Bachelor of Computer Science

St. Ambrose University

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of Computer Science

St. Ambrose University

Počítačová věda

Věříte, že počítačové programy zlepšují životy, funkci organizací a řízení zdrojů. A chcete mít technologický pokrok. Ať už chcete navrhnout mobilní aplikace nebo podniková softwarová řešení, připravuje vás SAU na úspěšnou IT kariéru.

Naši absolventi pracují u společností Apple Inc., Carleton Life Support, Google, HNI Corporation a Southern Imperial Inc.

Ambrose Výhody

  • Komplexní vzdělávání
  • Hands-on zkušenosti
  • Plná angažovanost

Naše fakulta je aktuální v oblasti technologií a inovací v oblasti výpočetní techniky. Pracují vedle sebe, když se naučíte překládat teorii, budovat technické dovednosti a uplatnit své schopnosti v reálném světě.

Co budu učit?

Studie se zaměří na vývoj aplikací, architekturu počítačů, softwarové inženýrství a operační systémy. Kurzy zahrnují programování, datové struktury, právní a etické otázky, síťovou a datovou komunikaci, systémovou analýzu a návrh, webové programování a systémy pro správu databází.

Náš program stáží vám nabízí kvalitní, praktické zkušenosti. Studenti SAU spolupracovali s odborníky na síť a technologii v řadě regionálních a národních společností, včetně Národní bezpečnostní správy, společnosti Deere

Chcete-li pokračovat v pokročilém studiu, budete nesmírně připraveni na absolventskou školu a mnozí se rozhodnou pokračovat ve studiu na SAU. Naše Magistr v řízení informačních technologií připravuje profesionály v oblasti informačních technologií, aby efektivně analyzovali, vytvářeli a řídili informační systémy, které splňují potřeby vaší organizace.

JAKÉ JSOU NĚKTERÉ MOŽNÉ VÝSLEDKY JOB?

Absolventi počítačové vědy obvykle pracují v softwarovém a technologickém průmyslu, plní role správce sítí nebo systémů, síťový inženýr nebo technik. Můžete pracovat v řadě oblastí, včetně podnikání, vlády, vzdělávání, vědy a energie.

CO PROSÍM ALUMNI TÉTO PROGRAMU?

  • Rachel Vanderheiden '98, '00, '03 MBA, je vedoucím IT společnosti Deere
  • Mitch Myers '86, viceprezident pro úspěch zákazníků společnosti BMC Software v Plano v Texasu, je přesvědčen, že výuka informatiky a podnikání v SAU mu pomohla "naučit se, jak se učit. Nešlo o specifické dovednosti, jako je programování a další informace o učení jak přemýšlet o podnikání a strategiích. "
  • Randy Vogel '87, vůdce společnosti Adoption Cloud for IBM, zná poznání liberálního umění, které získal v SAU, a pomohl v jeho úspěchu. "Moje první práce byla jako programátor, takže různé programovací třídy byly nesmírně cenné - nejen pro programování, ale i pro dovednosti v oblasti řešení problémů. Mé následné role začaly přebírat odpovědnost za vedení, takže expozice liberálních umění a malá třída veliké velikosti s velkým množstvím interakcí byly klíčové, aby mi pomohly přejít od správce k manažerovi. "
This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace January 16, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Davenport, Iowa
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Davenport, Iowa
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu