Bachelor elektrotechniky

Al-Ahliyya Amman University

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor elektrotechniky

Al-Ahliyya Amman University

elektrotechnika

Je to specialita elektrotechnický z nejprestižnějších a nejstarších technických oborů na světě. S ohledem na potřeby místního trhu práce a regionální specializace bylo zavedeno elektrické inženýrství na Vysoké škole inženýrství v roce 2012. Pro elektrotechniky velký význam při prosazování technického vývoje, kde se účinky elektroinženýr promítá do všech rozvojových plánů a různých stavebních děl. Práce elektrotechnik je projektování, výstavby a údržby různých elektrotechnických zařízení Kalmahtat, přenosová vedení a distribučních sítí navíc k jeho efektivní roli při navrhování a řízení různých komunikačních systémů, stejně jako technika řízení projektů a analýzu nákladů. Je k dispozici pro elektrotechnický inženýr pro mnoho pracovních příležitostí v různých oblastech rozvoje, ať už ve veřejném nebo soukromém sektoru v místním trhu práce, regionální a globální.

zpráva

Dokonalost v úrovni absolventů katedry elektrotechniky a připravit je držet krok s místními a regionálními požadavky trhu práce.

cíle

  • Vybavit studenty se základními principy inženýrství a podporu, která jim umožní účinně konkurovat na trhu práce.
  • Poskytnout studentům silné Bkivayat v základech energetice, strojírenství a obnovitelných zdrojů energie, aby se jí vzdát, vědecký a technologický vývoj v oblasti elektrotechnických aplikací.
  • Umožnit studentům působit jako součást týmu a připravit je pro kontinuální vzdělávání v celé své kariéry.
  • Rehabilitace absolventů tak, aby mohli komunikovat a spolupracovat a pracovat jako tým a komunikovat s kolegy ze všech oborů az různých kultur.
  • Rozvoj kapacit a výuka dovedností pro studenty, které jim umožní řešit technické problémy týkající se životního prostředí, které by mohly Tusbandm ve své kariéře
  • Rozvoj komunikačních dovedností pro absolventa na Tmcnehm formulovat problémy, kterým čelí v vědeckým způsobem. Jakož i poskytování poradenských služeb ve všech oblastech elektrotechniky, které jsou přímo spojené s potřebami společnosti.
  • Držet krok s vývojem a vědeckého a technologického vývoje, aby splňovaly požadavky trhu práce.
This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Arabština


Poslední aktualizace March 14, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Jordánsko - Amman, Amman Governorate
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Jordánsko - Amman, Amman Governorate
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu