Bachelor of Global Liberal Arts / Bakalář asijsko-pacifických záležitostí (Dual Degree Program s Australskou národní univerzitou)

Ritsumeikan University

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of Global Liberal Arts / Bakalář asijsko-pacifických záležitostí (Dual Degree Program s Australskou národní univerzitou)

Ritsumeikan University

Dual bakalářský studijní program

Tento program dává studentům možnost absolvovat dva vysokoškolské tituly ze dvou univerzit: Ritsumeikan University (RU) a Australská národní univerzita (ANU). Obě univerzity nabízejí více než 16 kurzů, které lze křížově připočítat s účastníky partnerské univerzity a jsou uznávány za zápočet. Stupeň bakalářského titulu Globální liberální umění je udělen z RU a bakalářů asijsko-tichomořských záležitostí z ANU.

Přehled programu

Vysoká škola celosvětových liberálních umění (GLA) poskytuje studentům komplexní vzdělání v oblasti liberálního umění v angličtině, které je nezbytné pro naše globalizované časy. Dvojjazyčný program je nabízen společně College of Global Liberal Arts (GLA) na Ritsumeikan University a Coral Bell School of Asia Pacific Affairs na Australské národní univerzitě. Dvojitý přístup vám pomůže rozvinout konkurenceschopný základ pro vaši kariéru: uplatnění vašich zkušeností, inteligence a hlubokých znalostí v oblasti Asie a Tichomoří pro rozšíření obchodních praktik v globálních korporacích. To vás vede k tomu, že budete pokračovat v odborných školách v oblastech veřejného pořádku, práva, obchodní správy, architektury apod. A budete pokračovat ve specializovaných akademických znalostech na postgraduálních školách v Japonsku, Austrálii a dalších regionech.


Klíčová slova: Sociální změna s AI, vývoj tržní ekonomiky, design a společnost, historie moderního světa, kulturní studia, mediální studia, současné Japonsko, stáž,

  • Získané tituly: bakalář světových liberálních umění ( Ritsumeikan University ), bakalář asijských tichomořských záležitostí (Australská národní univerzita)
  • Doba trvání: 4 roky na plný úvazek (3 roky v Osaka, Japonsko a 1 rok v Canberra, Aust)
  • Jazyk angličtina
  • Roční příjem: 100 studentů
  • Zápis: duben a září
  • Umístění: Osaka, Japonsko a Canberra, Austrálie


Vstupní požadavky

Požadavky na vstup a další informace o aplikaci naleznete na níže uvedené webové stránce:

href = "http://en.ritsumei.ac.jp/e-ug/apply/download/download.html/#gla_dl


Klíčové vlastnosti


- Vzdělání světové třídy

Buďte součástí světové úrovně vzdělání a učit se s některými z nejlepších akademiků v oblasti Asie a Tichomoří. Absolvent dvou bakalářských titulů z nejvyšších univerzit v Austrálii a Japonsku.


- Nové liberální umění pro novou éru

Přesahující hranice tradičního liberálního uměleckého vzdělávání se tento program zaměřuje na praktickou výuku v širokém spektru oborů, včetně kulturních studií, manažerských teorií, vědy a technologických studií.


- 3 roky v RU v Japonsku 1 rok v ANU v Austrálii

Zkušenosti s vysokoškolským vzděláním v Japonsku, kde se setkává špičková technologie, a Austrálii, kde se excelence ve vysokoškolském vzdělávání setkává s multikulturalismem.


- opravdu mezinárodní prostředí

Rozmanité studijní tělo tohoto programu umožní studentům podporovat kontakty se svými vrstevníky a akademickými pracovníky po celém světě. Prozkoumejte nové perspektivy a rozvíjejte globální kompetence.


Stipendia

Mezinárodní studenti (ti, kteří budou mít studium na Ritsumeikan University v Ritsumeikan University ), obdrží odměnu prostřednictvím systému redukce školné. Mezinárodní studenti anglicko-středních vysokoškolských studijních programů jsou zpravidla garantováni alespoň o 20% snížení, přičemž 50% a 100% snížení sazby nabídne nejvýznačnějším žadatelům.

Další informace o stipendiích naleznete zde.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace August 4, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Dub. 2019
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
2,323,000 JPY
Roční výuka (1. ročník): 2 233 000 ¥. Roční výuka (2. rok a déle): ¥ 2,300,000. Vstupní poplatek (pouze jednou): ¥ 300 000
Information
Deadline
Locations
Japonsko - Osaka, Osaka Prefecture
Datum začátku : Dub. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Mar. 31, 2023
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Srp. 31, 2022
Dates
Dub. 2019
Japonsko - Osaka, Osaka Prefecture
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Mar. 31, 2023
Sept. 2019
Japonsko - Osaka, Osaka Prefecture
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Srp. 31, 2022