Přehled

  • Studujte specializovaný studijní obor v jedné z našich 10 velkých společností.
  • Získejte zkušenosti a kontakty ve svém oboru prostřednictvím profesionálních umístění a projektů.
  • Vytvořte portfolio a vystavte díla pro profesionály z oboru.

Majors

Bakalář výtvarných umění (herectví)

QUT Acting je vedoucím hráčem Austrálie v oblasti herectví se specializací na výkon obrazovky. To je velmi pokládané národní pro jeho připravenost absolventů k práci ve filmu a televizi. Žadatelé jsou vybíráni na základě svého konkurzu.

Provedete tři roky intenzivního školení a vystoupení, absolvujete jako zaměstnatelný filmový a divadelní herec. Vaše filmové výhonky mají profesionální filmové štáby a vaše výkonnostní sezony poskytují příležitosti k práci s profesionálními režiséry a designéry národního postavení. Naše specializované školení na obrazovce, velikost malých skupin a vynikající zařízení poskytují QUT působící absolventům výraznou výhodu.

Bakalář výtvarných umění (animace)

Absolventi QUT jsou vysoce oceňováni v průmyslu animace, her a vizuálních efektů, protože jsou univerzální, inovativní a připraveni na kariéru.

Tento kurz poskytuje pevné základy v základních pojmech, postupech a historii animace, na které si můžete vytvořit vlastní inovativní praxi. Budete vyzváni k experimentování s celou řadou stylů a technik animace při tvorbě vlastních animací, grafiky a vizuálních efektů. Studie o pracovních postupech, nástrojích, procesech a dovednostech v průmyslu vám poskytnou silné porozumění současným průmyslovým praktikám - od vývoje konceptů až po harmonogramy a dokončené práce. Ve vašem posledním ročníku bude vaše práce prezentována profesionálům v oboru na absolventské výstavě.

V průběhu kurzu můžete pracovat na reálných projektech nebo rozvíjet individuální praxi. Vaše učení přizpůsobíte té části průmyslu, která je pro vás nejzajímavější.

Bakalář výtvarných umění (kreativní psaní)

Nabízíme největší a nejobsáhlejší bakalářské studium v jihovýchodním Queenslandu s nejširší nabídkou nabízených jednotek. Přijímáme transdisciplinární přístup od samého počátku a povzbuzujeme vás jako specializovaného tvůrce k práci v týmech s ostatními, kteří mají různé kreativní schopnosti. Budete absolvovat pokročilé psaní a komunikační kompetence - vzácná dovednost, kterou zaměstnavatelé velmi žádají.

Budete vyučováni vysoce zkušenými a publikovanými autory, odborníky a odborníky na kreativní psaní.

Návštěvy jiných spisovatelů, editorů a vydavatelů vám dále pomohou získat jedinečný pohled na psaní jako povolání a jako kritickou a tvůrčí praxi. Spisovatelé, redaktoři a vydavatelé pravidelně poskytují hostům přednášky ve prospěch studentů a budete mít přístup k průmyslovým i národním komunitám.

Bakalář výtvarných umění (taneční vystoupení)

Pokud jste tanečník, který chce zdokonalovat své řemeslo a plnit své profesní cíle, tento titul je pro vás. Tento kurz nabízí intenzivní školení v základních technikách baletu a současného tance podporovaných duem, pas de deux, pointe, trenéry pro muže, Pilatesem, jógou a alternativním tancem a tělových kondicionálními praktikami. Technologie je integrována do choreografických workshopů, které zahrnují zkoumání různých interdisciplinárních přístupů.

Mimo studio rozšíříte své porozumění teorií, analýzou a přemýšlením o mysli a těle v tanci a rolemi různých stylů, historických i vznikajících.

Bakalář výtvarných umění (tanec)

Tento kurz nabízí výuku v základní technice současného tance a zkušeností v širokém spektru žánrů, včetně baletu, hip hopu, jazzu a jógy, kromě alternativních tanečních stylů z nejrůznějších globálních kultur, včetně latiny. Duo a partnerství jsou také naučil v těchto stylech.

Výkonnostní události napříč webovými, digitálními a divadelními doménami se zabývají veřejným rozhraním vaší praxe. Technologie je integrována do choreografických workshopů, které zahrnují zkoumání různých interdisciplinárních přístupů. Když ne ve studiu, budete se zabývat teoretickými znalostmi, které zahrnují analýzu a reflexi jak mysli, tak těla v tanci a role různých stylů.114244_Image8CIF_5837Wx3987H.jpg

Bakalář výtvarných umění (Drama)

Máte-li zájem o prozkoumání praktické kariéry v oblasti režie, projektování, výuky, navrhování, tvůrčí tvorby a správy, nebo v různých experimentálních divadelních formách, pak je tento kurz pro vás. Kurz nabízí flexibilitu a šíři, kombinující tvůrčí zkušenosti s výkonem s vysoce relevantními teoretickými studiemi, které vás spojí se současným výkonem na národní i globální úrovni.

Předchozí absolventi měli dynamický dopad na rozvoj odvětví australského kreativního průmyslu a naši poslední absolventi jsou v centru vzrušujícího růstu nezávislého divadelního sektoru v Austrálii.

Bakalář výtvarných umění (film, plátno a nová média)

Tento filmový kurz pro digitální věk poskytuje příležitosti k rozvoji vašich dovedností ve výrobě, psaní, editaci, zvuku, kinematografii nebo režii. Naučíte se dovednosti používané v audiovizuálních médiích, získáte obchodní a vedoucí dovednosti a znalosti o tom, jak funguje zábavní průmysl. Bez ohledu na zvolenou specializaci vás tato široká základna dovedností učiní atraktivním pro zaměstnavatele, nebo vás zavede do lepší kontroly nad vaší kariérou na volné noze.

Důraz je kladen na vytváření kvalitního obsahu pro širokou škálu aplikací. Vyberete si z řady žánrů, včetně dokumentu, dramatu, televizních formátů a experimentálního filmu, a povzbuzujte je k tomu, aby zvážily formáty, které zahrnují filmové, televizní, digitální a mobilní platformy.

Bakalář výtvarných umění (hudba)

Hudební průmysl jezdí na digitální vlně změn. To jsou vzrušující časy pro každého, kdo chce vyrazit do nových směrů. Hudební titul QUT vám pomůže připravit se na tyto rozvíjející se příležitosti.

Tento kurz nabízí inovativní vzdělávací prostředí, které vám pomůže rozvinout vaši individuální uměleckou identitu a získat tvůrčí dovednosti pro realizaci vaší vize v současné hudební scéně.

Klíčovým prvkem kurzu je série pravidelných workshopů, které se zabývají principy performance, psaní a aranžováním, výrobou a hudebním průmyslem. Zkušení odborníci z praxe provádějí mnoho z těchto workshopů.

Zažijete jak prostředí živého, tak nahrávacího studia, a zdokonalíte své dovednosti v profesionálním prostředí. Naše studia Skyline jsou nejmodernější. Dozvíte se také, jak používat technologii k tvorbě hudby, nahrávání a distribuci vašich děl a uvádění na trh svého talentu. Budete inspirováni spoluprací s podobně smýšlejícími lidmi na různých projektech při hledání nových způsobů, jak rozvíjet svou vlastní uměleckou vizi.

Bakalář výtvarných umění (Technická výroba) \ t

Pokud usilujete o kariéru v rozšířené oblasti divadla, performance a zábavy, tento kurz je přesně to, co potřebujete. Naučíte se profesionálním dovednostem, které potřebujete k udržení tempa s budoucí technikou, scénou a výrobou

řízení.

Stupeň zahrnuje řízení scény, osvětlení, zvuk, produkci multimédií, kostým, rekvizity, jevištní mechaniku, instalaci scenérie a divadelní design. Získáte také příležitost specializovat se na určitou oblast živé produkce.

Bakalář výtvarných umění (výtvarné umění) \ t

QUT je světovým lídrem v oblasti Creative Industries a její program Visual Art nabízí výrazný zážitek z multidisciplinárního uměleckého vzdělávání. Vizuální umění v QUT vám pomůže najít výklenek v rozvíjející se místní umělecké scéně i mimo ni, a to tím, že vás podpoří definováním a utvářením vaší tvůrčí identity.

Prostřednictvím našeho jedinečného prostředí s otevřeným studiem se zaměříte na praktiky současného umění, aniž byste byli rozděleni do samostatných oblastí specifických pro média, jako je malba nebo sochařství, jako v tradičních uměleckých školách. Praxe umění napříč rozsahem médií včetně videa, fotografování, instalace, výkonu a printmaking, také jak malba a socha. Tento výrazný interdisciplinární přístup podporuje plynulé, sebezřídené vyšetřování, které je klíčové pro vaši uměleckou praxi.

Můžete kombinovat svůj ateliérový trénink se studijními oblastmi, jako je interaktivní a vizuální design, řízení událostí, podnikání nebo podnikání, aby vás vybavili pro celou řadu kreativních profesí.114246_Image2QUT_KG_Education_Building.jpg

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 10 více kurzů z Queensland University of Technology »

Poslední aktualizace Květen 13, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Úno 24, 2020
Duration
3 let
Denní studium
Price
31,200 AUD
za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Úno 24, 2020
End Date
Lis 13, 2022
Termín odevzdání přihlášek

Úno 24, 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Lis 13, 2022