Přečtěte si oficiální popis

Digitalizace podnikatelských aktivit ve všech odvětvích vytváří nová pracovní místa a dovednosti. Bachelor in Web Design a grafické komunikace je založen na zkušenostech a síle obou La Rochelle Education Group a ICAN a snaží se splnit tuto potřebu tím, že nabízí kvalitní a uznávaný profesionální program.

Prostřednictvím bakalářského programu Web Design a Graphic Communications se naučíte, jak vytvářet webové stránky a vytvářet prvky grafické komunikace. Dnes, kromě těchto dovedností, které jsou vyhledávané firmami, budete potřebovat další kompetence, jako jsou vynikající komunikační dovednosti, umělecké schopnosti a technické znalosti, které jsou součástí programu.

Bakalář ve webovém designu a grafické komunikaci může být proveden buď jako tříletý program po ukončení střední školy nebo 1-letý program, pokud již od ukončení střední školy již dokončili 2 roky vysokoškolského vzdělávání. Bakalář je udělen ve spolupráci s Institutem pro digitální tvorbu a animaci, ICAN ( Institut de Création et d'Animation Numériques ).

Tento 3letý program byl vyvinut, aby vás připravil na požadavky firemního světa. Po roce 1, který je navržen tak, aby vás představil světu podnikové a internetové grafiky, budete postupně rozvíjet dovednosti potřebné pro vaši konkrétní kariéru.

Program se vyučuje na:
Francouzština

Zobraz 3 více kurzů z La Rochelle Education Group »

Poslední aktualizace September 17, 2018
This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
3 let
Price
7,800 EUR
POPLATKY ZA AKADEMICKÝ ROK 2017-2018 (PER ROK): Od € 5900 do € 7800
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date