Bakalářský v oboru strojírenství

South Ural State University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalářský v oboru strojírenství

South Ural State University

Strojírenství

Studenti získají základní znalosti v oblasti zpracování kovů, slitin a práškových materiálů tlakovým kováním, lisováním a lisováním. Příprava na realizaci organizační-administrativní a výzkumné činnosti, zlepšení znalostí a dovedností pro realizaci projektové, výrobní a technologické činnosti v oblasti zpracování materiálů.

K dispozici je program výměn studentů TEMPUS, který se úspěšně realizuje ve spolupráci s Národním inženýrským školstvím Saint Etienne (ENISE) ve Francii od roku 2010.

Specializace v rámci tohoto programu

  • Stroje a technologie zpracování materiálů tlakem

Materiálový proces tlakem - všestranný a rozšířený způsob výroby jednoduchých a složitých dílů z různých materiálů: kovy, slitiny, slinuté materiály, plasty atd. Moderní technologie vyžaduje od procesu získávání materiálů s vysokou přesností a pevností, mechanické, tribologické a jiné vlastnosti. Patří sem části vozidel, traktory, vybavení, komplexní systémy letectví a kosmických systémů, jaderná energie a domácí spotřebiče.

  • Svařování, související procesy a technologie

Cílem programu je: - výzkumná práce v oblasti svařování, souvisejících procesů a technologií; - studium moderních metod počítačové konstrukce svařovaných součástí. - studium matematického, fyzického a numerického modelování technologických procesů; - výzkum v oblasti účinnosti svařovaných konstrukcí; - posouzení zbytkové životnosti svařovaných konstrukcí. - programování svařovacího robota v svařovacím článku

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace August 12, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
134,430 RUB
Information
Deadline
Locations
Rusko - Chelyabinsk, Chelyabinsk Oblast
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Rusko - Chelyabinsk, Chelyabinsk Oblast
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu