Bakalář v oboru Business Administration

University of Tor Vergata

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru Business Administration

University of Tor Vergata

BA

Je plně vyučován v angličtině a představuje silný přínos pro mezinárodní kariéru, a to přidáním hodnoty každému učebnímu plánu. BA

Účinná kombinace akademických znalostí, vzdělávacích seminářů a neustálé interakce s firmami umožňuje BA

Program má rozsáhlou mezinárodní síť umožňující studentům trávit čas v zahraničí prostřednictvím programů Erasmus, Overseas a Dual Degree Program ve spolupráci s School of Business Economics and Management na americké vysoké škole v Skopje (Makedonie).

Ve skutečnosti, náš bakalář v BA

Mezinárodní kontext poskytuje našim studentům motivaci k integraci a zlepšování jejich konkurenčních schopností k úspěšnému přístupu k jejich profesnímu a osobnímu životu.

První dva akademické roky mají společnou základnu společných vzdělávacích kurzů, zatímco ve třetím ročníku si studenti mohou vybrat mezi dvěma různými vzdělávacími programy, Business Administration nebo Economics.

Jak je strukturováno

Struktura kurzu je průběžně aktualizována, zaměřená na rozvoj konkrétních vazeb mezi teorií a reálnými aplikacemi. Představuje multidisciplinární přístup , který se zabývá koncepty a modely z managementu, ekonomiky, financí a kvantitativních metod.

Program se koná výhradně v angličtině.

První dva akademické roky mají společné vzdělávací kurzy.

Ve třetím ročníku si studenti mohou vybrat mezi dvěma různými vzdělávacími programy, Business Administration nebo Economics.

Kde: University of Tor Vergata - "Dnes je to Univerzita zítřka. Studium na naší univerzitě znamená od té doby budovat svou vlastní budoucnost. "

 • Campus je asi 40 minut jízdy metrem od historického centra Říma "Věčné město"
 • Klíčová slova v Tor Vergata jsou: Výuka a hledání kvality, internacionalizace a interdisciplinární přístup
 • Univerzita Tor Vergata je uznávána za své prestižní mezinárodní členství a za své výukové aktivity v anglickém jazyce
 • Je zařazena mezi 100 nejmodernějších univerzit ve světě méně než 50 let, a to jak společností QS ©, tak Times Higher Education ©
 • Za 30 let se "Tor Vergata" stala jednou z nejdůležitějších italských univerzit. To se řadí mezi 10. italské univerzity!
 • 40 000 studentů se zapsalo do 108 postgraduálních studijních programů (bakalářské, jednostupňové, magisterské nebo magisterské), 160 postgraduálních kurzů, 50 specializačních škol a 31 doktorátů. programy, vyučované buď v italštině nebo v angličtině
 • Římská univerzita Tor Vergata poskytuje svým studentům více než 22 roční stipendia, granty a ceny za finanční podporu
 • Je to veřejná vysoká škola s moderními studentskými zařízeními a konkurenční školné
 • Přibližně 1 500 řešení bydlení poskytovaných firmou Laziodisu a Campus X

Proč

Bakalář vědy v obchodní administrativě

Absolventi získají odpovídající dovednosti pro interpretaci a řízení konkurenčních prostředí, které jsou charakterizovány rychlými technologickými inovačními procesy. Tito absolventi se tak dobře hodí jako operátoři v nadnárodních společnostech a inovativních malých a středních podnicích s kvalifikací pro analýzu průmyslu, rozvoj podnikání a odborné znalosti v oblasti firemní strategie, podnikového poradenství, auditu technologií, řízení práv duševního vlastnictví a odborných znalostí v oblasti transferu technologií mezi ostatní. Prostřednictvím interdisciplinární nabídky výuky probíhá školení odborníků, kteří působí v oblasti podnikového poradenství, zejména v kontextu profesionálních služeb, jako jsou účetní nebo pracovní poradci. Umístění je navíc podporováno v oblastech řízení podniků, zejména v odděleních operací, řízení a oddělení lidských zdrojů.

Kurikulum v angličtině posiluje profily studentů podporou internacionalizace firem.

Účinnost a charakteristiky navrhovaného školení účinně zajišťují potřebu solidního vzdělávání, které by mohlo být umístěno mezi veřejnými a soukromými organizačními činiteli na mezinárodní úrovni.

Kdo

Hledáme studenty se silným zájmem o management a ekonomiku, zvědaví a otevřeně se usilující o rozvoj mezinárodní kariéry. Naši studenti by měli být připraveni naučit se teorie a modely, ale také chtějí, aby byly aplikovány.

Výběrový proces je vyhrazen studentům v posledním ročníku střední školy, kteří obdrží diplom do července 2018 a studenti již mají diplom platný pro zápis do italských univerzit.

Chcete-li aplikovat na jakýkoli bakalářský kurz, vyžaduje se zde původní 12letá školní kvalifikace, překládaná a legalizovaná italským diplomatickým zastoupením , spolu s prohlášením o hodnotě. Další informace o kvalifikacích vydaných v zahraničí naleznete v pravidlech ministerstva školství.

Požadavky na aplikace O aplikačním procesu pro akademický rok 2018/2019:

BSC v oboru obchodní administrativa

PRVNÍ KROK: Aby studenti mohli přihlásit, musí tyto dokumenty odeslat:

 • Životopis v anglickém znění;
 • Certifikát anglického jazyka (alespoň úroveň B2 CEFR );
 • Přepis záznamů o střední škole;
 • Středoškolský diplom (pokud je již k dispozici);
 • SAT nebo ACT (je-li získán).

Pokud tyto dokumenty obdrží kladné hodnocení, mohou žadatelé přistupovat k druhému kroku našeho výběrového řízení.

Druhý krok: Druhým krokem je rozhovor Skype Call s členem Admission Board.

Kdy: Termín podání žádosti

Aplikace jsou otevřeny v lednu a v červnu uzavřeny dvěma různými voláními .

 • 1. výzva: 22. ledna - 30. března (pro zahraniční studenty)
 • 2. výzva: 30. dubna - 15. června

Kurzy začínají v polovině září , ale mezinárodní studenti se vyzývají, aby přišli dříve, aby uspokojili všechny byrokratické postupy ve vhodném čase před skutečným počátkem.

Mezinárodní studenti budou muset splnit administrativní povinnosti stanovené italským právem, jako například žádost o daňový zákon a povolení k pobytu. Programová kancelář a uvítací kancelář pomáhají studentům v průběhu celého procesu.

UPOZORNĚNÍ: Když se ucházíte o bakalářský kurz, nezapomeňte, že T16 znamená učební plán Business Administration, zatímco T17 znamená studium ekonomiky.

Další informace získáte u našeho přijímacího úřadu (students@economia.uniroma2.it) a navštivte naše oficiální webové stránky: http://economia.uniroma2.it/ba/business-administration-economics

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace November 21, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
- Na základě rodinných příjmů (od 0 do 4100 EUR)
Information
Deadline
Locations
Itálie - Rome, Lazio
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Itálie - Rome, Lazio
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu