Read the Official Description

V dnešní společnosti, bio- a ekologického inženýrství stojí s mnoha otázek, které jsou základem veřejného zájmu, protože v naší vysoce industrializované a hustě obydlený svět, spotřeba surovin, energetických rezerv, vody a vzduchu se nevyhnutelně stane zátěží pro Prostředí. Bio- a environmentální inženýrství je proto minimalizovat tyto tlaky v jejich zdroji a rozvíjet šetrné k životnímu prostředí rostliny. Ekologická vývoj nových produktů a využití dostupných prostředků vybudovat priority vědecké debaty v průběhu "Bio a techniky prostředí." Kurz se kvalifikuje své absolventy pro činnosti v biotechnologii a ekologických technologií.

Plán studie

Předmětů, jako je matematika, obecné chemie a biochemie, mikrobiologie, statistiky a fyziky převažují v prvních semestrech BEE. Jako specializace, najdete přednášky na toto téma analytické chemie, simulace biotechnologických rostlin, na kontrolu znečištění a hygienických vody, jakož i na kontrolu znečištění půdy a vody. Zatímco kurzy "Energie a stavební systémy Strojírenská technologie" a "EGTiP" převážně ozubená k vnitrostátním trhu práce, BEE účty pro internacionalizaci trhu práce. Angličtina jazykové znalosti (pro německy mluvící studenty) a německé jazykové znalosti (pro studenty s jinými mateřských jazyků) v jazycích modul a dvě specializované kurzy angličtiny jsou nabízeny v tomto studijním programu. Průběh může být samozřejmě plně studoval v Wolfenbüttelu. Je také možné však, získat zahraniční absolvent titul rovnoběžně s německou míře prostřednictvím integrovaného pobytu v zahraničí na jedné z našich partnerských univerzit ve Španělsku, Finsku a Norsku.

struktury předmětu

  • KOMUNIKACE
  • JAZYKY
  • Právo, ekonomika a management
  • Matematické a vědecké základní znalost (lineární algebra, chemie, biologie buňky, materiály, fyzika, výpočetní, statistiky, biochemie, molekulární a mikrobiologie)
  • Engineering Science základní znalosti (stavebnictví, energetika a hromadné dopravy, závod strojírenství, elektrotechnika)
  • Engineering Science Applications (vodní a suchozemské systémy, analytická chemie, základní postupy při biotechnologie a ekologické technologie, simulace biotechnologických rostlin, automatizace procesů, dispozice rostliny)
  • Biotechnologické procesy nebo kontrolu znečištění ovzduší (APC)

DOBA

6 semestrů - pravidelná doba studia

Stupeň

Bachelor inženýrství (B.Eng.)

Program taught in:
Němec

See 11 more programs offered by Ostfalia University of Applied Science »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
6 semestry
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date