Read the Official Description

西安电子科技大学 Bachelor of Computer Science and Technology v angličtině

profesionální profil

西安电子科技大学 je komunikace, počítač a elektronické disciplíny založeny, strojírenství, vědy, management, multi-disciplinární národní klíčové univerzitní textový koordinovaný rozvoj země projektu „Výhodou disciplíny inovační platforma“ a „211 Project“ klíč Stavba vysokých škol a univerzit první várka 35 modelu softwarových škol. School of Computer Science and Technology udržuje vedoucí úrovně, computer science v roce 2017 zařadil číslo 53 na celém světě žebříčku top 10% země.

Kromě jazykových kurzů, projekt všechny kurzy jsou vyučovány v angličtině. Disertace v angličtině s respondentem také dokončil.

Professional gól

Odborná příprava se zaměřuje na vlak i schopnosti a integritu, solidní profesionální základ, dobrý výzkum a praxi, se silným smyslem pro profesionality, odpovědnosti a v duchu spolupráce a podporovat přátelské výměny a spolupráce mezi Čínou a jeho hostitelské zemi, s výrazným high-kvalitní personál aktualizovat své znalosti, inovace a komplexní možnosti designu.

hlavní chody

datové struktury a analýzy algoritmus, signálu a systému, jazyk C programování, technologie na bázi analogové elektronické obvody, číslicové obvody a logické konstrukce, struktura dat a analýzy algoritmus, počítačový systém architektura, teorie databází, počítačové sítě, softwarové inženýrství, digitální zpracování obrazu , DSP experimentální, digitální zpracování obrazu, čínská kultura.

Školství a výuka

Tato studie time studijní program pro 4-leté výuku 17.000 juanů / rok (8500 juanů / semestr).

Způsobilost

1. Věk 18 až 25 roky věku v dobrém zdravotním stavu, v souladu se stavem vyhlášen „cizí zahraniční studenty zdravotní inspekční standardy“, což je ekvivalent Číny vystudoval vysokou školu, držitelem platného cestovního pasu cizím státním občanem;

2. Vyberte studenty v angličtině vyučuje profesionální, potřebné k dosažení mezinárodní standard jejich úroveň anglický IELTS 6.0 nebo TOEFL 80 bodů nebo jejich rovnocenné požadavky na úrovni English stupně.

Aplikační materiály

  1. " 西安电子科技大学 for International Student Application Form"
  2. Nejvyšší diplom (notářsky ověřené fotokopie). Jiný než anglický text musí být přiložen úředně ověřeným čínský nebo anglický překlad. Studenti jsou povinni předložit sami se zapsal do školy, že škola vydaného
  3. Učení přepisy. Text kromě angličtiny musí být doprovázeny notářsky ověřené čínské nebo anglickým překladem
  4. Kopii platného cestovního pasu (platí po dobu dvou let nebo více).
  5. , Umístěte kopii zprávy o skóre HSK byl připojen k aplikaci materiálů
  6. „Cizinec Fyzikální vyšetření“
  7. Poplatek za vyšetření: 800 juanů (hotovost, poštovní poukázkou nebo bankovním převodem).

Výše uvedený materiál v tomto pořadí, stiskněte levý horní knihařství (druh dvou). Ať už přiznal, nebo ne, nebudou vráceny aplikace materiálů.

připustit

Kontrolovaným materiál, podle situace a profesní požadavky žadatele, aby se vstup dvěma způsoby:

  • Rozhodnout, zda připustit rozhovor;
  • Interview navíc písemný test rozhodnout, zda připustit.

Obecná úprava rozhovoru na začátku června, konkrétní způsob, čas, místo, uvědomí žadatele o prvním stupni materiálů aplikace (telefon nebo e-mail) přímo z přijímací kanceláři.

Žadatelé kompletní aplikační materiály, kvalifikoval zkoušky, lze zapsat. Přijímací Office budou vydány oznámení vstupné, které mají být přijaty studenty.

Kontaktní informace

西安电子科技大学 Přijímací úřad Mezinárodní školství

Adresa: Taibai South Road, Yanta District, provincie Shaanxi, Čína č.2

Postal Code: 710071, China

Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by Xidian University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
17,000 CNY
Výuka 17.000 juanů / rok (8500 juanů / semestr)
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date