Bakalář účetnictví

Všeobecné informace

Popis programu

Tento kurz byl vyvinut tak, aby uspokojil rostoucí poptávku po odborných pracovnících s kvalifikací v oblasti účetnictví a udržitelného podnikání. Je ideální pro ty, kteří chtějí spojit běžné účetní kurzy se zaměřením na udržitelnost a environmentální management.

Zájemci o udržitelnost a ekologické postupy a také chtějí účetní kariéru?

Bakalář účetnictví společnosti Melbourne Polytechnic byl vyvinut ve spolupráci s průmyslem, vládou, účetními odbornými institucemi a univerzitami, aby uspokojil rostoucí poptávku po odborných pracovnících v oblasti účetnictví a udržitelného podnikání.

Kurz zahrnuje základní účetní předměty zahrnující obecné účetnictví, firemní účetnictví, manažerské účetnictví, audit a zdanění a finanční řízení a zároveň soustředit se na udržitelnost životního prostředí prostřednictvím předmětů jako je Úvod do studií o udržitelnosti , environmentální právo a environmentální ekonomika a politika .

Mezi specializovaná témata patří:

 • udržitelnost
 • životního prostředí
 • environmentální ekonomie
 • ekologická politika.

Výsledky zaměstnanosti zahrnují:

 • Obecné účetnictví
 • zdanění
 • auditu
 • podnikové poradenství
 • řízení
 • udržitelné řízení podniku
 • udržitelného auditu.

Bakalář účetnictví je akreditovaným studijním programem pro kvalitu a standardy agentury pro terciární vzdělávání (TEQSA).

Studenti, kteří úspěšně absolvovali přidružený titul v oboru účetnictví, mohou být přijati přímo do bakalářského účetnictví.

Profesní členství: Existují příležitosti pro absolventy, kteří se ucházejí o členství v CPA Austrálie, ICA a IPA. Kontaktujte prosím CPA, ICA a IPA pro další informace o požadavcích na členství.

Mezinárodní požadavky na vstup studentů
Akademický: Australian Year 12 ekvivalence nebo vyšší. Anglický jazyk: Celková nebo uznávaná ekvivalence akademických IELTS 6.0.

Stejně jako při výběru kurzu, situace každého studenta se liší, když přijde čas na školné a my vás můžeme vést strukturou poplatků. Každá stránka kurzu bude obsahovat konkrétní poplatky nebo navštívíte stránku místních studentských poplatků nebo stránku Mezinárodní studentské poplatky.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Melbourne Polytechnic has been delivering vocational training since 1912 and today offers a diverse range of innovative, hands-on TAFE (VET) and Higher Education (Degree) programs to equip you with th ... Čtěte více

Melbourne Polytechnic has been delivering vocational training since 1912 and today offers a diverse range of innovative, hands-on TAFE (VET) and Higher Education (Degree) programs to equip you with the knowledge and skills to excel in an evolving and challenging marketplace. Melbourne Polytechnic courses are designed and developed with industry participation to give students the best employment outcomes. Melbourne Polytechnic has seven metropolitan campuses, Preston, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Campus and Heidelberg. Each campus provides an individual, unique and enriching student experience. Méně