Bakalář aplikované vědy ve strojírenství

University of Toronto

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář aplikované vědy ve strojírenství

University of Toronto

Bachelor aplikovaných věd ve strojírenství

Mechanické inženýři design, výroba, a provozovat systémy, které rozšiřují naše fyzické schopnosti. Práce strojní inženýr je vidět každý den, co se hýbe. To zahrnuje projektování letadel, plánování ventilační zařízení budovy a zlepšení spotřeby paliva automobilu. Strojírenství také zachraňuje životy přes bioinženýrské technologií. První na světě umělé srdce bylo částečně navrženy, vyrobeny a implantovat mechanických principů inženýrství.

Jako strojní inženýr, jste inovátor. Máte zájem o fyzikálních principech, zapojených do navrhování výrobku, její výroby a montáže, je to bezpečný provoz a konečné likvidaci. Musíte také vzít v úvahu vzhled a snadnost použití, náklady na konstrukci, výrobu, provoz a vlivy na životní prostředí vašeho produktu. Robotika, automatizace pro výrobu, šetrné k životnímu prostředí energie nebo jakékoliv jiné formy dopravy jsou jen některé z oblastí, kde může být váš produkt používat. Ve skutečnosti by bylo těžké najít oblast nebo objekt v každodenním životě, který není nějakým způsobem ovlivněna strojního inženýra.

Měli byste se strojní inženýr?

Zde jsou některé společné rysy našich strojírenských studentů:

  • Užijte si fyziku a matematiku.
  • Řešit problémy kreativně.
  • Líbí se pochopit, jak a proč věci fungují.
  • Mají zájem o bioinženýrství, vzdušný prostor a robotiky.
  • Zvědaví využívání alternativních paliv a energie.
  • Chcete využít své nápady, aby pomohla řešit globální problémy.

Náš program

University of Toronto a strojírenství je nepřekonatelná kombinace. Naše prvotřídní vybavení a schopnost dělat University of Toronto je strojírenství programu jeden z nejlepších svého druhu v Kanadě a mezinárodně uznávaných. Kromě výzkumu, naši profesoři jsou i oceněných učitelů. UTMIE profesoři získaly téměř polovinu fakultě Výuka ocenění, přitom tvoří jen třetinu z celkového počtu profesorů ve strojírenství.

Jak Kanady je největší strojírenství programu, nabízíme Vám širokou škálu témat a možností, kde můžete těžit z naší průkopnické výzkumu a špičkových akademiků. Nachází se v centru města Toronto, strojírenství na University of Toronto je řízen k dokonalosti výzkumnými silné oddělení a požadavky našich průmyslových partnerů. Jen pomyslete na to, kolik společnosti mají hlavní zastoupení v větší Toronto oblast, snadno přístupné vás. To znamená, že velké pracovní a navazování kontaktů pro tebe.

Základní kurzy patří mechanika, termodynamika, tekutiny, dynamiku, materiální vědu a navíc doplňkové kurzy v oblasti humanitních věd. Pokud chcete, můžete dokonce získat menší jako strojní inženýr. Můžete to udělat přes strojírenství, s bioinženýrství, nebo prostřednictvím umění a vědy. Essential do osnov je začlenění hands-na design. Naučíte a provést základy k vytvoření skvělý design během prvních několika let. Horní rok kurzy začlenit své znalosti témat, jako biomedicínského inženýrství, letecký a kosmický průmysl, výroba, produktový design, environmentální studie, robotika, design space systému a vložené mikroprocesory v celkovém procesu navrhování.

Studenti si mohou vzít dva z pěti oblastí zaměření, včetně: výroba, mechatronika, mechaniky těles a konstruování strojů, energie a životní prostředí nebo bioinženýrství. Zvolíte-li naše mechatroniky pramen, nejstarší v Severní Americe, se naučíte principy integrace elektroniky a software na mechanický design v dobře zavedených laboratoře podporovaných vynikajících profesorů, podpůrných inženýrů a postgraduální studenty.

Profesní zkušenosti rok a kombinované Bachelor aplikovaných věd a Master of Business Administration stupňů (program Skoll) jsou příležitostí k dispozici veškeré inženýrské studentů na univerzitě v Torontu.

Toronto (St. George) campus

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Kanada - Toronto, Ontario
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Kanada - Toronto, Ontario
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu