Bachelor of Science v obchodu

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Pokud jste někdy snili o řízení malého podniku nebo o založení svého vlastního, zde je stupeň, na který jste čekali - zcela nový Bachelor of Science in Commerce (BSC), nabízený exkluzivně v regionálních pobočkách Miami v Hamiltonu v Middletownu a West Chester.

První major BSC, Small Business Management, vám umožní podrobně zkoumat malé podniky postavené na základech kurzů v tradičních obchodních oblastech, jako je účetnictví, management a marketing.

Bakalářský titul v oboru obchodu je navržen tak, aby vyhovoval studentům přímo ze střední školy, dospělým studentům nebo studentům přestupu, držitelům přidružených titulů v obchodních nebo jiných oborech a vojenským veteránům.

BSC, nabízené prostřednictvím katedry podnikových technologií na univerzitě v Miami, zahrnuje renomovanou nadaci pro svobodná umění v Miami podporovanou praktickým aplikovaným vzděláváním. Tento titul nemá žádnou souvislost s Farmer School of Business v Oxfordu. BSC je k dispozici zcela a výhradně v regionálních areálech Miami.

Jako student regionálního kampusu budete těžit z jedné z nejnižších regionálních školných v Ohiu, s pohodlím, komfortem a dostupností kampusů v blízkosti domova.

Flexibilní rozvrhování tříd a rozsáhlá podpora studentů vám pomůže získat důvěryhodnost a konkurenční výhodu, která se od bakalářského studia na Miami University očekává.

Všichni studenti bakalářského studia na Miami University musí absolvovat Miami Plan for Liberal Education (všeobecné vzdělání). BS v obchodu se skládá z: 1. plánu Miami, 2. sady požadovaných kurzů (základní a hlavní) a 3. volitelných předmětů. Studenti musí absolvovat minimálně 128 hodin, aby získali titul. Kromě obecných vzdělávacích požadavků (Miami Plan for Liberal Education) a volitelných volitelných předmětů absolvují studenti oboru management malých podniků 34 hodin základních kurzů a 18 hodin hlavních kurzů. Kurzy potřebné k dosažení minima 128 hodin jsou volitelné předměty dle volby studenta.

Možnosti online kurzu

Máte nabitý program? Většina našich kurzů je nabízena online. Kontaktujte Kelley Harris nebo svého poradce, abyste se dozvěděli více o absolvování kurzů CMR online, nebo se poraďte s oddělením E-Learning a dozvíte se více o zkušenostech s online kurzy v Miami.

Základní požadavky na program

 • CMR 101 Úvod do účetnictví (3)
 • CMR 105 Úvod do marketingu (3)
 • CMR 108 Úvod do obchodního práva (3)
 • CMR 111 Úvod do managementu (3)
 • CMR 207 Plánování a řízení řízení (3)
 • CMR 211 Economics for Commerce (3)
 • CMR 244 Úvod do globálního podnikání (3)
 • CMR 282 Počítačová obchodní analýza (3)
 • CMR 302 Finanční informace. pro manažery (3)
 • CMR 495 Capstone in Organizational Strategy for Commerce (3)
 • Statistika STA 261 (4)

Major Business Management (18 hodin)

 • CMR 242 Správa operací malých podniků (3)
 • CMR 263 Prodej a propagace (3)
 • CMR 301 Osobní organizační dovednosti (3)
 • CMR 361 Marketing pro malé firmy (3)
 • CMR 401 Vedoucí rozhodovací dovednosti (3)
 • CMR 442 Aktuální problémy a inovace v malém podnikání (3)

Studenti, kteří usilují o bakalářský titul v obchodu, se vyzývají, aby během studia pro titul Commerce získali přidružený titul CMR. U většiny studentů to lze provést v rámci volitelných titulů Commerce. Další podrobnosti získáte od svého poradce CMR.

Kurzy CMR nesplňují žádné požadavky na bakalářské studium na Farmer School of Business a lze použít maximálně 12 kreditních hodin CMR.

Program a obsah kurzu se mohou změnit. Tento výpis byl aktuální v době jeho tisku a je určen pouze pro obecné informační účely. Nemělo by se spoléhat na to, že představuje vaše konkrétní požadavky. Obecně jste vázáni programovými požadavky, které existovaly v době, kdy jste poprvé začali na Miami University, pokud se nerozhodnete splnit novější požadavky. Systém zpráv o auditu titulu (DAR) vytváří individualizovanou zprávu, která označuje váš pokrok při plnění vašich konkrétních požadavků programu. Kopii můžete získat od Records Office nebo od BannerWeb.

Nezapomeňte pravidelně a před zahájením programu konzultovat poradce na ministerstvu obchodu.

Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

Miami University Regionals includes Miami Hamilton and Miami Middletown, two community-based campuses of Miami University, a highly-regarded public university with a national reputation. Other regiona ... Čtěte více

Miami University Regionals includes Miami Hamilton and Miami Middletown, two community-based campuses of Miami University, a highly-regarded public university with a national reputation. Other regional locations include the Voice of America Learning Center (VOALC) in West Chester. Small class sizes, hands-on learning, and flexible scheduling—there are so many benefits to attending Miami University Regionals. Explore the programs and opportunities available at our conveniently located campuses as well as online. Méně
Hamilton , Middletown , West Chester + 2 Více Méně