Bachelor v novém médiu

Kadir Has University

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor v novém médiu

Kadir Has University

Bachelor v novém médiu

Vítejte na Kadir Has University , oddělení New Media

Trénujeme novou generaci komunikačních specialistů.

Nové média jsou popsány jako nově vznikající a vyvíjející se platformy (jako jsou internet, mobilní, síťové webové stránky, zpravodajské weby, vyhledávače, blogy, wiki a sociální média) vyplývající ze sbližování informačních technologií, komunikačních sítí a mediálního sektoru . Tradiční mediální kanály, jako jsou noviny, rozhlasové a televizní kanály, se také sbírají s novými médii. Tento rychlý vývoj si vyžaduje učení nových specializovaných dovedností v oblasti nových médií.

Profil našeho absolventa:

Jako Kadir Has University oddělení nových médií, vybíráme "komunikační specialisty", kteří mají různé dovednosti a kvalifikace požadované ve stále sbližujícím se mediálním prostředí. Naši absolventi mohou sledovat a jsou schopni analyzovat nový vývoj v oboru a mít specifické dovednosti v oblasti odborných znalostí.

Proč KHAS Nové média?

Naše oddělení bylo založeno v roce 2009 jako první svého druhu v Turecku. V rychle se vyvíjející akademické oblasti byly kurikulum programu nedávno aktualizovány, protože to bylo správný čas.

Počínaje 3. ročníkem jsou naši studenti směřováni do zvláštních oblastí odbornosti podle svých tendencí a dovedností. Vybírají si z oblasti produkce obsahu / řízení (výrobu) nebo podnikání. Alternativně mohou dokončit kombinovaný program tím, že využijí třídy z třetího fondu tříd v nových médiích.

Tímto způsobem obdrží interdisciplinární komunikační školení a také se důkladně specializují na alespoň jednu oblast. Vedle svého diplomu obdrží certifikát odbornosti, když absolvují.

Kromě toho mohou dokončit dvojí hlavní a drobné programy, které rozvíjejí své oblasti odborných znalostí.

Stručně řečeno, noví komunikátoři, kteří mohou reagovat na aktuální potřeby absolventů komunikačního oboru z našeho oddělení.

Vztahy s tímto odvětvím

Ve spolupráci s významnými novými multimediálními přehrávači, jako je Dağ Media a sdružení vydavatelů, v rámci nového programu podporovaného instruktory z tohoto oboru, studenti tráví většinu času v praxi studia od druhého roku.

Studovat příležitosti v zahraničí

Kromě programů Erasmus a výměnných programů pro studenty má náš program dohodu s Univerzitou Coventry ve Spojeném království. V souladu s tím naši studenti tráví svůj poslední ročník na příslušném oddělení ve Velké Británii a na konci svého studia obdrží dvojité osvědčení o ukončení studia.

Kariérní možnosti

Absolventi nové mediální sítě mohou pracovat jako komunikační specialisté ve všech soukromých nebo veřejných organizacích, které potřebují efektivněji využívat internet a mobilní sítě. Mohou fungovat jako:

  • Reportér, redaktor nebo producent v novinách, rozhlase nebo televizních kanálech, které začaly pracovat online a na mobilních platformách,
  • Komunikační manažer, který zajišťuje efektivní komunikaci mezi veřejnými nebo soukromými agenturami a organizacemi a jejich cílovou skupinou v sociálních médiích,
  • Internetoví a mobilní obchodní manažeři nebo podnikatelé, kteří přesouvají obchodní procesy jednotlivců nebo organizací do internetu a mobilního prostředí
  • Jako výzkumní pracovníci se zaměřují na individuální, sociální, ekonomické, kulturní, politické, právní a etické účinky společnosti New Media v akademii nebo v průmyslových organizacích.

Navíc všichni naši absolventi mohou získávat magisterský titul v různých odděleních kromě New Media.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace May 17, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
12,000 USD
Information
Deadline
Locations
Turecko - Istanbul, Istanbul
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Srp. 31, 2022
Dates
Sept. 2019
Turecko - Istanbul, Istanbul
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Srp. 31, 2022