Read the Official Description

Architektura zahrnuje projektování, vytváření a rozvíjení forem a prostorů budov, které inspirují, kultivovat a uspokojovat lidské potřeby a touhy.

Jako nejprestižnější architektonické programu regionu, nabízíme komplexní vzdělávací program, stejně jako různorodou studio prostředí, z nichž oba podpořit kreativní a kritické přístupy k designu. Náš Bachelor of Architecture programu je první program svého druhu mimo území Severní Ameriky, které mají být udělena akreditace Národní Architektonické Akreditační rada (Naab) ze Spojených států.

Náš program, který vyžaduje pět let studia na vysoké škole plus odborné přípravy, je určen pro studenty, kteří hledají profesionální kariéru v architektuře. Náš vzdělávací program je navržen tak, aby splňoval požadavky pro udělení licence, které převládají ve Spojených arabských emirátech, a připravit naše absolventy pro profesionální praxi v celém regionu. Všichni studenti na College of Architecture, umění a designu, musí před postupující do svého hlavního oboru dokončení základů jednoročního programu. Prostřednictvím tohoto programu, naši studenti rozvíjet základní praktické a kritického pochopení konstrukčních principů.

Studenti mají možnost vystavovat, diskutovat a prezentovat svou práci v mnoha různých fórech, včetně nastavení, které zahrnují odborníky z oboru. Naše členy fakulty jsou vysoce kvalifikovaní, kreativní a zkušený ve svých oborech a výuku přístup z interaktivního a interdisciplinární perspektivě.

Naši absolventi se stal praktikující profesionály, kteří mají vliv na design, architekturu a urbanismus regionu. Mnozí také navštěvovat vysoce postavených postgraduální programy v Evropě a Severní Americe.

Co nabízíme?

Katedrou architektury má dva studijní programy: pětileté bakalář architektury a čtyřletého bakaláře interiérového designu. Naše Bakalář programu architektura je první program svého druhu mimo území Severní Ameriky, které mají být udělena akreditace Národní Architektonické Akreditační rada (Naab) ze Spojených států.

Oba programy nabízejí osnovy design orientovaný na základě nejaktuálnější informace a postupy. Zatímco většina architekturu a příbuzné obory v rámci regionu zabírají dílčí oddělení inženýrských škol, programy architektury a interiérového designu v AUS jsou umístěny v rámci vysoké školy architektury, umění a designu, která se specializuje v těchto oblastech.

Kdo jsou architektury a interiérového designu studenti?

My přilákat různorodou, vícejazyčné studentský sbor s jedinečným kulturním zázemím a kvalitními akademické historie. akademická práce našich studentů byla uznána v mezinárodních soutěžích a jsou pravidelně publikovány v časopisech jako demonstraci své tvrdé práci a dokonalost.

Kde se naši absolventi skončit?

Od prvního zahájení cyklu pro BArch programu na jaře 2003 jsme absolvovali přes 250 architektů a interiérových designérů. Oddělení absolventi byly uznány v mezinárodních soutěžích, zaměstnán u globálně působících architektonických firem a přijat do prestižní akademické instituce v Evropě a Severní Americe, jako je Harvard University, Columbia University, MPO, Architectural Association (Londýn) a mnoho dalších.

Program taught in:
Angličtina

See 25 more programs offered by American University of Sharjah »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
5 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019