Přečtěte si oficiální popis

Cítíme to, posloucháme to, dotýká se nás. Snažíte se o to vytvářet, přetvářet, míchat, sublimovat

IDEM nabízí přes 3 roky univerzální a komplexní vysokoškolské vzdělávání, které umožňuje přístup ke všem oblastem výroby hudby a zvuku.

Toto školení vám umožní přiblížit se k operaci a znalostem profesionální sítě hudebního a audiovizuálního průmyslu, řízení, produkci a výrobě sledování audio, hudby a multimediálních projektů.

Obsah učebního plánu

Náš jedinečný program je založen na hloubkové teoretické základně, hudební kultuře přizpůsobené různým výrobním oblastem, technice řízené využíváním profesionálních audio zařízení nejmodernější technologie: mixážní konzole, regulátory, audio produkční software, vysílací systém.

Cílem výcviku je dvojí: získání autonomie pro realizaci audiovizuálního produktu psaní až do rozšiřování a specializaci, která usnadní vstup do pracovního života.

Tříletý kurz složený ze střídání základů a praktických případů: Zprávy, dokumentární filmy, hrané filmy a klipy, grafické a zvukové oblékání.


vstupné

Období registrace

Registrace jsou otevřeny od února do července.

Podmínky přijetí

Během výběrového období jsou otevřena zasedání, během kterých bude hodnocena vaše úroveň motivace a chuť k aplikovanému umění, včetně testů jazykové logiky a kreativních výzev.

Termíny výběru

Výběrové sezení probíhají od dubna do července. Chcete-li se zaregistrovat, pošlete nám prosím vyplněný formulář žádosti a vaši dostupnost. Obrátíme se na vás, abychom společně napravili nejvhodnější datum.

Program se vyučuje na:
Francouzština

Zobraz 3 více kurzů z L’IDEM Perpignan »

Poslední aktualizace October 31, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sep 16, 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
22,500 EUR
Deadline
Červenec 15, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 16, 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Červenec 15, 2019

Sep 16, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Červenec 15, 2019
End Date