西安电子科技大学 Bachelor of Electronic a informační techniky, v angličtině

profesionální profil

西安电子科技大学 je hlavní telekomunikační a elektronické obory, strojírenství, vědy, management, národní klíčové univerzitní multidisciplinární a koordinované vývoj textu, projekt je jedním z národních klíčových univerzit „Výhodou disciplína inovační platforma“ projekt a „211 projektů.“ Škola udržuje vedoucí domácí elektroniky profesionální úrovni, v roce 2017, čtvrté kolo národních výsledků hodnocení úrovně disciplíny, elektronické vědy a technologických oborů, aby posoudila výsledky souboru, patří k nejlepším.

Kromě jazykových kurzů, projekt všechny kurzy jsou vyučovány v angličtině. Disertace v angličtině s respondentem také dokončil.

Professional gól

Odborná příprava se zaměřuje na vlak i schopnosti a integritu, solidní profesionální základ, dobrý výzkum a praxi, se silným smyslem pro profesionality, odpovědnosti a v duchu spolupráce a podporovat přátelské výměny a spolupráce mezi Čínou a hostitelské země, technologie elektronického kontrolního teorie zpracování informací a základní znalosti z elektronických informačních systémů, analýza se zapojily do různých typů elektronických zařízení a informačních systémů, výzkumu, projektování, výrobu, používání a možností rozvoje; má silnou schopnost aktualizovat své znalosti, inovace a komplexní možnosti designu ; mají nějaké znalosti hranice kvalitního personálu.

hlavní chody

Programovací jazyk C, princip mikropočítač a návrh systému, analýza obvodu signálu a systému, technologické základny analogové elektronické obvody, číslicové obvody a logiku design, automatické řídící technika, digitální zpracování signálu, Software Technology, elektronický informační systém integrace test, elektronický linka test, signálový obvod a experimenty systému, čínská kultura.

Školství a výuka

Tato studie time studijní program pro 4-leté výuku 17.000 juanů / rok (8500 juanů / semestr).

Způsobilost

1. 18 až 25 roky věku, tělesné zdraví, fyzické zdraví, v souladu se stavem vyhlášen „cizí cizinci zdravotní inspekce standardů,“ ekvivalent středních škol čínských občanů, kteří jsou držiteli platného cizí pas;

2. Vyberte studenty v angličtině vyučuje profesionální, potřebné k dosažení mezinárodní standard jejich úroveň anglický IELTS 6.0 nebo TOEFL 80 bodů nebo jejich rovnocenné požadavky na úrovni English stupně.

Aplikační materiály

  1. " 西安电子科技大学 for International Student Application Form"
  2. Nejvyšší diplom (notářsky ověřené fotokopie). Jiný než anglický text musí být přiložen úředně ověřeným čínský nebo anglický překlad. Studenti jsou povinni předložit sami se zapsal do školy, že škola vydaného
  3. Učení přepisy. Text kromě angličtiny musí být doprovázeny notářsky ověřené čínské nebo anglickým překladem
  4. Kopii platného cestovního pasu (platí po dobu dvou let nebo více).
  5. , Umístěte kopii zprávy o skóre HSK byl připojen k aplikaci materiálů
  6. „Cizinec Fyzikální vyšetření“
  7. Poplatek za vyšetření: 800 juanů (hotovost, poštovní poukázkou nebo bankovním převodem).

Výše uvedený materiál v tomto pořadí, stiskněte levý horní knihařství (druh dvou). Ať už přiznal, nebo ne, nebudou vráceny aplikace materiálů.

připustit

Kontrolovaným materiál, podle situace a profesní požadavky žadatele, aby se vstup dvěma způsoby:

  • Rozhodnout, zda připustit rozhovor;
  • Interview navíc písemný test rozhodnout, zda připustit.

Obecná úprava rozhovoru na začátku června, konkrétní způsob, čas, místo, uvědomí žadatele o prvním stupni materiálů aplikace (telefon nebo e-mail) přímo z přijímací kanceláři.

Žadatelé kompletní aplikační materiály, kvalifikoval zkoušky, lze zapsat. Přijímací Office budou vydány oznámení vstupné, které mají být přijaty studenty.

Kontaktní informace

西安电子科技大学 Přijímací úřad Mezinárodní školství

Adresa: Taibai South Road, Yanta District, provincie Shaanxi, Čína č.2

Postal Code: 710071, China

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Xidian University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
17,000 CNY
Výuka 17.000 juanů / rok (8500 juanů / semestr)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date