Ve vysoce konkurenčním průmyslu jsou pro zlepšení vašich budoucích kariérních vyhlídek v hudbě důležité důstojné kvalifikace a školení, rozsáhlé zkušenosti z terénu a silná síť. V AMPA poskytujeme prostředí, ve kterém máte všechny výše uvedené nástroje, abyste maximalizovali příležitosti a dosáhli svého konečného cíle.

Vysokoškolské diplomy AMPA jsou navrženy tak, aby komplexně školily talentované hudebníky (umělce, skladatele a tvůrce), které jim umožňují vstupovat do hudebního průmyslu o krok napřed před davem. AMPA je bakalář hudby (výkon) důsledně produkuje profesionální umělce a skladatele, kteří jsou připraveni na výzvy kariéra v hudbě hodí na ně.

106265_BachelorMusic3.jpg

AMPA undergrads si mohou vybrat, že se zaměří na jednu ze čtyř oblastí zaměření ve své míře.

Na rozdíl od mnoha institucí v Austrálii se AMPA zaměřuje na individuální individuální učení. To znamená, že studenti hudební výchovy mají nárok na 60-ti minutovou lekci týdně v rámci studijní jednotky a další 30-ti minutovou lekci v rámci druhé studie. Možnost přijmout druhou studii je pro AMPA jedinečná a je cenným nástrojem pro studenty s více dovednostmi, např. kytara / hlas nebo zpěvák / skladatel.

Zaměřené oblasti

 • Současný / Jazzový výkon
 • Klasický výkon
 • Kompozice / kreativní hudební technologie
 • Hudební divadlo

Přijetí

 • Audit / Rozhovor / Hodnocení
 • Nevyžaduje se ATAR
 • Hudba HSC 1 a / nebo 2 doporučeno

Doba trvání

 • 6 trimestrů / 2 roky

Jak se přihlásit

Vezměte si vedení a připojte se k jednomu z předních poskytovatelů hudby a uměleckého vzdělávání v Austrálii. Existuje 3 období příjmu, abyste mohli začít cestou s AMPA:

 • Příjem 1 (leden / únor)
 • Příjem 2 (květen)
 • Příjem 3 (září)

Další informace o tom, co očekávat při podání žádosti o AMPA, naleznete níže.

Krok 1: Použití

Vyplňte online formulář žádosti

Krok 2: Zajištění výpůjček

Jakmile bude podán přihláška, člen kontaktního týmu vás bude kontaktovat, abyste si rezervovali konkurz a rozhovor. Audit bude probíhat zkušený personál, který bude schopen doporučit nejvhodnější cestu k dosažení vašich cílů.

Krok 3: Registrace

Po dokončení konkurzu vám panel vyhodnotí vaši výkonnost a zhodnotí vaši schopnost a potenciál uspět v AMPA.

Pokud je vaše konkurz úspěšná, obdržíte v nabídce dopis o nabídce. Tento dopis obsahuje pokyny pro přihlášení do portálu AMPA Online, kde můžete reagovat na vaši nabídku.

Přijímáním nabídky na studium u AMPA je vaše místo v AMPA bezpečné. Budeme se s vámi kontaktovat krátce poté, co obdržíme souhlas s přípravou na registraci a orientaci v AMPA.

106266_BachelorMusic.jpg

dodatečné informace

Pro všechny konkurzy jsou k dispozici klavír, klávesnice, zesilovače, bubnová souprava a ozvučovací systém pro podklady. Kytaristé by měli přinést své vlastní vodítka a bubeníci své vlastní hole a štětce. Žadatelé musí v případě potřeby poskytnout vlastní podložku a doprovod.

Na konkurzu budou mít žadatelé možnost navštívit areál, pokud ještě nepozvali AMPA na Den otevřených dveří nebo na jiné akce. Zeptejte se prosím na recepci v den, kdy si přejete prohlídku.

Mezinárodní

Interstate a zahraniční žadatelé budou vyzváni, aby předložili svou konkurzu prostřednictvím videa nebo alternativním uspořádáním, jak bylo projednáno s úředníkem pro služby pro studenty po obdržení žádosti.

Mezinárodní žadatelé, kteří pocházejí z prostředí mimo anglicky, musí doložit, že dosáhli minimálního skóre IELTS 5,5 (pro přidružené stupně) až 6,5 (pro postgraduální stupně). Rovněž jsou přijímány rovnocenné výsledky z alternativních zkoušek angličtiny (např. TOEFL).

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA) »

Poslední aktualizace Únor 3, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Led 2020
May 2020
Duration
2 let
Kombinované
Denní studium
Price
52,800 AUD
DOMÁCÍ STUDENTY (CELKOVÝ POPLATK KURZU). Dostupná pomoc FEE.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Červen 2022
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
May 2020
End Date
Pro 2022
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2020
End Date
May 2022
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Červen 2022

May 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Pro 2022

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
May 2022