Read the Official Description

BABS sada programů vybavuje studenty schopnosti kritického myšlení a současné akce-střed vzdělávání v klíčových podnikových funkcí a rozsah základních dovedností, které jsou nutné, aby se uspět v náročném a neustále se měnícím světě podnikání.

Program je rozdělen způsobem, který poskytuje každému studentovi možnost studovat na specializovaného diplomem v obchodních studií. Tři odborné volby cesta přidělení zakázky jsou nabízeny k dokončení ctí obchodní stupeň.

Tyto možnosti cesta studie jsou: - Bachelor of Arts (vyznamenání) Business Studies - (se specializací na marketing) - Bachelor of Arts (vyznamenání) Business Studies - (se specializací na účetnictví a financí) - Bachelor of Arts (vyznamenání) Business Studies - (specializace Management a HR) Důležité je každý student má možnost, aby zdůraznil svou volbu studia, tak jak postupují z prvního do druhého a třetího ročníku studia s tímto ekonomických studií stupně. Jednotlivci proto mají velkou flexibilitu při výběru obchodních studií předmětů a při plánování rozvoje jejich vlastní individuální pregraduální podnikového vzdělávání. Jak postupují v rámci programu každý student je schopen přijímat informovaná rozhodnutí o jejich pěstování osobních oblastech zájmu podnikatelského sektoru a obchodních zkušeností a je schopen přizpůsobit tyto jejich výběru obchodních studií subjektů a jejich profesní kariéry záměry.

Dalšími dráhy specialista studia Pravidelně jsou přidávány do rámcového programu za účelem uspokojení budoucích potřeb různých typů podnikatelských organizací a konkrétních kariéry potřebám našich studentů.

Úvod

Navrhli jsme náš Bachelor of Arts (Hons) Business studia programu poskytnout každému studentovi komplexní podnikového vzdělávání, které jsou významné pro současné i budoucí potřeby neustále se měnícím podnikatelském prostředí.

S ohledem na tuto skutečnost je náš program je zaměřen na poskytování každému studentovi s pevnou pochopení a znalost současných obchodních teorií, nápady, koncepty, problémy, postupy a úkoly, které jim umožní položit základy pro jejich profesní kariéru v obchodním světě, nebo na jejich Budoucnost akademická kariéra na úrovni postgraduální.

K dosažení těchto cílů, je kladen velký důraz na naší výuky: - K významu uspokojování potřeb jednotlivých studentů, - On přímo podporuje vlastní požadavky na vzdělávání každého studenta a rozvíjet své obchodní znalosti, - na rozvoj schopností každého studenta ke studiu těchto oblastí z podnikání, které chtějí rozvíjet v kariéře.

Klíčové aspekty, dovednosti, kreativní myšlení, kritický dotazování, identifikace problému, řešení problémů, a provozních funkcí obchodních studií tedy vyučované v rámci vysoce podpůrnou a příjemné prostředí výuky, ve kterém studenti jsou: - - učí v malých třídách - mít individuální kurz Podpora z uvedených lektorů - Jsou schopni sdílet znalosti, které je uveden do naší výuky zkušení profesionální obchodní lidí - Jsou schopni těžit z rozsáhlé mezinárodní pedagogické praxe, odborné znalosti a excelence akademických lektorů, kteří se učil v Irsku, Evropě, ve Spojených státy, Kanada, Velká Británie a na Dálném východě.

Programme Delivery Pattern

Program je dodáván ve dvou semestrech v každém roce.

Každý semestr je obvykle dvanácti trvání týdnů. Požadavky na posuzování může být požadováno mimo tyto dvanáct týden vyučovacích hodin. Na plný úvazek registrovaní studenti jsou obvykle očekává, že na v denní době dodacích lhůtách.

Part time studenti jsou obvykle povinni dostavit se k večerní dodávky asi tři večery každý týden. Part time studenti jsou povinni účastnit sobotu výukové programy nebo semináře ve stanovené době v průběhu roku, a může být také požadováno, aby se zúčastnili zadané dovolené dílny. Part time studenti mohou také zajistit jejich účastí vzor s fakultě a jsou vítáni během dodávky denního na plný úvazek programu, pokud to usnadňuje přístup k výuce programu.

Veřejný zadavatel

QQI (kvalita a kvalifikace Irsku, nový integrovaný agentura nahradí FETAC, HETAC, NQAI a začlenění funkce IUQB). Úroveň: 8.

CAO Code

IC004

Kurz Datum zahájení

Září 2014

Osnova

Prvním ročníku studia

První rok - Program společného základu

Všichni první studenti ročníku studovat společný základní modulární program. Výuka ve dvou semestrech prvního roku poskytuje studentům komplexní úvod do obchodních studií a je navržen tak, aby každý student mít pochopení a znalosti nezbytné pro účinně pracovat ve všech moderních podnikových prostředích. V prvním roce společné základní programové předměty a názvy modulů jsou uvedeny níže.

Stage 1

Základní Předměty: - účetnictví a finance - ekonomie - Obchodní právo - analýza dat a statistiky - Marketing - Management - řízení lidských zdrojů - obchodní komunikace a ICT - Firemní kultura

Druhý rok studia

Stage 2

Základní Předměty

  • Strategické řízení lidských zdrojů - Supply Chain Management a Value - Knowledge Management - Manažerské účetnictví - Obchodní výzkumných metod - Finanční účetnictví - Corporate Finance - Strategic Marketing Management - průzkum trhu - Organizační chování - Aplikovaná ekonomie - Současné problémy v řízení

Třetí rok studia

Kromě běžných základních modulů studentů finále ročníku také souhlasí s jejich lektory na odborných předmětů, které si přejí studovat jejich míry. Ty jsou studovány v posledním roce

Stage 3

Základní Předměty

  • Obchodní politika - Řízení změn - Business Project Accounting Stream: - Daně - Financial Reporting - Audit & Assurance Marketing Stream: - Služby Marketing - Brand Management - Direct Marketing Management / HR Stream: - Operations Management - Řízení lidských zdrojů a IT podnikání

Assessment Podrobnosti

Hodnocení je založeno na rovnováze průběžného hodnocení (y) a konci zkoušky modulu.

Průběžné hodnocení obvykle vyžaduje, aby student předložit jeden nebo dva úkoly typu esej. Značka pro úkoly přispívá ke konci modulu výsledné známky. Úkoly představují zvláštní část ochranných známek modulu, a to je typicky 50% v prvním roce, ale může zvýšit v letech druhé a třetí programu.

Každý modul je hodnocena na konci semestru, ve kterém je modul studoval. To má zajistit, že učení, která byla zaznamenána je v živé paměti studenta, a že pokud re-sedí jsou požadovány tyto mohou být dostatečně podporovány a připraveny pro studenta.

Písemná zpětná vazba je poskytována studentům na jejich výkonu v hodnocení, a konzultační poradenství je k dispozici pro podporu studijní výsledky.

Re-sit práva mohou být naplánovány na konec školního roku nebo po první semestr v každém ročníku programu, v závislosti na okolnostech případu a Fakultní politiky.

Co nabízíme

Volba obor

BA (Hons) Obchodní Studies Program umožňuje každému studentovi rozvíjet obchodní studijní oblasti zájmu a odborné znalosti, které rozvíjet své obchodní znalosti v každé fázi kurzu.

Každý student dostane pravidelné a podrobné akademické tutorial návod na každém z předmětů, které se rozhodnou studovat, jak postupovat přes předmětu: Studenti získají speciální poradenství: - dle vlastního výběru předmětů - příprava na budoucí povolání - Vývoj jednotlivých oblastí úroky a obchodní zkušenosti - individuální studijní výsledky a vývoj

Informace o obchodních studií a obchodní Kariéra

Výuka tým chápe, že studenti, kteří se rozhodli studovat programy Business studie jsou často nevědí o tom, které podnikatelské subjekty a kariéra oblastí, které chtějí vyvíjet až zažívají programu na úrovni stupně.

Víme také, že dovednosti a znalosti potřebné pro jednotlivce, aby byla úspěšná, a získat zaměstnání v moderním podnikatelském prostředí a v profesionálním světě, může být velmi náročné, a že studenti získají detailní znalosti z nich v době, která je vyhořelého studuje na bakalářský kurz.

Konstrukce BA (Hons) Obchodní studia programu, a proto zajišťuje, že každý student se učí: - na hlavní obchodní dovednosti a znalosti potřebné k vytvoření profesního postupu - odborné oblasti podnikatelských studií, které zajistí, aby studenti byli schopni být flexibilní a konkurenceschopné trh práce, nebo ve své žádosti o zadání následné studium absolventů.

  • Podnikatelské subjekty, které jsou schopny být pečlivě přizpůsobeny budoucím potřebám a budoucí požadavky na každého studenta, jak úspěšně postupovat přes každého roku studia.

Výuka a vzdělávání

Naše výuka a učení se zaměřuje na: - Poskytovat zvuk a pevný základ v obchodních studií předmětech pro všechny naše studenty - individuální vzdělávací rozvoj a profesní kariéru aspirace každého studenta - zajišťující výuku excelence a akademickou podporu, která splňuje potřeby každého jednotlivého vysokoškolák - poskytovat studentům možnost, aby se informovaně a znalý volbu ve vývoji svých obecných nebo odborných obchodních dovedností

Konferenční Weeks

Dokonalost našeho akademického pedagogického týmu a jejich profesní zkušenosti z obchodního podporuje pravidelné řady konferenčních týdnů, které jsou zahrnuty v naší výuky roce. V prvním týdnu druhého pololetí každého roku, všichni studenti se zúčastnili konference týdnu, který se skládá z řady výukových prezentací, které jsou dodávány prostřednictvím národně a mezinárodně uznávanými profesionály, spisovatelé, učitelé z jiných institucí, designérů, novinářů a dalších, kteří mají závazek ke vzdělávání našich studentů a jejich profesního rozvoje.

Témata naší konference týdnů, se vztahují k učení, který se koná ve zbytku semestru. Studenti jsou schopni dělat cenné kontakty s odborníky za účelem rozvoje kariéry, výzkumných a vývojových projektů.

Hostující lektoři

Tam je pravidelný program národně a mezinárodně uznávaných hostující lektoři a odborných návštěvy jsou organizovány na místní, regionální a mezinárodní podniky a organizace.

Počet žáků ve třídě, přednášky a konzultace

Studenti se učí v malých třídách a každý student je podporováno v celém průběhu od jmenovaného akademického školitele. Akademické učitelé setkat se studenty pravidelně rozvržené bázi a poskytovat individuální akademickou podporu a poradenství.

Hlavní náplní programu je vyučován formou přednášek a každá přednáška zahrnuje čas na otázky a odpovědi, aby zajistily, že studenti jsou schopni poskytnout zpětnou vazbu na přednášce, klást otázky, a potvrzují své porozumění bodům.

Přednášky jsou podporovány individuální a skupinové cvičení a semináře na základě skupinových diskusí. Ty poskytují příležitost pro podrobnější diskusi a individuální poradenství a podporu, které se uvádějí akademického obsahu programu.

Ve třetím ročníku se každý student přidělen učitele, který poskytuje návod k plánování, podnik a dokončení jejich práce. Disertační práce se provádějí každého studenta jako individuální výzkumný projekt, který je schopen být v souvislosti s jejich profesní intenzí, obchodní případové studie, nebo teoretické studie.

Ve třetím ročníku studenti projít i týmový projekt studenta, který zahrnuje plnou simulaci Business Enterprise. To také může souviset s rozvíjející se obchodní odborných znalostí každého studenta a je navržen tak, aby jim na základě zkušeností z práce spolu v podnikatelském prostředí, řešení obchodních problémů reálného života.

Výuka a učení a informační technologie Podpora - Moodle, Informační technologie a knihoven

Vyučování a učení, které se odehrává v oficiálních formálních třídách je podporován interaktivním informačních technologií na bázi Moodle platforma nabízí komplexní podporu pro studenty.

Program vybavení patří první třídy a rozsáhlé dostupnosti výpočetních laboratoří / seminářích a prvotřídních knihovny a přístup do knihovny a IT podporu.

Pracovní příležitosti

Pracovní příležitosti pro naše BA absolventů (Hons) Obchodní studie jsou vynikající jako náš program poskytuje všeobecné obchodní vzdělání, stejně jako možnost rozvíjet odborné znalosti. Absolventi mohou vybrat ze široké škály kariéru ve veřejném i soukromém sektoru, národní i mezinárodní úrovni. Absolventi z naší BA (Hons), budou plně vybavené usilovat o širokou škálu učil a výzkum postgraduálních programů.

Požadavky

Žadatelé musí mít minimálně 2 Vyšší C3S a 4 běžné úrovni D3s (zařadit matematiku) nebo ekvivalent.

Studenti ve věku 23 k 1. lednu roku vstupu musí požádat prostřednictvím CAO pro IC004 bakalář umění (Business Studies) Všechny ostatní aplikace by měly být směřovány přímo na přijímací kanceláře.

Starší student Žadatelé, kteří mají více než 23 let do 1. ledna roku vstupu jsou způsobilé pro vstup do programu jako dospělé studenty.

Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by Independent College Dublin »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
2 semestry
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date