Bachelor of Science in Environmental Science and Policy

Všeobecné informace

Popis programu

Chraňte a uchovávejte přírodní zdroje s BS v environmentální vědě a politice

Tento vysokoškolský studijní program STEM vás nastaví na cestě k obohacující zelené kariéře environmentálního vědce, specialisty, konzultanta, analytika politiky, pedagoga, spisovatele nebo strážce parku. Studijní program Environmental Science je nabízen tváří v tvář a v inovativním online formátu.

Špičková kvalita, nejvyšší flexibilita Bakalářský titul v oboru online vědy

Tento inovativní online studijní program pro vědu o životním prostředí vám dává možnost naučit se, kdy a kde je pro vás nejlepší, aniž byste obětovali jakékoli praktické učení. Obdržíte rozsáhlé laboratorní soupravy pro domácí přípravu spolu s pečlivým vedením fakulty, kteří jsou aktivními praktiky. Malé velikosti tříd zajišťují hodnotnou interakci mezi studenty a instruktory.

Přemýšlejte jako vědec v oblasti životního prostředí, pište jako tvůrce politik

Tento studijní program kombinující interdisciplinární znalosti se smysluplnými praktickými zkušenostmi se zaměřuje na kritické myšlení a testování hypotéz, jakož i na vědecké psaní a použití vědeckých a digitálních nástrojů při řešení problémů. Absolventi opouštějí program připravený na zaměstnání a připraveni na postgraduální vzdělávání.

Partnerství nabízí studentům přírodních věd vzrušující příležitosti

Studenti environmentálních věd těží z přidružení WilmU jako členské instituce konsorcia Delaware Space Grant Consortium, programu financovaného NASA za účelem školení studentů a výzkumných pracovníků v oblasti vědy, technologie, strojírenství, matematiky a geografie. A prostřednictvím partnerství s programem Delaware INBRE podporuje WilmU stipendium v biomedicínském výzkumu prostřednictvím studia a stáží u dalších místních univerzit a zaměstnavatelů.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Mission Statement Our mission is to create a supportive academic environment for the undergraduate degree programs across all colleges by providing: Innovative, creative, and high quality learning exp ... Čtěte více

Mission Statement Our mission is to create a supportive academic environment for the undergraduate degree programs across all colleges by providing: Innovative, creative, and high quality learning experiences in all foundational, general education courses; Diverse and timely course offerings which respond to the changing needs of 21st century career fields; Relevant course work aligned with the needs of students and the University undergraduate degree programs; Integrity in our academic support of students; Opportunities for work-integrated learning through cooperative education, internships, and community service; Encouragement in the pursuit of lifelong learning. Méně
Wilmington Manor