Bachelor in Music

Všeobecné informace

Popis programu

Máte-li vášeň pro hudbu a chcete se věnovat kariéře, která reflektuje vaše talenty a osobní zájmy, je hudební majorka CMU obrovským krokem správným směrem. Prostřednictvím tohoto programu nejen získáte zkušenosti a znalosti v mnoha různých žánrech hudby, ale budeme vytvářet výkonnostní dovednosti a důvěru, díky nimž budete svítit.


O tomto programu/>

Hudební major je nabízen našim studentům prostřednictvím Swinney Conservatory of Music. Tento major často slouží jako skvělá volba, pokud chcete přidat do výchovné zkušenosti nezletilou. Naše třídy vnášejí dobrou znalost hudby a vytvářejí základy potřebné k uskutečnění hudební kariéry.

Jako významná společnost CMU Music budete mít příležitost:

 • pořádá kurzy jako je hudební historie, instrumentace, kytarové techniky, základní dirigování, kompozice, teorie a praxe hudby a hlavní soubor
 • zlepšit schopnosti vedení jak jako jednotlivec, tak jako součást skupiny a vyvíjet pokročilé schopnosti v oblasti paměti, koncentrace a výkonu
 • komunikovat s různými publikami, hodnotit a kritizovat talenty a vytvářet nové hudební myšlenky
 • přijímat přípravu potřebnou k získání pokročilého stupně


Dostupné stupně/>

 • Bakalář umění v hudbě
 • v programu Hudba je také dostupná menší


Ostatní hudební programy CMU:/>

 • Vzdělání - hlasová nebo instrumentální certifikace
 • Ministerstvo hudby
 • Hudební výkon - hlas nebo klávesnice
 • Magistr hudební výchovy


Požadavky na přijetí/>

Vstup do CMU je selektivní. Náš přístupný personál pečlivě přezkoumává a vyhodnocuje jednotlivé žádosti individuálně. Před podáním přihlášky si přečtěte všechny požadavky.

Ať už jste studentka College of Liberal Arts and Sciences (CLAS) nebo studentka College of Graduate and Extended Studies (CGES), CMU vás vyzve a poskytne vám příležitosti k rozvoji dovedností, které se vyplatí na vaší profesionální cestě.

Rádi bychom, abyste se k nám připojili a zažili vzdělání, které vám dává více. Existuje jen několik požadavků, které je třeba mít na paměti při přijímacím procesu.


Vysoká škola liberálních umění/>

Příchozí čerstvé

Chcete-li přijet na Central Methodist University , očekává se, že žadatelé budou mít ukončený přípravný program s nejméně 2,5 kumulativním bodem v bodě 4,0 nebo 2250 GED a mít 21 nebo více na ACT nebo 1500 nebo vyšší na SAT vyšetření. Žadatelům se doporučuje, aby dokončili přípravný program školy, který by zahrnoval:

 • Čtyři roky angličtiny
 • Tři roky matematiky
 • Tři roky vědy
 • Tři roky sociálních studií
 • Jeden rok cizího jazyka

Studenti spadající pod minimální standardy mohou být dočasně přijímáni a budou zvažováni jednotlivě. Toto posouzení bude vedeno ředitelem pro přijímání a akademickým standardem a přijímacím výborem. Studenti přijatí při předběžném přijetí musí splňovat všechny podmínky a požadavky písemně specifikované Central Methodist University

Studenti doma

Homeschooled studenti musí předložit platný přepis pro homeschool, mít průměr 2,5 bodu a 21 ACT nebo vyšší nebo 1500 nebo vyšší na SAT.

Přeneste studenty

Žadatelé o převod musí mít pro všechny předchozí pokusy o vysokoškolské studium 2,0 nebo vyšší GPA a mají nárok na návrat na poslední navštěvovanou školu. Ti, kteří nesplňují tato kritéria, musí předložit odvolání Academic Standards and Admission Committee, který rozhodne, zda bude student přijat.

Všichni žadatelé o převod musí předložit oficiální přepisy svých vysokých škol, které jasně uvádějí GPA a třídu. Žadatelé o převod musí také předložit oficiální přepisy ze všech navštěvovaných vysokých škol a univerzit. Tyto přepisy jsou součástí trvalého záznamu studenta.


Informace o auditech/>

Studenti rozhovoru a konkurzu s členem fakulty Swinney Conservatory, obvykle během návštěvy kampusu. Materiály mohou zahrnovat hudební, sólový a etudový hudební přehlídku. Studenti mohou být také požádáni, aby četli zrakem nebo vykonávali váhy.


VÝUKA/>

Vysoká škola liberálních umění

 • Roční výuka (12-18 hodin za semestr) 23 000 dolarů


LOKALITA/>

Tento program je nabízen na následujících místech:

REZIDENČNÍ KAMPUS

 • Fayette, MO
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ ... Čtěte více

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ll find your voice. You’ll achieve your very best – as a scholar, as a leader, as a difference-maker in the world. Méně
Fayette , USA online + 1 Více Méně