Read the Official Description

Povýšit Váš profesní dovednosti - v kariéře - rozvoji svého podnikání

Stavět dovednosti, které potřebujete pro vzrušující kariéru v oblasti marketingu nebo k zahájení vysoce růstu podnikání své vlastní. Green River je BAS v marketingu a podnikání stanoví:

 • Praktické příležitosti pracující s oblasti průmyslu, na reálných projektech.
 • Dovednosti a příležitostí k vytvoření startu-ready podnikání své vlastní.
 • Rozvoj vysoké poptávky schopností a dovedností.

Co budu učit se v tomto programu?

Prostřednictvím projektové vyučování, získáte cenné dovednosti potřebné k úspěchu jako odborník na marketing nebo podnikatele. Dozvíte se o: Průzkum trhu, Product Management, Business Development, vývoj produktů, digitální marketing, řízení projektů, plánování obchodu, podnikatelské finance, integrovaný Promotions

High-poptávka pracovních míst, vynikající plat, a vzrušující příležitosti

 • Marketingové pozice v okrese King vyžadují bakalářský titul jsou ve vysoké poptávce, a zaplatí v průměru ve výši $ 85.000 za rok a nahoru. Marketingových pozicích, které vyžadují bakalářský titul jsou s vysokým růstem a vysokou poptávkou na celostátní úrovni. (viz: US Deptartment z práce pro marketing manažerů a analytiků, ONET Online Report pro výzkum trhu analytiky a marketingových specialistů.
 • 49% vrcholových manažerů najímání hlášen problém s nalezením kvalifikovaných kandidátů na pozice související s marketingem, když zkoumal. Pracovní síla Rada Vývoj King County potrubí studie ukázaly, roční nedostatek 377 kandidátů na trhu analytik pozicích vyžadujících bakalářský stupňů (strana 43, okupační 36).
 • Jsou zapotřebí Podnikatelé a start-up kultuře je vysoce ceněn v našem hospodářství. Jako student BAS, budete mít příležitost vybudovat obchodní startu-ready a prezentovat svůj nápad na podnikatelů a investorů. Podle Kauffman Foundation, "Téměř všechna čistá tvorba pracovních míst od roku 1980 došlo v podnicích méně než pět let."

Praktické časy na příhodném místě třídy

Základní kurzy jsou nabízeny především v hybridním formátu (kombinace on-line a ve své třídě), s večerní třídy relace v Green River Kent Campus. Náš Program Manager, programový ředitel, a Small Business Development Center jsou ubytovány u Kent Campus zajistit bezproblémovou práci pro naše programy studentů. Několik z vašich vedlejších tříd mohou být nabízeny za Auburn areálu nebo on-line, ale při pečlivém plánování můžete vzít všechny své kurzy na Kent Campus.

Roční školné a poplatky Porovnání pro nerezidenty

 • Green River - BAS Titul $ 18,111.15
 • Western Washington University $ 20,406.75
 • Evergreen State College $ 21,738.00
 • Washington State University $ 24,478.00
 • University of Washington $ 33,513.00

Seznamte se s týmem

Tim Broxholm

Mise programový ředitel a fakulty Tim Broxholm je jednoduchá: vzdělávat, zapojit a inspirovat studenty k dosažení akademické, osobní a profesní dokonalosti. Jako bývalý personální ředitel a současný výkonný trenér, zprostředkovatel, a obchodní strategie poradce Tim využívá své odborné znalosti a jeho síť pomoci studentům rozvíjet nezbytné kompetence a připojení vyniknout ve své kariéře. On také poskytuje studentům s one-on-one kariéry a profesního rozvoje koučování, abyste zjistili, studenti jsou dobře připraveni dosáhnout svých profesních cílů po dokončení programu. Kromě jeho práce v Green River, Tim je také viceprezidentem klientských řešení a Lead Praktický lékař pro Fired-Up! Kultura, je Puyallup založený trénovat a poradenská firma. Tim je také přispěvatel a konzultant pro několik špičkových učebnic vydavatelů národa.

Hlavní oblasti Tim zájmu jsou:

 • Obchodní model rozvoje a organizační strategie
 • Prodej a vyjednávání
 • Chování spotřebitelů
 • Organizační vývoj
 • vývoj vedení

Tim má Masters of Arts v průmyslové / organizační psychologie z Seattle Pacific University a bakalářského of Business Administration v marketingu a managementu na univerzitě v Portlandu. V současné době pracuje na výkonný certifikát v oblasti inovací a podnikání prostřednictvím Stanford University.

Green River - lídr v oblasti přenosu univerzity

Naše 2 + 2 převod program nabízí studentům možnost začít svůj čtyřletý bakalářský titul. Program přenos zajišťuje výuku rovnocenné prvních dvou let s vysokoškolským vzděláním. Studenti mohou trvat dva roky, v Green River College, poté transfer na univerzitu dokončit jejich čtyřletého titul.

Požadavky na vzdělávání

Za účelem získání bakalářský titul v USA, všichni studenti musí dokončit specifické požadavky na jejich hlavní, stejně jako obecné požadavky na vzdělávání, které představují základ učení v různých oblastech, včetně matematiky, psaní, vědu, sociálních a humanitních věd. Studenti jsou uvedeny svobodu zvolit tříd podle svého výběru z obecných kategorií. Například v rámci kategorie "Social Science", si mohou studenti vybrat jednu z následujících témat: sociologie, psychologie, politologie, historie, zeměpisu a další. Kategorie humanitní vědy patří: umění, řeč, komunikace, jazyky, hudba, filozofie, a jiní. Věda zahrnuje: chemie, biologie, fyzika, astronomie a další.

Green River ví, jak důležité bydlení je pro úspěch studenta. To je důvod, proč naši zaměstnanci bydlení něco navíc, aby bylo dosaženo co nejlepší možný zážitek tím, že poskytuje péči, pozitivní, bezpečné a podpůrná Američan žijící zážitek.

CAMPUS CORNER APARTMÁNY

Zkušenosti tradiční americké život vysoké školy v Campus Corner Apartments (CCA)

Studenti vychutnat pohodlné, na-školní areál umístění; komfortní, vysoce kvalitní zařízení; vynikající studijní prostředí; a příležitost, aby se zapojili a spřátelit se v podpůrném studentské komunity 340 amerických a zahraničních studentů. Studenti musí být 17 let v době nastěhování.

Výhody bydlení na akademické půdě:

 • Život na akademické půdě je pohodlné!
 • Chůze do třídy, knihovna, fitness centrum, posilovna a Performing Arts Center
 • Community Center, kde můžete potkat a dělat přátele z celého světa
 • Spousta na místě studentské aktivity
 • Soukromé a skupinové studijní oblasti
 • Snadno se zapojit do areálu aktivit
Program taught in:
Angličtina

See 14 more programs offered by Green River College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
2 - 4 let
Denní studium
Price
9,900 USD
za rok
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date