Bakalář architektury

Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář architektury

Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Fakulta architektury

Fakulta architektury byla založena před 90 lety. Zpočátku existoval jako oddělení architektury v Fakulty výstavbě ve státní akademii Oil. Jako výsledek oddělení katedry architektury Stavební fakulty z vznikla Fakulta architektury v roce 1968. Hlavním cílem vědeckých a experimentální činnosti v architektuře a designu specialit je zaměřen na získání plánovacího procesu. Specialisté jsou školeni v každém oboru na bakalářských, magisterských a doktorských stupňů. Absolventi fakulty může dělat svou aktivitu ve architektonické, urbanistické, environmentální design, restaurování památek, designu atd.

Informace o fakultě

Fakulta architektury vždy lišil od ostatních architektonických fakult, které vyučují v jiných univerzitách. Fakulta vlaky specialisty na bakalářských a magisterských. Většina profesorů a učitelů zaměstnanci jsou dobře - známé odborníky a vědci v oblasti městského plánování, projektování, restaurování památek v naší republice. Přidruženým členem NASA, 12 lékařů architektury, 17 profesorů, 33 Lékaři filozofie v architektuře, docent učí na fakultě. Dva z nich jsou "Shohrat" vítězů, 12 ctění architekti a jeden z nich byl oceněn Státní cenou Republiky.

Tam jsou 122 členové fakulty: 21 profesorů, doktor filozofie v architektuře, docent, ředitel školy a učitele.

Studium na fakultě

Žadatelé, kteří jsou ochotni vstoupit do fakultu, musí zúčastnit přijímacích zkoušek pořádaných vstup státního výboru pro studenty po volbách způsobilosti a vzít zkoušku na kreslení a kreslení. Studie jazyky jsou ázerbájdžánské, rusky a anglicky.

Architektura a design speciality architektonických fakultě v bakalářských a magisterských pro různé obory na stavební a plánovací odvětví.

BAKALÁŘSKÝ TITUL:

Architektura a design

spolupráce pole

Spolupráce je implementován v pokusných a vědeckých oblastech s Republikového výboru pro urbanismus a architektury, Ministerstvo krizových situací Ázerbájdžánské republiky, Ministerstvo kultury a cestovního ruchu Ázerbájdžánské republiky, Baku City výkonné moci státu historické - architektonické rezervace "Icheri Sheher", Architectural a umění, Archeologické instituce National Academy of Sciences, "Azerberpa" vědecký výzkum a projektového ústavu, non - vládní organizace o architektuře a designu.

Oblasti výzkumu

Vlastnosti bytové architektury Baku, kompozičních norem Ázerbájdžánu architektury v XI - XVII, formování kulturní - systémů sociálního zabezpečení služeb cestovního ruchu a rekreace zón Ázerbájdžánu, vznik zahrady a plánování parku Ázerbájdžánu měst, organizaci místa na architektonických komplexů nacházejících se v areálu krajina města Baku, uměleckých a architektonických plánovacích metod City prostředí (příklad Baku), stavebním vývojem plánování průmyslových podniků na město Sumgayit, architektonické plánování rozvoje bytové výstavby velkých městech Ázerbájdžánu (1920 - 1990), Dějiny Ázerbájdžánu architektury (od starověku po současnost) atd.

Asi 50 příruček a učebnic byly zveřejněny v fakulty.

This school offers programs in:
  • Ruština
  • ázerbájdžánský
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Ázerbájdžán - Baku, Baku
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Ázerbájdžán - Baku, Baku
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu