Přečtěte si oficiální popis

Programujte stručně

Akademie múzických umění (AMPA) je ambiciózní inovační konzervatoř, který zdůrazňuje kvalitní výkon, komorní hudbu a kreativitu. Akademie přináší studentům vysokou úroveň excelence při propojení hudby s jinými uměleckými formami, jako jsou taneční, divadelní a výtvarné umění. Mezi hlavní součásti programu patří umělecká excelence, mezinárodní prostředí, intenzivní práce s rezidenčními soubory a interdisciplinární příležitosti. Vzděláváme studenty, aby se stali lídry ve svém oboru a hráli důležitou roli při vývoji nových vizí o hudební profesi.

Obsah

Fontys AMPA je součástí Fontys School of Fine Arts a Performing Arts (FHK), která má 15 uměleckých programů (bakalářské a magisterské) pod jednou střechou. AMPA nabízí 4letý program Bachelor of Music. Je to mezinárodní studie zaměřená na vzdělávání studentů na nejvyšší úrovni jejich schopností jako umělců. Za tímto účelem otevřeme dveře naší krásné budovy FHK; intenzivně spolupracujeme s odborníky na hudbu, soubory a další umělecké programy v rámci FHK. AMPA je podporována platformou holandských a mezinárodních souborů v rezidenci

Co od nás očekáváme

Vzděláváme studenty, aby se stali průkopníky ve svém oboru. Šest základních dovedností tvoří průkopnický postoj našich studentů: hraní souborů, self-management, interdisciplinarita, aplikovaný výzkum, kolektivní podnikání a mezinárodní propojenost. Naši profesoři jsou mezinárodně uznávaní umělci, kteří mají schopnosti přenést vás na vyšší úroveň umění. Navíc řada vysoce profilových souborů v rezidenci bude vést rozsáhlou práci s našimi studenty.

Co od vás očekáváme

Studium hudby znamená pracovat tvrdě na tom, že děláte něco, co máte rádi: hudbu. Jste hudební a máte akademické dovednosti, které mají absolvovat bakalářský titul. Očekáváme, že na vašem nástroji bude mít vysokou úroveň technických a hudebních schopností a v průběhu let bude mít zájem pracovat na projektech s jinými hudebníky a umělci. Jste vášniví, zvědaví a kreativní. Jste připraveni dát svůj hudební talent do práce!

Způsob studia Fonty

Fontys AMPA se liší od ostatních konzervatoří tím, že nabízí téměř dvakrát tolik školení v hlavních předmětech. Inštrumentální vzdělávání se skládá z individuální a skupinové výuky. Výsledkem je, že počet kontaktních hodin s učitelem se téměř zdvojnásobil; zároveň se naučíte, jak přemýšlet o svém vývoji a o vývoji ostatních. To se odráží ve výsledcích. Vyvíjíte se rychleji, navzájem se povzbuzujete konstruktivní kritikou a vy jako jeden z ostatních. Kromě toho existuje rozsáhlý program komorní hudby, účastníte se projektů, mistrovských kurzů; můžete provést konkurzu uvnitř i mimo Fontys School of Fine and Performing Arts (FHK).

Požadavky na přijetí

Jako potenciální bakalářský student musíte mít diplom vyššího sekundárního vzdělávání, který odpovídá nizozemským standardům ***. Máte-li jiné vzdělání a jste starší 21 let, můžete provést zkoušku, která prokáže schopnost studovat na vyšší úrovni odborného vzdělávání. *** Požadavky na přijetí jsou popsány na fontys.edu/conservatory (požadavky na přijetí).

Další požadavky: konkurz Prospektivní studenti musí požádat o konkurz. Další informace: fontys.edu/ampa

Program se vyučuje na:
Angličtina
Fontys University of Applied Sciences

Zobraz 17 více kurzů z Fontys University of Applied Sciences »

Poslední aktualizace January 24, 2019
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
48 měsíců
Denní studium
Price
9,600 EUR
Studenti EHP: 2 060 EUR Studenti mimo EHP: 9 600 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date