Bachelor programování her

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

S více než 2100 herními společnostmi ve Velké Británii existuje skutečná poptávka v oboru pro talentované, technicky schopné absolventy, kteří mohou změnit své tvůrčí vize na herní realitu. Dejte svůj kreativní a technický talent do práce a změňte si hru v oboru!

Přehled

Naučíte se 2 programovací jazyky (C a C #) a pak rozvíjet své odborné znalosti v oblasti programování, dovedností v oblasti řešení problémů v kontextu aplikace teorie designu her a mechaniky a také učení dvou nejvíce používaných herních motorů: Jednota a Unreal.

Kromě toho se tento kurz zabývá také vývojem her pro hry pro více hráčů a mobilních aplikací, grafického programování s OpenGL, programování shaderu a vytváření her VR (Virtual Reality) a AR (Augmented Reality).

Vysoce kvalitní hry spojují jak technické, tak tvůrčí aspekty programování her a budete mít spoustu praktických zkušeností. Prostřednictvím dekonstrukce stávajících her a zásad umělé inteligence získáte lepší předpoklady pro porozumění trhem budoucnosti a nejlepším způsobem, jak je ovlivnit.

Vaše budoucnost ve hrách:

S více než 32,4 miliony hráčů ve Velké Británii a s hodnotou britského trhu spotřebitelských her dosáhla v loňském roce rekordních 4,33 miliardy liber, je zřejmá potřeba talentovaných herních programátorů.

Absolventi programu SAE v oblasti programování v oblasti hry se zapojili do organizací s modrým čipem, jako jsou Microsoft a Bloomberg, a pracují na titulech, včetně Pokémon Art Academy, Lego Lord of the Rings a GastroGnome.

Moduly

Založení herního designu a herní produkce

Představíme vám základní pojmy týkající se teorie herního designu, herních praktik a běžných technik používaných v herní produkci. Budete zdokonalovat kritické analytické dovednosti potřebné k dekonstrukci stávajících her, abyste získali praktické zkušenosti, které je budou znovu a znovu upravovat. Zajišťujeme od začátku, že používáte průmyslové slovní zásoby k popisu procesů herních výrobních technik a prostřednictvím studia článků souvisejících s průmyslem budete zvyklíte na pracovní toky používané v moderních vývojových potrubích.

Programování sítí a vývoj nástrojů

Navíc k základům sítě se budeme zabývat operacemi pro hry pro více hráčů a současně budete podporovat vývoj nástrojů, které pomohou celkovému vývoji hry. Například se dozvíte, jak rozšířit a rozšířit Editor herních strojů a rozvíjet pluginy. Nakonec to usnadňuje efektivnější pracovní tok a přináší vám rychlost v souladu s průmyslovými standardy.

Programování grafiky a Shader pro hry

Efektivní a efektivní používání grafických prvků je jedním z klíčových rysů, které ovlivňují herní zážitek. Budete studovat technické a kreativní aspekty grafického programování, jako je OpenGL, a naučíte se, jak vyvíjet a kódovat vlastní shadery. Z pochopení různých typů shaderů (např. Shaderů Vertex), při zohlednění nastavení osvětlení, odrazů a refrakcí se naučíte, jak snadno vytvořit vlastní shader.

Náklady

SAE Institute je soukromý poskytovatel vysokoškolského vzdělávání. Financování za školné je k dispozici studentům UK / EU, ale nezahrnuje celý kurz.

Poplatky

Poplatek za školné se liší podle kampusu a zda jste student UK / EU nebo mezinárodní student.

Poplatek za školné se liší podle kampusu a zda jste student UK / EU nebo mezinárodní student.

Pro naše kampusy v Liverpoolu, Londýně a Oxfordu jsou poplatky za studenty ve Velké Británii 9 000 liber ročně a 13 000 za rok pro zahraniční studenty.

Poplatky v našem kampusu v Glasgowu jsou 9 000 GBP ročně pro studenty UK / EU a 11 000 liber ročně pro zahraniční studenty. Od září 2019 se tyto ceny zvýší na 11 500 GBP ročně pro zahraniční studenty.

2 ročník

Vzhledem k tomu, že naše tituly jsou pouze dva roky, ušetříte značnou částku jak na školné, tak na životní náklady ve srovnání s tradičním tříletým stupněm. Takže můžete studovat a absolvovat s mnohem nižší úrovní studentských dluhů!

Vzhledem k tomu, že výpůjční poplatky za půjčky nezahrnují celý kurz, existuje malá částka, kterou budete muset zaplatit vlastními prostředky. Chápeme, že to není vždy snadné, zvláště když nemáte příjem, a proto jsme vyvinuli platební plány na rozdělení malého rozdílu, který musíte zaplatit. Pokud nemáte nárok na financování, máme pro vás také platební plány.

Poslední aktualizace Bře 2018

Informace o škole

SAE Institute was founded in 1976 by Dr. Tom Misner in Sydney, Australia offering post-secondary courses in audio engineering. SAE Institute has since grown to become the world’s largest practical cre ... Čtěte více

SAE Institute was founded in 1976 by Dr. Tom Misner in Sydney, Australia offering post-secondary courses in audio engineering. SAE Institute has since grown to become the world’s largest practical creative media educator with 54 campuses in 26 countries Méně
Londýn , Liverpool , Oxford , Glasgow + 3 Více Méně