Bakalář vědy v ekonomii

Všeobecné informace

Popis programu

Dejte své analytické schopnosti k práci ve světě podnikání.

Jste chytří, soustředění a zajímáte se o komplexní fungování firmy. Vyzvěte se titulem Bachelor of Science in Economics.

Naučíte se shromažďovat, organizovat a kriticky analyzovat data pomocí matematických vzorců a statistik. Vyvíjíte modely pro předpovídání dopadu investic, politických rozhodnutí, průmyslových trendů, demografie a dalších proměnných. Nakonec určíte, jak společnosti, vlády, podniky, domácnosti a jednotlivci rozdělují své zdroje mezi konkurenční zájmy.

Ekonomický titul vám odmění vzrušující kariérou a vysokým výdělkovým potenciálem.

Zajímá vás dvojí hlavní ekonomie a ekonomika podnikání? Můžete to dosáhnout za pouhé čtyři roky.

Expertní fakulta

Provedené fakulty instruují, vedou a inspirují Edinborské studenty k dosažení a vedení. Fakulta EU je uznávána za svůj závazek k úspěchu studentů a vytvoření osobního a poutavého akademického prostředí.

Experimentální učení

Edinborský zážitek sahá daleko za učebnu. Studenti EU se připravují na kariéru a život prostřednictvím příležitostí pro praktické učení, společný výzkum s fakultou, globální cestování a stáže.

Moderní zařízení

Bojující Skoti žijí, pracují a hrají v nejmodernějších zařízeních na malebném kampusu EU o rozloze 585 akrů. Edinboro se nachází pouhých 20 kilometrů jižně od Erie, čtvrtého největšího města Pennsylvánie.

Využijte zkušeností ze skutečného světa.

Podle amerického statistického úřadu práce byla průměrná roční mzda pro ekonomy v květnu 2016 101 050 $.

Proč si vybrat Edinboro?

Během studia ekonomie se naučíte kriticky a analyticky myslet, abyste mohli přijímat optimální rozhodnutí, přidělovat zdroje a řešit složité ekonomické problémy. Kromě toho budete mít příležitost:

 • Proveďte výzkum a prezentujte se na odborných konferencích, jako je Pennsylvania Economic Association.
 • Využijte možnosti stáží u společností v Erie, Pittsburghu, Clevelandu a dalších městech.
 • Prezentujte svou práci na plakátové soutěži Federální rezervní banky v Clevelandu.

Úspěch absolventů přidává hodnotu vašemu ekonomickému titulu.

Mnoho našich absolventů vykonává vysokoškolské vzdělání, zatímco jiní rychle najdou zaměstnání v soukromých korporacích, neziskových organizacích, finančních institucích a vládních agenturách. Alumni společnosti Edinboro si vybudovali úspěšnou kariéru ekonomů, finančních analytiků, úvěrových analytiků, analytiků politik, bankovních úředníků, úvěrových referentů, analytiků průzkumu trhu a ekonomických poradců po celé zemi v prestižních organizacích, jako jsou:

 • JP Morgan
 • BNY Mellon
 • Finanční služby BSI
 • Kish Bank
 • ErieBank
 • Banka PNC
 • Progresivní pojištění
 • Monahan
 • PREXEL International
Poslední aktualizace Srpen 2019

Informace o škole

Edinboro University is committed to excellence in academics and in every aspect of campus life. A passion for student success, a comprehensive catalog of offerings and a supportive yet challenging aca ... Čtěte více

Edinboro University is committed to excellence in academics and in every aspect of campus life. A passion for student success, a comprehensive catalog of offerings and a supportive yet challenging academic environment define the EU experience. Méně