Bakalář biblických a teologických studií

North Park University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář biblických a teologických studií

North Park University

Bakalář biblických a teologických studií

Proč studovat biblické a teologické studium?

Jako biblické a teologické studium major, budete využívat in-hloubkové studium Bible, teologické zkoumání a historii kostela prohloubit své znalosti a praxi víry. Budete získat schopnosti kritického myšlení a vidět v reálném životě důsledky toho, co se naučíte. Jako absolvent, můžete sledovat život ve službě nebo z akademického prostředí, nebo sledovat vaše volání na veřejné služby nebo podnikání.

Proč North Park?

Přijďte studovat Bibli a teologii s profesory z různých tradic v křesťanské víře a mezi studenty, kteří jsou křesťany a non-křesťané. Budete studovat a zapojit Bibli a teologii do kontextu North Park městskou, multikulturní prostředí, kde máte možnost rozvíjet globální pohled na křesťanskou víru. Budete mít za úkol prohloubit svou víru, rozšířit své znalosti a rozšiřovat svou vášeň sloužit Bohu a další.

Kariéra v biblických a teologických studií

  • Ministerstvo
  • Profesor
  • Autor
  • Misionář
  • Nezisková ředitel

Absolventi vysokých škol

Studenti často pokračují ve studiu na magisterské programy na North Park Theological Seminary a Severní parku školy podnikání a neziskových managementu nebo vzdělávání. Absolventi se také sleduje stupňů na, mimo jiné, Fuller Theological Seminary, Duke Divinity School, Garrett, Evangelikální teologický seminář, a Bethel seminář.

Student Profile

"Píšu a provést mluvené slovo poezie," říká biblické a teologické studium major Deima Thompson C'13, Který je v současné době pracuje s fakultou na projektu Přeložit vybraný biblické pasáže do poezie. "North Park mi dal prostor využít své schopnosti."

Zajímavé Třídy

V kurzu s názvem "řecko-římském světě svatého Pavla a svatého Jana," mají studenti možnost absolvovat studijní cestu přes archeologických lokalit v Řecku a Turecku, starobylé oblasti Achaia a Malé Asie. Budete zkoumat z první ruky sociální, politické, geografické a náboženském kontextu Nového zákona.

Faith do praxe

University ministerstvy programy jako Urban Outreach a globální partnerství dostat studenty North Park zapojené do služby učení iniciativ a dobrovolnických příležitostí po celém městě a po celém světě. Tyto zkušenosti jdou ruku v ruce s výukou, jako je spravedlnost v biblické a praktické teologie, pomáhá studentům zapojit Bibli se problematikou sociální spravedlnosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu