Základní fakta:

  • Bakalářský studijní program v managementu a marketingu
  • Koordinátor: dr Anna Witek-Crabb (e-mail: Anna.Witek@ue.wroc.pl)
  • Délka studia: 6 semestrů (3 roky)
  • Jazyk výuky: angličtina
  • Předpoklady: způsobilost ke studiu na vysokoškolské úrovni, jazykové dovednosti
  • Doklad o ukončení studia: polský název "licencjat"

Popis programu

Bakalářské studium v ​​managementu a marketingu je anglická jazyková specializace určená pro studenty, kteří mají zájem o získání znalostí, dovedností a kompetencí, které jsou nezbytné pro řízení podnikatelských organizací na trhu. Studijní program jim umožňuje seznámit se s podnikovými procesy, které jsou klíčové pro úspěšné řízení současné organizace a důkladné pochopení marketingových funkcí. Zahrnuje všechny základní kurzy v oblasti managementu a marketingu, které nabízejí jiné renomované univerzity v Polsku iv zahraničí. Možnost studovat v angličtině dává studentům další příležitost k odborné přípravě jejich slovní zásoby, ke zlepšení jejich profesních dovedností a přípravě na to, aby se ucházeli o práci v polských nebo zahraničních společnostech a institucích působících na mezinárodní nebo celosvětové úrovni.

Studium

Studijní program zahrnuje téměř 60 různých kurzů. Jsou rozděleny do obecných kurzů, jako jsou informační technologie, statistiky, občanské

Formy výuky

V průběhu tří let studia je studentům poskytováno přes 1900 hodin. Studenti se účastní přednášek, workshopů, laboratoří a seminářů prováděných vysoce kvalifikovanými a zkušenými akademickými učiteli. V průběhu tříd se využívají interaktivní metody výuky, jako jsou multimediální prezentace, případové studie, skupinové diskuse, skupinové projekty a praktické příklady. K dispozici je také speciální kurz pro výuku studijních dovedností a odborné stáže.

Absolvovat

Absolventi jsou připraveni hrát manažerské role v různých obchodních organizacích a veřejných institucích. Jsou schopni pracovat jako manažeři a marketingoví specialisté v domácích a nadnárodních společnostech, malých a středních firmách nebo mezinárodních korporacích a mohou založit vlastní podnikání. Získané všeobecné manažerské dovednosti umožňují pracovat jako manažery operací, specialisté na oblast lidských zdrojů, marketingové, prodejní či manažerské značky, projektové nebo logistické manažery a vykonávat další manažerské role a odpovědnosti.

Cena

  • osoba, která studuje za úplatu: 2500 EUR / akademický rok
  • osoba, která studuje na základě platné pro polské státní příslušníky: 1000 PLN / semestr
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z Wroclaw University of Economics »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Contact school
Duration
3 let
Denní studium
Price
- Osoba, která studuje na základě poplatků: 2500 EUR / akademický rok. Osoba, která studuje na základě platných pro poloneje: 1000 PLN / semestr.
Deadline
Contact school
Podle místa
Podle data
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Termín odevzdání přihlášek
Contact school

Contact school

Location
Termín odevzdání přihlášek
Contact school
End Date
Contact school