Podnikový management (International Business) je tříletý program angličtiny, který připravuje studenty s globálním zaměřením na kariéru v mezinárodním podnikání.

Nabízí studentům možnost studovat v mezinárodní třídě, přičemž 40% studentů se připojuje k programu ze zahraničí. Přednášející jsou stejně různorodí a díky know-how v oboru se naučíte používat teoretické znalosti pomocí p raktických cvičení, případů a týmových úkolů.

Objevíte zásady etické obchodní praxe a udržitelnosti a rozvíjejte své profesionální dovednosti a kulturní vědomí připravené na globální pracoviště. Tento kurz je také odrazovým můstkem pro magisterský program.

Stupeň v krátkosti

Nejprve se zaměříte na základy mezinárodního řízení obchodu - účetnictví, marketing, provoz a obchodní právo.

Pak se dostanete k operačnímu marketingu a prodeji, dodavatelskému řetězci, nákladovému účetnictví a mezinárodnímu HR.

Budete také pracovat jako projektový tým, který bude řídit týdenní výzkumnou cestu do zahraničí. Mezi další destinace patří Toyko, Kodaň a Kuala Lumpur.

Do posledního roku budete mít pevný přehled o tom, co se děje v mezinárodním obchodě. Vypracujete svůj osobní profil, vyberete si volitelné předměty a dokončíte svou práci.

Budete pracovat pro mezinárodní společnost po dobu tří měsíců jako součást našeho stážového programu - a tím získáte skutečné znalosti o dynamickém pracovním prostředí. Všechno, co jste se na kurzu naučili, je příprava na tento krok do podnikatelského světa. Credit Suisse, AB Inbev, KBC Bank (pobočka v Londýně) a Philips Lighting BV jsou jen některé z korporací, kde studenti strávili své stáže.

Studenti v závěrečném roce se také mohou zapojit do výměnného programu a studovat na některé z partnerských univerzit v zahraničí - například v Rakousku, Chile, Francii, Kazachstánu, Švýcarsku a Velké Británii.

Studium v Antverpách v Belgii

  • Domov k druhému největšímu přístavu v Evropě, Antverpy je klíčovým prvkem globálního dodavatelského řetězce a nabízí studentům podnikání řadu vzdělávacích příležitostí
  • Živé město učení s více než 44 000 studenty na plný úvazek
  • Diamantové hlavní město světa, prosperující módní průmysl a umělecké dědictví světové proslulosti
  • Brusel, Paříž, Londýn a Amsterdam jsou snadno dosažitelné vlakem.

Poplatek za školné

Poplatek za školní rok 2019-2020 je následující:

  • Studenti mimo EHP: 6112,80 EUR
  • Studenti EHP : 938,80 EUR

Jazykové požadavky

Program je vyučován v angličtině, takže studenti musí mít dobrou znalost anglického jazyka. Upozorňujeme, že můžete požádat o certifikát v angličtině, jako je IELTS: 6.0 nebo TOEFL iBT: 87.

Termín podání žádosti

  • Studenti mimo EHP: 15. května 2019
  • Studenti EEA (bez certifikátu IELTS: 6.0 nebo TOEFL iBT: 87): 12. června 2019

Podrobné informace o programu, informace o aplikaci a pokyny naleznete na webové stránce KdG https: // www. KdG .be / cs / business-management-international-business

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Karel De Grote University College »

Poslední aktualizace May 12, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
- € 6112,80 Studenti mimo EHP. Studenti EHP: 938,80 EUR.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date