Chcete přispívat k rozvoji organizací zde a jinde? Pocit podnikání žije ve vaší duši? Připojíte se k řídícímu týmu? Bez ohledu na vaše ambice se programy podnikové správy a řízení zaměřují na celkové pochopení organizačního kontextu a podnikatelského světa. Jsou navrženy tak, aby z vás byly etické, tvrdě pracující a analytické osoby.


Studentský profil

Touha rozvíjet a vykonávat vedení. Milujte výzvy. Zajímá se o řízení projektů Zůstaňte krok s technologickými inovacemi Buďte stimulováni řešením problémů. Mají silný sklon k týmové práci.


Přehled programu

Programy pro správu a řízení podniku vám poskytnou obecné znalosti z oblasti účetnictví, financí, managementu, marketingu, ekonomiky a výroby a řízení lidských zdrojů. Váš trénink bude obohacen terénními výlety a konkrétním učením; Návštěvy společností, simulace, debaty a případové studie patří mezi strategie, které fakulta využívá k podpoře integrace obsahu.


Podmínky přijetí

Přijetí zahraničních žadatelů ze středních škol

Université de Hearst přijímá žádosti studentů z celého světa o bakalářské studium. Musíte absolvovat vysokoškolské vzdělání před zahájením vysokoškolského studia na Université de Hearst . Musíte také předložit certifikát pro kurzy univerzity, které jste absolvoval na střední škole. Obvykle potřebujete celkový průměr nejméně 70% (B) nebo rovnocenné kvalifikaci pro většinu vysokoškolských programů. Samozřejmě, pokud jsou vaše známky nad minimálním průměrem, vaše šance na přijetí jsou lepší.

Přijetí zahraničních uchazečů z vysokých škol a vysokých škol

Université de Hearst přijímá také žádosti o zahraniční studenty a vysoce kvalifikované zahraniční studenty studující na jiných uznávaných univerzitách nebo vysokých školách, které chtějí převést na druhý nebo třetí rok prvním cyklu. Pokud se jedná o váš případ, vaše způsobilost závisí na známkách získaných v požadovaných a postsekundárních ročnících. POZNÁMKA: Musíte normálně absolvovat alespoň jeden ročník studia (deset kurzů nebo 30 kreditů), abyste požádali o přijetí do druhého ročníku bakalářského programu.

Abychom mohli studovat přenos potenciálních kreditů, musíte předložit oficiální popis všech kurzů (ve francouzštině nebo angličtině) učiněných na postsekundárních institucích.

Pokud nemáte požadovaný počet kreditů za rovnocennost, bude hodnocení vycházet z oficiálních známků pro vaše středoškolské vzdělání a známky získané ve vašem postsekundárním studiu. Musíte mít obvykle průměrný průměr alespoň 70% (B) nebo ekvivalentní, abyste měli nárok na Université de Hearst jako studenta transferu. Univerzita nepřijímá převod lidí, kteří v jiném postsekundárním zařízení nevykazují dobré výsledky.

Dobrovolné zkoušky

Aplikace pro BBA, BA v managementu nebo druhém stupni, můžete provést dobrovolné zkoušky pro ADMN 1106, COSC 1701 a COSC 1702. S známkou 70% nebo vyšší na těchto zkouškách, můžete získá kredity.

ADMN 1106


Možnosti malých

Máte větší zájem o disciplínu? Proč neposkytnout větší hodnotu vaší BBA nebo BA výběrem jedné z následujících drobných:

  • francouzský
  • zeměpis
  • historie
  • psychologie
  • sociologie

Minorka vyžaduje celkem 24 kreditů, včetně minimálně 6 kurzových kreditů na úrovni 3000/4000. Všimněte si, že jsou splněny předpoklady.

Program se vyučuje na:
Francouzština

Zobraz 2 více kurzů z Université de Hearst »

Poslední aktualizace September 17, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 - 4 let
Denní studium
Price
6,030 CAD
$ 6,030 / rok na plný úvazek na 10 kurzů
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date