Read the Official Description

Základní fakta:

  • Bakalářský studijní program v managementu a marketingu
  • Koordinátor: dr Anna Witek-Crabb (e-mail: Anna.Witek@ue.wroc.pl)
  • Délka studia: 6 semestrů (3 roky)
  • Jazyk výuky: angličtina
  • Předpoklady: způsobilost ke studiu na vysokoškolské úrovni, jazykové dovednosti
  • Doklad o ukončení studia: polský název "licencjat"

Popis programu

Bakalářské studium v ​​managementu a marketingu je anglická jazyková specializace určená pro studenty, kteří mají zájem o získání znalostí, dovedností a kompetencí, které jsou nezbytné pro řízení podnikatelských organizací na trhu. Studijní program jim umožňuje seznámit se s podnikovými procesy, které jsou klíčové pro úspěšné řízení současné organizace a důkladné pochopení marketingových funkcí. Zahrnuje všechny základní kurzy v oblasti managementu a marketingu, které nabízejí jiné renomované univerzity v Polsku iv zahraničí. Možnost studovat v angličtině dává studentům další příležitost k odborné přípravě jejich slovní zásoby, ke zlepšení jejich profesních dovedností a přípravě na to, aby se ucházeli o práci v polských nebo zahraničních společnostech a institucích působících na mezinárodní nebo celosvětové úrovni.

Studium

Studijní program zahrnuje téměř 60 různých kurzů. Jsou rozděleny do obecných kurzů, jako jsou informační technologie, statistiky, občanské

Formy výuky

V průběhu tří let studia je studentům poskytováno přes 1900 hodin. Studenti se účastní přednášek, workshopů, laboratoří a seminářů prováděných vysoce kvalifikovanými a zkušenými akademickými učiteli. V průběhu tříd se využívají interaktivní metody výuky, jako jsou multimediální prezentace, případové studie, skupinové diskuse, skupinové projekty a praktické příklady. K dispozici je také speciální kurz pro výuku studijních dovedností a odborné stáže.

Absolvovat

Absolventi jsou připraveni hrát manažerské role v různých obchodních organizacích a veřejných institucích. Jsou schopni pracovat jako manažeři a marketingoví specialisté v domácích a nadnárodních společnostech, malých a středních firmách nebo mezinárodních korporacích a mohou založit vlastní podnikání. Získané všeobecné manažerské dovednosti umožňují pracovat jako manažery operací, specialisté na oblast lidských zdrojů, marketingové, prodejní či manažerské značky, projektové nebo logistické manažery a vykonávat další manažerské role a odpovědnosti.

Cena

  • osoba, která studuje za úplatu: 2500 EUR / akademický rok
  • osoba, která studuje na základě platné pro polské státní příslušníky: 1000 PLN / semestr
Program taught in:
Angličtina

See 4 more programs offered by Wroclaw University of Economics »

Last updated April 23, 2018
This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
- Osoba, která studuje na základě poplatků: 2500 EUR / akademický rok. Osoba, která studuje na základě platných pro poloneje: 1000 PLN / semestr.
Deadline
Contact school
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Contact school
Application deadline
Contact school

Říj. 2019

Location
Application deadline
Contact school
End Date
Contact school