Bakalář Business Administration (Hons) v oboru Podnikání a inovace

United International College

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář Business Administration (Hons) v oboru Podnikání a inovace

United International College

Program Podnikání a inovace je navržen tak, aby poskytoval studentům základní znalosti v oblasti řízení podnikání a rozvíjel podnikatelský smysl pro studenty a jejich schopnost kultivovat kritické dovednosti k myšlení a jednání více tvůrčími, inovativními, oportunistickými a proaktivními.

Jedná se o program na plný úvazek vedoucí k bakalářské kvalitě podnikání (Hons) v oblasti podnikání a inovací. Studenti v programu jsou povinni absolvovat a dokončit kurzy BBA (Hons) Core, hlavní požadované kurzy a hlavní volitelný předměty. Kromě toho jsou studenti povinni absolvovat kurzy všeobecného vzdělávání a moduly celoživotního vzdělávacího výcviku podle vlastního výběru. V posledním ročníku programu musí studenti dokončit projekt v posledním roce, který jim poskytne hluboké znalosti, základní výzkumné techniky a školení při psaní diplomové práce.

Studenti jsou povinni vyplnit 132 jednotek v rámci struktury učiva takto:

Struktura kurikula

BBA (Hons) Základní kurzy

Kód

Hlavní požadované předměty

Kód

Hlavní volitelné předměty

Studenti musí vybrat 3 kurzy z následujících tabulek:

Kód

Kromě uspokojování požadavku na 12 jednotek z hlavních volitelných předmětů jsou studenti povzbuzováni k tomu, aby využívali své volné volitelných jednotek k tomu, aby získali větší volby na základě svých zájmů v různých oblastech specializace pro budoucí vývoj.

Nabídka velkých volitelných kurzů každý semestr podléhá menším změnám a úpravám v závislosti na dostupnosti zaměstnanců.

Kurzy pro základní vzdělávání a distribuci

Ve všeobecném vzdělávání jsou studenti povinni splňovat jak základní požadavky na všeobecné vzdělávání, tak požadavky na distribuci všeobecného vzdělání.

Volitelné volitelných předmětů

24 jednotek volných volitelných předmětů by mohli studenti využít k tomu, aby: (a) strávili semestr v zahraničí; (b) převzít nezletilou nebo (c) přijmout více GE / angličtiny / dalších významných kurzů.

Moduly pro celoživotní vzdělávání (WPEX)

Všichni studenti musí dokončit 4 jednotky modulů WPEX.

* Další podrobnosti naleznete na adrese http://uic.edu.hk/cs/ar/students-and-alumni/undergraduate-handbook-and-study-plan/13270-undergraduate-handbook-2013-2014-for- 2013-přijetí

K dosažení těchto cílů obsahuje návrh a struktura programu EPIN hlavní kurzy se silným zkušenostním obsahem a poskytují podnikatelům příležitost sdílet své cenné zkušenosti se studenty prostřednictvím seminářů, podnikatelských seminářů a terénních výletů do začínajících podniků a velkých obchodních podniků. Komplexní kapacity v kombinaci s obrovskou poptávkou po interdisciplinárních nadaných schopnostech na trhu umožňují absolventům EPIN mnoho pracovních příležitostí.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace February 11, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Information
Deadline
Locations
Čína - Zhuhai, Guangdong
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Čína - Zhuhai, Guangdong
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu