Bais - pohostinství a management cestovního ruchu

Všeobecné informace

Popis programu

Specializace v pohostinství a cestovním ruchu řízení

Mocný VZDĚLÁVÁNÍ Program pro vás získat pověření, budete muset začít, nebo předem ve své kariéře ve světě nejrychleji rostoucí odvětví.

Tato oblast Vancouver je jedním z kanadských nejoblíbenějších turistických destinací a jako výsledek lokalita s bohatou pracovních příležitostí pro lidi, kteří hledají zaměstnání v oblasti pohostinství a cestovního ruchu. Bachelor of Arts v individualizovaných studií (BAIS) Program poskytuje ideální příležitost jak pro jednotlivce, kteří chtějí připravit se na kariéru v oblasti pohostinství a cestovního ruchu lokálně nebo na mezinárodní úrovni, a pro ty, kteří v současné době pracují v oboru, kteří chtějí získat bakalářský titul pro pokrok ve své profesi. V FDU Vancouveru, můžete získat doplnění vzdělání potřebné pro placenou kariéru v oblasti pohostinství prostřednictvím tohoto specializovaného programu nabízeného International School univerzity z pohostinství a cestovním ruchu Management.

Studenti, kteří absolvují požadavky na Bachelor of Arts v Individualizované studií míry budou muset prokázat znalosti v řadě oborů a souvisejících dovedností. Patří mezi ně následující:

  • Použití základních myšlenkových a kritického myšlení, konkrétně efektivně komunikovat, ústně i písemně; k použití matematického uvažování; a porozumět přírodě, techniky a omezení z oblasti humanitních věd, přírodních nebo přírodních věd a sociálních a behaviorálních vědách.
  • Schopnost učit se a aplikovat učení kariéry a životní zkušenosti absolventa, což vyžaduje schopnost definovat problémy; využívat informační zdroje, jako jsou knihovny, on-line výzkum nástrojů a počítačů; a analyzovat, syntetizovat a integrovat znalosti, pohledy a techniky.
  • Schopnost být zaměřené na zákazníka, analytická a nezávislé.
  • Pochopení historického a globálním kontextu událostí a úspěchů v průběhu času, jak zacházet v předmětech, jako je historie, umění a humanitních oborů.
  • Zvládnutí značné množství znalostí v jedné oblasti nebo skupinou spřízněných subjektů.

Fairleigh Dickinson University BA individualizované studia programu (BAIS) nabízí celou řadu způsobů, jak splňují požadavky na univerzitní za bakalářský titul zakotvené ve svobodných uměních. Kromě dokončení tradiční čtyřletého programu, program Hospitality Management cestovního ruchu BAIS je také ideální pro studenta, který přináší celou řadu tradičních samozřejmě práce dokončeny v průběhu let u řady institucí a historie pracovních a životních zkušeností, které může být zaměněn s kreditní nosných kurzů.

Fairleigh Dickinson University BA v individualizovaných studií Stupeň vyžaduje absolvování 120 kreditů, Prostřednictvím dráhy programech s partnerskými školami a možností Credit Transfer, náš program vám umožní vydělávat váš bakalářský titul rychleji, než si kdy myslel, možná tím, že nabízí:

  • Malé třídy vyučují akademické a profesionály
  • Exkurze a mezinárodní studie v zahraničí zažívá pro studenty, kteří mají zájem
  • Velkorysé převod úvěrové politice pro již dříve vydělaných kolej úvěrů absolventy
  • Pracovní praxe příležitosti
  • Dráha příležitosti do FdU Vancouveru Masters v Pohostinství řízení Udělen
Poslední aktualizace Září 2016

Informace o škole

As a leading innovator in global education, Fairleigh Dickinson University seeks new ways to offer its unique learning opportunities to students worldwide. The University's newest campus opened in 200 ... Čtěte více

As a leading innovator in global education, Fairleigh Dickinson University seeks new ways to offer its unique learning opportunities to students worldwide. The University's newest campus opened in 2007 in Vancouver, British Columbia Méně