Cítíme to, posloucháme to, dotýká se nás. Snažíte se o to vytvářet, přetvářet, míchat, sublimovat

IDEM nabízí přes 3 roky univerzální a komplexní vysokoškolské vzdělávání, které umožňuje přístup ke všem oblastem výroby hudby a zvuku.

Toto školení vám umožní přiblížit se k operaci a znalostem profesionální sítě hudebního a audiovizuálního průmyslu, řízení, produkci a výrobě sledování audio, hudby a multimediálních projektů.

Obsah učebního plánu

Náš jedinečný program je založen na hloubkové teoretické základně, hudební kultuře přizpůsobené různým výrobním oblastem, technice řízené využíváním profesionálních audio zařízení nejmodernější technologie: mixážní konzole, regulátory, audio produkční software, vysílací systém.

Cílem výcviku je dvojí: získání autonomie pro realizaci audiovizuálního produktu psaní až do rozšiřování a specializaci, která usnadní vstup do pracovního života.

Tříletý kurz složený ze střídání základů a praktických případů: Zprávy, dokumentární filmy, hrané filmy a klipy, grafické a zvukové oblékání.


vstupné

Období registrace

Registrace jsou otevřeny od února do července.

Podmínky přijetí

Během výběrového období jsou otevřena zasedání, během kterých bude hodnocena vaše úroveň motivace a chuť k aplikovanému umění, včetně testů jazykové logiky a kreativních výzev.

Termíny výběru

Výběrové sezení probíhají od dubna do července. Chcete-li se zaregistrovat, pošlete nám prosím vyplněný formulář žádosti a vaši dostupnost. Obrátíme se na vás, abychom společně napravili nejvhodnější datum.

Program se vyučuje na:
  • Francouzština

Zobraz 3 více kurzů z L’IDEM Perpignan »

Poslední aktualizace Říjen 31, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 16, 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
22,500 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 16, 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 16, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date