Podnikatelské prostředí 21. století poskytuje výzvy a odměny pro ty, kteří jsou připraveni. Důraz na využití technologií, integraci obchodních konceptů a environmentálních otázek vás bude vyžadovat, abyste jako obchodního rozhodovacího pracovníka jste obeznámeni, flexibilní a připraveni se přizpůsobit novým paradigmům a požadavkům a dosáhnout toho na národní i mezinárodní úrovni. Manhattanville Business Management program vám poskytne základní znalosti o metodách, koncepcích a principech, které budou připraveny řešit výzvy budoucího podnikání.


Přehled/>

Vedoucí manažer vám poskytne základní znalosti o metodách, koncepcích a zásadách potřebných pro zvládnutí problémů a příležitostí, které vznikají v podnikatelském světě. Poskytne vám také znalosti o ekonomice a analytických nástrojích ekonomů.

Během vašeho juniorského nebo vyššího ročníku doporučujeme, aby jste absolvovali alespoň jednu praxi. S New York City a sídlem společnosti MasterCard Worldwide a PepsiCo poblíž budete mít výjimečné příležitosti.

Vedle kariéry v podnikání nebo neziskovém sektoru bude program řízení poskytovat také vynikající zázemí pro absolventské nebo odborné studium.

Manhattanville College také má Institut ekonomické svobody je podnik, který katalyzuje jak populární, tak vědeckou diskusi o otázkách týkajících se ekonomické svobody.


Podnikové řízení Hlavní požadavky na titul BA a BS/>

Všechna velká obchodní manažerka musí absolvovat následující devět kurzů:

ACC 1002

ACC 1002, ACC 1008, MGT 1001, MGT 1007, MGT 3090, MKT 1003: Nezapočítává se jako liberální umění Senior Seminar (ECO 3997 musí být vzaty pro oddělení ) Studenti mohou přijmout jak ECO 3997 a MGT 3090 a jeden bude počítán jako volitelný.

Senior Seminar (ECO 3997 musí být přijata pro oddělení vyznamenání) Studenti mohou přijmout jak ECO 3997 a MGT 3090 a jeden bude počítán jako volitelný.


Poznámka: Kurzy s kódem MGT nejsou liberální umění. Stejně jako u všech neleberálních uměleckých kurzů na vysoké škole je to označeno dvojitými hvězdičkami za názvem kurzu./>

Studenti specializovaní na Business Management jsou povzbuzováni, aby měli liberální umělecké drobné a jsou naléhají, aby pečlivě naplánovali, aby zajistili, že budou mít 90 liberálních uměleckých kreditů požadovaných pro titul BA nebo 60 liberálních uměleckých kreditů požadovaných pro titul BS.


Volitelné předměty:/>

Majitelé Business Management, kteří nevybírají oblast soustředění, musí mít 3 volitelné předměty. Vedle kurzů určených řízením (kódované MGT) mohou studenti absolvovat jakýkoli účetní, ekonomický, finanční nebo marketingový kurz jako volitelný (jakýkoli předmět kódovaný ACC, ECO, FIN nebo MKT).


Stupeň/>

Ekonomika, finance


Kariérní nápady/>

Všeobecné

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Manhattanville College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Led 2020
Srp 2020
Duration
4 let
Kombinované
Denní studium
Price
18,230 USD
$ 18,230 denní studijní poplatek za semestr.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Srp 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Srp 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Favorite Class – Jack Borris

A Day in the Life of a Valiant: Christoffer Staahl