Přečtěte si oficiální popis

Komunikační dovednosti v srdci obchodního a mediálního

Rozhraní mezi managementem a vnitřní a vnější veřejnosti, veřejný mluvčí je odpovědný za správu image své organizace vytvořením a projektování:

 • Komunikační plán a s využitím příslušných way komunikační nástroje přizpůsobené cílové skupiny.
 • Mediální plán v souladu se strategií společnosti a řízení vztahů s médii, sociálních médií, internetu a audiovizuálních informací.
 • Akce šité na míru potřebám organizace, plán úkolů, řízení týmů, řízení rozpočtu.

Znalost profesionálním prostředí a vnímání jeho socio-ekonomického prostředí jsou nezbytné pro splnění svého poslání.

Public Relations, funkci víceúčelové

Splnit očekávání zainteresovaných stran pluralitní a otevřený přístup do všech oblastí činnosti, školení rozvíjí:

 • Znalosti: všeobecné znalosti a specifické techniky komunikace a cizích jazyků studovaných;
 • know-how: praxe je stále srdcem pedagogiky;
 • know-be: vztah kvalita závisí na osobnosti jak potvrdila, poslouchá jeho partnery a schopné reagovat na nepředvídané.

Komunikace uplatňována prostřednictvím konkrétních zkušeností

Navíc k samostatné práci (literatura, příprava dokumentů, prezentací, ...) a pracovat jako tým, tvorba HELB se vyznačuje:

Ruce v Public Relations na HELB

Profesionální organizace cíle, ale i stav mysli získat ... ..

Rukou nebo public relations TP (PR) v ekonomické kategorii HELB navrhne v prvním roce, pragmatický přístup ke studiím o konfrontaci s cvičišti, kompletní a nuance teoretické přípravy.

Jejich hlavním cílem je poskytnout studentům možnost organizovat a provádět specifické strategie komunikace a public relations v rámci open source projektů v prvním roce a soukromých zákazníků ve druhém roce. Studenti budou mít možnost se v této souvislosti, pracovat různé druhy individuálních i kolektivních dovedností pro různé úkoly, jichž se účastní.

Provoz TP'S je postaven na tom PR agentury. Agentura PrilyaCom ‚tedy splňuje nároky externím odběratelům a účel programu Helb Ilya Prigogine: oni mohou sahat od obecné koncepční práce (vypracování com plánu, designu com. , digital, události nebo skript), do širších komunikačních činností, které události (propagační materiály nebo com., místa, ..), i když není s výjimkou mimořádných událostí a měřítku.

V tomto kontextu nástroje jsou k dispozici jako součást kurzů projektového řízení v prvním roce, a posílila ad hoc, ve druhém ročníku, v různých oblastech, ale důležité pro realizaci TP: scénář událostí, rozpočtové , kontrolní security / bezpečnost ... ..l'accent vždy dobrovolně nastavit vhodnější odbornou terminologii v rámci agentury. zaměstnancům např zákazníci, stručné, olovo ...

Více než kdy jindy, koordinátoři TP spoléhat na spolupráci a zapojení všech. Posláním přidělen k TP není nikdy bez překvapení, nečekaných, možná poruchu. Dialog, trvalý dialog, pravidelná práce obecně pomoci překonat všechny překážky!

Na konci TP, studenti jsou obvykle některé z výběru svých studií ... .. !!!

Le Strat ‚Com Trophy

Le Strat ‚Com Trophy je integrovaný komunikační cvičení pro externí klienta.

Strat'Com Trophy v 10 bodech:

 • soutěž
 • Jeden klient
 • Stejný briefing pro všechny
 • Realizace všech použitých materiálů
 • Všechna rozhodnutí a volby jsou vaše ...
 • Skupina pracovní týden v zastoupení
 • Koučování profesionály
 • Nezapomenutelný zážitek
 • Stres, potu a touhu vyniknout.
 • A odměna ...

V loňském roce se náš zákazník / inzerent byl krevní služby Červeného kříže v Belgii na francouzsky mluvící části

2 stáž zkušenosti na pracovišti

PR stáže jsou klíčové momenty v kurzu.

Krabice osobně, studenti se pohybují směrem k organizaci dle svého výběru, jejich profil a poradenství koordinátor umístění. Firemní zápis stáž je zveřejněn na e-školní areál, který tolik nabídek zaslané do sekce. Kurzy se konají v Belgii v rámci programu Erasmus + nebo v zahraničí v závislosti na volbě studenta.

Po roce a půl tréninku prvních 6 týdnů vkládání zkušenost umožňuje studentům zažít profesionální prostředí, a investovat končí zprávu o stáž.

Na konci 9-ti týdenní kurz poskytuje integraci prohlubování odborné praxe. Student navrhuje stáží projektu v souvislosti s jeho prací studia. To se hodí v prostředí a tým tím, že efektivní přispěvatelem.

Public relations zbohatnout na výuku cizích jazyků

Jako součást přípravy v oblasti public relations, studenti absolvují tři jazyky: angličtina (povinný jazyk) a dvou jazyků na výběr z němčiny, španělštiny a holandštiny. Základní znalosti potřebné pro kurzy angličtiny a holandský, zatímco německý a španělský nevyžadují žádné předchozí znalosti. Ve skutečnosti, poslední dva se učí od základní úrovni.

Tyto kurzy poskytují praktický přístup studoval jazyky a vyvíjet v průběhu semestru, ke studiu specifických odborné slovní zásoby public relations. V jazykové kurzy stranu některé obecné kurzy jsou vyučovány v angličtině a / nebo holandský, který nabízí studentům možnost procvičit jazyky studovali mimo specifickém kontextu jazykových kurzů.

personalizovaná podpora

Kurzy Learning Metodologie Vás pozvat, a to od září k rozvoji vašich potenciálních a osobních zdrojů. jsou provedeny následující kroky:

 • Život projekt chystá pokračovat a zaměřit dostatečnou stroje do Q2, praktikum ve 4. čtvrtletí v souladu s vaším očekáváním, a tak hluboko, aby vás motivovat. Životnost projektu vám umožní najít své osobní ambice a ne nutně jako vzdělání a společnost ti následovat, se stal vědomi svých hodnot, životních cílů
 • Schopnost učit se> dle uvědomování si svého učení profilu (některé jsou vizuální a sluchové například, ale tento příklad je karikaturou, protože existují další profily, které budou objeveny)> pracuje na zlepšení svého nadřízeného čas, úcta z vás a vaše důvěra, paměť, vaše soustředění, vaše motivace

Tento průběh učení Metodika je úzce spjat s otázkou Service Success (SAR) ekonomického úseku, protože je stejná osoba, která je odpovědná za oba přístupy, cíl je stejný: získat metody učení a úspěch.

Dále jen „SAR“ Vám nabízí osobní podporu školní trénovat s vedoucím útvaru, na žádost studenta k Q1 a Q2.

Vzhledem k tomu, zdá se, že chybí, nebo nebyla doručena práce, vedoucí SAR vás může obrátit v listopadu, aby zvážila opakovací prostředky.

SAR koordinaci sanaci nabízené v některých kurzech a vzájemné doučování (nápravná dána studenta, který prošel vyhodnocení učební činnosti v předchozím roce)

Public relations je internationnalisent Erasmus +

Vývoj mezinárodního obchodu je trvalým zájmem o HELB - Ilya Prigogine. Naše výměnné programy Erasmus stylu nebo jiné povolení ke studiu, nebo dělat stáže v zahraničí, v druhém roce.

Program se vyučuje na:
Francouzština

Zobraz 2 více kurzů z Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
6 semestry
Denní studium
Price
755 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date