Bachelor of Agriculture

Massey Business School

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of Agriculture

Massey Business School

Od provozování velkých agropodniků založených na farmě až po mezinárodní obchod s potravinami získáte dovednosti a dobré obchodní znalosti, které pomohou pokročit v budoucnosti v oblasti prvovýrobního odvětví Nového Zélandu.

Praktická zkušenost

Během studia získáte více než 300 hodin placených prací. To vám dá výhodu s potenciálními zaměstnavateli.

Připojte se k průmyslu na vyšší úrovni

Hospodářství Nového Zélandu ovládá zemědělství a potraviny - generuje téměř 37 miliard dolarů z výnosů z vývozu za rok a předpokládá se, že mezinárodní poptávka bude i nadále růst. Připojte se k velké skupině studentů Massey, kteří mají zajištěnou práci dříve, než absolvují. Oni se stali lídry v průmyslu.

Připojte se k přední světové univerzitě

Massey je světovou špičkou a nejvýznamnějším novým Zélandem v zemědělství podle hodnocení QS (Quacquarelli Symonds). Jsme také zařazeni na špičkových 150 univerzitách po celém světě pro zemědělství podle Global Ranking of Academic Subjects ShanghaiRanking.

Náš hrdý záznam pochází z roku 1927, kdy jsme nabídli první stupně Nového Zélandu v zemědělství a zahradnictví. Máme největší klub mladých farmářů na Novém Zélandu.

Naše Massey Business School je také světovou jedničkou - je jednou z nejlepších dvou procent obchodních škol na celém světě a AACSB je akreditována mezinárodně uznávanými ekonomickými a finančními specialisty.

Relevantní mezinárodní znalosti

Získáte zkušenosti z našich předních světových lektorů a lektorů. Naše programy v agropodnikání spojují naše špičkové odborné znalosti v oblasti obchodu i zemědělství. Absolventi Massey a zaměstnanci pomáhají definovat budoucnost zemědělského a potravinářského podniku našeho národa.

Program Massey AgriCommerce se přizpůsobuje zemědělskému průmyslu po celém světě - zajištění, aby naši absolventi měli dovednosti a znalosti průmyslu, které zaměstnavatelé potřebují.

Co se naučíte?

Tento tříletý program světové úrovně:

 • Učí vás o systémech hospodaření v zemědělství, řízení dodavatelského řetězce, marketingu, úsporách potravin a mezinárodním agropodniku
 • Ujistěte se, že jste silně pochopili, co je třeba, aby bylo udržitelné a konkurenceschopné v rámci hodnotového řetězce potravin a na světových trzích s potravinami a vlákny.
 • Poskytněte vám znalosti a dovednosti potřebné k tomu, abyste se mohli na pracovištích setkat
 • Zajistěte dobrou znalost pozemních systémů a agrobyznysu spolu s odbornými znalostmi v jedné oblasti agropodnikání
 • Vás naučí uplatňovat a integrovat vědecké, technologické a podnikové znalosti tak, aby splňovaly požadavky trhu
 • Ujistěte se, že budete dobrým analytickým myslitelem schopným syntetizovat informace při vývoji zvukových a inovativních řešení.
 • Porozumět etice, multikulturnímu a mezinárodnímu prostředí
 • Pomůže vám rozvinout se do efektivního komunikačního a samostatného studenta
 • Udělujte vám manažerské dovednosti platné v primárním průmyslu

Budete integrovat nové vědecké, technologické a obchodní znalosti, abyste vytvořili jasnější budoucnost pro oblast podnikání, která nás všechny udržuje.

Svědectví

Cameron Walker
Bakalář AgriCommerce, hlavní oceňování ve venkovských oblastech
"Po dokončení studijního oboru jsem si našel práci velmi snadno. Existuje vysoká poptávka po studenty zemědělství obecně, ale spíše pro studenty z oblasti ocenění venkova ... "

Na Massey University jsem se ocitl v konfliktu s mými vrstevníky a mentory, abych dosáhl všech svých možností.

Ocenění na venkově se mi líbilo, protože jsem chtěla kariéru v zemědělském průmyslu, která nabídla širokou škálu práce a umožnila mi setkat se a spolupracovat s řadou lidí v kanceláři i na poli.

Můj diplom byl náročný, ale velmi obohacující. Každý kurz, který byl jeho součástí, byl aspekt zemědělství, který jsem chtěl zvládnout, určitě vidím, jakou hodnotu je každá z nich dokončena.

Můj čas v Massey byl nezapomenutelný. Nejlepší součástí jsou lidé, se kterými jsem se setkal, jak studenti, tak i lektoři. Je skvělé být obklopeni podobně smýšlejícími lidmi, kteří mají také vášeň pro zemědělství.

Jednou z nejúspěšnějších zážitků, které jsem měl, byla místopředsedkyně Klubu mladých zemědělců Massey, umožnila mi rozvinout své vedení a mezilidské schopnosti. Druhá byla součástí sítě červeného masa; dal mi neocenitelný pohled na novozélandské zemědělské podniky a přístup k některým lidem v popředí tohoto odvětví.

Nejcennější rada, kterou bych vám mohla dát, je vzít si každou příležitost, která vám pomůže. Zapojte se do klubu, zapojte se do iniciativy, a co je nejdůležitější, síť s dalšími studenty a všemi odborníky z průmyslu, které máte k dispozici.

Kariéra

Novozélandský agropotravinový sektor prosperuje a je zde silná poptávka po absolventů, od provozování velkých zemědělských podniků až po mezinárodní obchod. Naši zaměstnanci jsou aktivní výzkumní pracovníci. Proto program Massey AgriCommerce integruje nejnovější vývoj a myšlení do vašeho učení.

Získáte znalosti a nadací pro několik kariérních cest.

 • Mezinárodní marketing
 • Ekonomika
 • Venkovské bankovnictví
 • Oceňování venkova
 • Vláda
 • Obchod
 • Odbyt
 • Nákup
 • Poradenství
 • Správa zemědělských podniků
 • Vlastnictví farmy
 • Správce nákupu
This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace January 11, 2019
Doba a cena
This course is
Online forma
Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Červenec 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
28,520 NZD
Information
Deadline
Locations
Nový Zéland - Auckland, Auckland
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Červenec 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nový Zéland - Palmerston North, Manawatu-Wanganui
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2019
Nový Zéland - Palmerston North, Manawatu-Wanganui
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nový Zéland - Auckland, Auckland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Červenec 2019
Nový Zéland - Auckland, Auckland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu