Read the Official Description

Můžete jít kamkoliv odtud.

Green River College International Programy je hrdá na to skvělé služby, které nabízí každému a všem z našich studentů. Naším cílem je pomoci vám dosáhnout svého snu, zda je přenést do horní univerzitu, lépe si angličtinu nebo zkušenosti American College život. proč

Green River - lídr v oblasti přenosu univerzity

Naše 2 + 2 převod program nabízí studentům možnost začít svůj čtyřletý bakalářský titul. Program přenos zajišťuje výuku rovnocenné prvních dvou let s vysokoškolským vzděláním. Studenti mohou trvat dva roky, v Green River College, poté transfer na univerzitu dokončit jejich čtyřletého titul.

Švédsko

Naši studenti jsou přijaty k mnoha nahoru 100 světovými univerzitami *, jak řazeny podle Shanghai Jiaotong University, včetně:

Brown University, Kalifornie státní univerzita, Cornell University, Hawaii Pacific University, Indiana University, Johns Hopkins, Ohio State University, Parsons School of Design, Pratt Institute, Purdue University, San Jose State University, Seattle univerzita, Tufts University, UC Berkeley, UC Santa Barbara, UCLA, UNC - Chapel Hill, University of Michigan, University of Minnesota, University of Oregon, University of Pennsylvania, University of Southern California, University of Texas v Austinu, University of Virginia, University of Washington, University of Wisconsin státě Washington University * Poznámka: Vstupné do selektivních univerzit je vysoce konkurenční.

Zahraniční studenti Green River College byli přijati na stovkách univerzit po celém USA. Studenti získají kvalifikaci potřebné pro přijetí na Green River a přenést na začátek univerzity jako juniory třetím ročníku. Vstupné není zaručeno, ale naši studenti byli velmi úspěšní při získávání přístupu do předních univerzitách.

Greenriver

Požadavky na vzdělávání

Za účelem získání bakalářský titul v USA, všichni studenti musí dokončit specifické požadavky na jejich hlavní, stejně jako obecné požadavky na vzdělávání, které představují základ učení v různých oblastech, včetně matematiky, psaní, vědu, sociálních a humanitních věd. Studenti jsou uvedeny svobodu zvolit tříd podle svého výběru z obecných kategorií. Například v rámci kategorie "Social Science", si mohou studenti vybrat jednu z následujících témat: sociologie, psychologie, politologie, historie, zeměpisu a další. Kategorie humanitní vědy patří: umění, řeč, komunikace, jazyky, hudba, filozofie, a jiní. Věda zahrnuje: chemie, biologie, fyzika, astronomie a další.

Jak to funguje?

Více než 25 univerzity nabídlaPřenos University Pathway (UTP) možnost každému studentovi, který je přijat k Green River. Záruka se nevztahuje na "ovlivnil" velkých společností. To je, jak to funguje:

1. Naneste na Green River

2. Vyberte univerzitu - Vyberte univerzitu ze seznamu. Zkontrolujte univerzitu o žádosti. Vyberte jen jednu univerzitu. Ujistěte se, že si vyberete univerzita má svou major.

Obdržíte univerzitní podmíněné povolení dopis nebo prohlášení zároveň obdržíte Green River přijímací dopis.

Stupeň

Stupeň Green River Aeronautical Science BAS je určena k přípravě studentů v zaměstnanosti v různých leteckých pozic, jako jsou piloti, dispečerů, řídících letového provozu, řízení letišť, a bezpilotních vzdušných systémů. Tento titul poskytuje studentům možnost získat hluboké technické zázemí a kompetence v profesním pilota nebo Operations Management. Studenti se naučí, jak plánovat, realizovat, a podpora letectví letové operace založené buď létání letadlem nebo podpůrné činnosti.

Letectví je klíčovou globální průmysl. Kariéra v letectví požadovat, aby žadatelé vysokou úroveň dovedností a značné technické znalosti. Letecká Science BAS do našeho stávajícího portfolia AAS stupňů je dalším logickým krokem v oblasti vzdělávání letectví studenta, která posiluje celý náš letectví vzdělávací program a výhody studentům, zaměstnavatelům a hospodářství státě Washington.

Stupeň Green River College letectví byla postavena oslovit průmyslovými partnery, kteří s průvodcem naší osnovy a stanovených naše výsledky, a naše fakulta je veden čtvrtletních průmyslu setkání. Studenti, kteří mají čtyři roky na technické vzdělávání jsou více atraktivní pro zaměstnavatele, kteří potřebují vyplnit tyto vysoce technické pracovních míst.

Naše bakalářského studijního programu připravuje studenty na kariéru v následujících oblastech:

 • Posádky letadel - i piloti pro pevnou letového provozu Wing a Rotor Wing
 • Dispečeři - za letový provoz komerčních aerolinií a General Aviation
 • Řídící letového provozu - ovládající národa letový provoz v rámci FAA cestě střediscích řízení letového provozu (ARTCCs), Terminal Radar Approach Control (TRACONs) zařízení a Řízení letového provozu věže (ATCTs)
 • Letištní Manažeři a zaměstnanci pracující v Letiště po celém Washingtonu a na pacifickém severozápadě
 • Místní, regionální, národní a globální letecké dopravy systém (ATS), vedoucích pracovníků a zaměstnanců - pracující v širokém spektru kritických míst v oblasti letectví operace sektoru a pracovních prostředích
 • Nově rozvíjející a velmi vzrušující systémy bezpilotních vzdušných prostředků (UAV / UAS) Kariéra oblasti, které budou mít mnoho příležitostí v mnoha jiných odvětvích kromě letectví

Při tvorbě Aeronautical Science BAS, oddělení Green River Aviation oslovil řadu kritérií:

 • Požadavky na Washington State vzdělání
 • Northwest Komise o požadavcích akreditaci univerzit a vysokých škol
 • Odbor školství (DOE) požadavky na podporu federální financování
 • Federal Aviation Administration (FAA) Požadavky leteckého provozu
 • USA veterány (VA) požadavky
 • Letecký průmysl provozní normy
Studenti musí udržovat kumulativní GPA nejméně 2,0 na všech kurzech vysokoškolské úrovni a prokázat uspokojivou akademické pokrok v rámci stupně.

Vstupní požadavky:

Chcete-li vstoupit do tohoto programu, studenti musí mít technický spolupracovník titul v oblasti související AVIAT iontů z regionálně akreditované instituce, která obsahuje nejméně 45 kreditů z kurzů letectví a alespoň 20 kreditů z obecných vzdělávacích kurzů. Požaduje se kumulativní GPA 2,0 ze všech vysokoškolských kurzů. Studenti musí mít vydělal minimálně 2,5 ve všech kurzech letectví. Green River nabízí tyto přidružené tituly:

 • Obchodního pilota-Pevné křídlo Option
 • Obchodního pilota-Rotor Wing Option
 • Airline Dispatch
 • Řízení letového provozu
 • Správa Letiště
 • Letecká doprava (management)
 • Bezpilotní systémy
GreenriverStudenti

Green River ví, jak důležité bydlení je pro úspěch studenta. To je důvod, proč naši zaměstnanci bydlení něco navíc, aby bylo dosaženo co nejlepší možný zážitek tím, že poskytuje péči, pozitivní, bezpečné a podpůrná Američan žijící zážitek.

CAMPUS CORNER APARTMÁNY

Zkušenosti tradiční americké život vysoké školy v Campus Corner Apartments (CCA)

Studenti vychutnat pohodlné, na-školní areál umístění; komfortní, vysoce kvalitní zařízení; vynikající studijní prostředí; a příležitost, aby se zapojili a spřátelit se v podpůrném studentské komunity 340 amerických a zahraničních studentů. Studenti musí být 17 let v době nastěhování.

Výhody bydlení na akademické půdě:

 • Život na akademické půdě je pohodlné!
 • Chůze do třídy, knihovna, fitness centrum, posilovna a Performing Arts Center
 • Community Center, kde můžete potkat a dělat přátele z celého světa
 • Spousta na místě studentské aktivity
 • Soukromé a skupinové studijní oblasti
 • Snadno se zapojit do areálu aktivit
15.8111581215813
Program taught in:
Angličtina

See 14 more programs offered by Green River College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
2 - 4 let
Denní studium
Price
9,900 USD
za rok
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date