Bakalář aplikované vědy v počítačové techniky

University of Toronto

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář aplikované vědy v počítačové techniky

University of Toronto

Bachelor of aplikované vědy výpočetní technika

Computer věda nabízí na Filozofické fakultě a věd na University of Toronto. Jedná se v první řadě zabývá progamming stranou počítačů, stejně jako výpočetní teorie, numerické analýzy a umělé inteligence. Počítačové inženýrství nabízí Fakulta aplikovaných věd a inženýrství na U T, což znamená, že bude inženýr, když absolvent. Počítačové inženýrství studenti učí o hardware a software počítačů. Studují počítač architekturu a jak počítače mohou být použity v průmyslu, medicíně a dalších systémů, jako je komunikace nebo tranzitních systémů. Mohou si vybrat z mnoha oblastí studia, včetně elektroniky, fotoniky, energetické systémy, elektromagnetismu, komunikační sítě, nano inženýrství, biomedicínské inženýrství, abychom jmenovali jen několik.

Počítačové inženýrství program, u U T umožňuje studentům zaměřit své studium v ​​oblasti počítačů, které je nejvíce zajímá. Fakulta aplikovaných věd a inženýrství je malý fakulty v rámci University of Toronto. Jako takový, studenti poznat se navzájem velmi dobře. Oni chodí do stejné třídy, spolupracovat v laboratořích a vytvořit design projektů se svými kolegy studentů strojírenských oborů.

Co počítačové techniky dělat?

Jeden z novějších technických oborů, inženýři počítače pracují v každé oblasti společnosti a průmyslu. Oni navrhnout řídicí systémy pro automatizované výrobní linky, vytvořit software pro digitální telefonní spojovacích systémů, plán a dohlíží na instalaci místní sítě (LAN), a vyvíjet nové operační systémy pro klienty se specifickými potřebami.

K dispozici jsou tři možnosti v rámci výpočetní techniky z čeho vybírat: komunikační sítě, softwarové inženýrství či hardware inženýrství. Někteří studenti raději zahrnout všechny tyto oblasti ve svém studijním programu. Volba je na vás.

Elektrické a počítačové inženýři pracují v různých oblastech, včetně biomedicínského inženýrství, letecký průmysl, a práva duševního vlastnictví. Mnoho z nich lze nalézt v podnikatelském světě, kde je jejich tecnology a řešení problémů jejich, time-management, komunikace a teambuildingové dovednosti jsou vysoce ceněny. Oba se nacházejí v bankovním a finančním sektoru, komunikačního průmyslu, energetice a IT firmy.

Přijímací řízení

Základní požadavky kurz pro všechny U společnosti T student inženýrství programů: Grade 12 fyzika, chemie, angličtina, Pokročilé funkce a kamene a Vectors; Jedním z dalších stupeň 12 U nebo M kurzu. Studenti s méně než čtyři roky v anglicky mluvící zemi, v době jejich maturitě budou požádáni o předložení dokladu o znalosti anglického jazyka.

Mimoškolní aktivity jsou také důležité a žadatelé budou vyzváni k jejich seznam na Student profilu formulář, který je doplněn on-line během přijímacího cyklu. Tyto činnosti může skutečně zvýšit svůj průměr pro přijetí a stipendia. Budete automaticky považovány za všechny přijímací stipendia, pokud se vztahují na U T Engineering. Nemusíte žádat o ně.

Toronto (St. George) campus

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Kanada - Toronto, Ontario
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Kanada - Toronto, Ontario
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu