Program B.Arch sci-Arc je pětiletá Bachelor of Architecture profesionálního programu, s důrazem na vynikající design a intelektuální šíři přes pokrokovým uměleckým vzděláním.

Program je zaměřen na obor architektury z hlediska jeho historie, teorie a techniky a na praxi architektury z hlediska stavebních technologií a inovovaných prostřednictvím výstavby a odborné praxe. Jádro programu je design studio, kde studenti stavět vizuální gramotnosti, učit se návrhářské schopnosti, zkušební nápady a získat kontinuální, osobní zpětnou vazbu na jejich práci z fakulty. Studio fakulty se skládá z praktikujících architektů, spíše než čistě akademických pracovníků, který umožňuje studentům okno do skutečného života architekta, jakož i možností pro uskutečňování odborné stáže mimo školu.

BArch

V průběhu čtyř let jádrové design studio, studenti vytvořit robustní sadu technik a citlivosti pro výrobu a ocenit architekturu. Ve svém pátém roce, které produkují projekt práce, která bere pozici ve vztahu k moderním architektonickém diskurzu a obsahuje vysoce rozvinutou prezentaci.

Program B.Arch zahrnuje širokou škálu ročníkové práce v umění a humanitní obory, včetně umění, historie umění, literatury, nové modely pochopení povahy, sociologie, historie civilizace, filozofie, rétorika a diskuse, filmu a počítání. Součástí osnov je řada kurzů vyučovaných podle mezinárodních osobností v oblastech jejich odborných znalostí.

Absolventi opustit program s portfoliem sofistikovaných práce, připravené buď zadat odbornou praxi nebo pokračovat na vyšší vzdělávání ve světě nejvíce konkurenceschopných postgraduální programy.

Program B.Arch je akreditován Naab (Národní Architektonické Akreditační rada).

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
5 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date