Bakalář atletický trénink

North Park University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář atletický trénink

North Park University

Bachelor of atletický trénink

S větším zaměřením na zdravotnictví, jeden z nejrychleji rostoucích zaměstnání na trh práce, a na vyžádání stupně kolejí je atletický trénink. Ať už chcete být v přední linii hraní pole žalobu nebo rehabilitoval zraněných pacientů, atletický trénink nabízí celou řadu možností. Sportovní trenéři jsou certifikovány pro poskytovatele zdravotní péče, kteří pracují na středních školách, vysokých škol a univerzit, sportovní lékařství kliniky, profesionální sportovní organizace, nemocnice a lékaři úřadů, stejně jako průmysl, firemní, vojenské a provádění nastavení umění.

Proč North Park?

North Park je sportovní tréninkový program vám dává praktické zkušenosti a dovednosti aplikací z reálného života můžete po absolvování okamžitě použít. Jako jediný akreditovaný bakalářský sportovní tréninkový program v Chicagu, naši atletický trénink studenti jsou ve vysoké poptávce po vzrušující klinické zkušenosti a stáží. Náš vzdělávací program spojuje třídu a klinické zkušenosti s přípravou vám úspěšně projít představenstvu certifikační zkoušky, aby se stal certifikovaný atletický trenér.

North Park je Athletic Training vzdělávací program je akreditován Komise pro akreditaci atletický trénink vzdělávání (CAATE).

Kariéra v atletický trénink

 • Athletic trenér pro profesionální, vysoké školy nebo střední školy sport
 • Athletic trenér ve sportovní kliniky
 • Fyzická nebo ergoterapeut
 • Lékař asistent
 • Instruktor

Absolventi Kariéra

 • Head Athletic Trainer, Vancouver Whitecaps (MLS)
 • Sportovní medicína a fyzikální terapie, Athletico
 • Assistant Athletic Trainer, Concordia University Chicago
 • Asistentský, Minnesota State University, Mankato
 • Profesor, Trinity International University

Athletic Training Přijímací řízení

Studenti se zájmem o vztahující se na atletický trénink hlavní začátku tím, že úvod do atletického kurzu během prvního semestru na North Park. V tomto kurzu, budete nejen učit o profesi, budete také dostávat paket aplikace pro program. Tento proces aplikace se odehrává v průběhu letního semestru svého prvního roku.

Klinické Rotace

Hands-on zkušeností je klíčem k tomu stát atletický trenér. Náš program zahrnuje šest klinické rotací, s využitím našich state-of-the-art na-školní areál zařízení, stejně jako práce na různých zajímavých, prestižních mimo areál místech ve městě Chicago.

Certifikované Sportovní trenér

Certifikovaný atletický trenér (ATC), je zdravotnický pracovník, který spolupracuje s lékaři poskytovat péči na širokou škálu populací. Chcete-li získat potvrzení, musí nejprve absolvovat ATCs z atletického vzdělávání studijního programu akreditovaného Komisí o akreditaci atletický trénink vzdělávání jako North Park je. Během závěrečné semestru, budete mít nárok, aby odvolací certifikačního národní zkoušky.

North Park je první pokus o předávání cenu za zkoušku BOC je 74,07% a celková míra přechod pro absolventy ze severu parku Atep je 92,59% (procenta jsou tříleté agregáty).

Požadavky programu

 • 64 kreditů major v kurzu
 • 46 hlavních osnov hodiny
 • 120 Celkový počet kreditů za promoci
This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu