všech oblastech elektrotechniky, které jsou přímo spojené s potřebami společnosti.
  • Držet krok s vývojem a vědeckého a technologického vývoje, aby splňovaly požadavky trhu práce.
Program se vyučuje na:
Angličtina
Arabština

Zobraz 21 více kurzů z Al-Ahliyya Amman University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date