Read the Official Description

Svět příležitostí

Bakalář podnikového vedení

Bakalář programu Business Administration je navržen tak, aby připravit studenty pro efektivní uplatnění v řízení soukromých a neziskových organizací v Kanadě a po celém světě. Osnovy pomáhá studentům rozvíjet koncepční, lidské, technické a provozní znalosti a dovednosti, které jsou rozhodující pro úspěch.

Bakalář stupně Business Administration (BBA) může vést k kariéru v oblasti účetnictví, podnikání, financí, obecného managementu, řízení lidských zdrojů, mezinárodní obchod a marketing. Vyzbrojeni důkladnou znalost obchodních principů a praxí, absolventi pokračovali věnovat se kariéře jako účetní, finanční analytiky, analytiky politiky, firemní manažery, úředníky, nezávislých podnikatelů, marketingových manažerů, manažerů lidských zdrojů a mnohem mnohem více.

Program BBA začíná jeden rok kvalifikačních kurzů. Studenti vstoupit vstup do Excellence Program a stát Year One BBA studenti nebo absolvovat kvalifikační rok v Fakulty podnikohospodářské předtím, než je vnitřně převeden do programu BBA.

V průběhu posledních pěti letech, například, počet zahraničních studentů studujících na univerzitě Regina vzrostl o 77%, vynasnažíme se, aby náš kampus mnohem rozmanitější než kdykoli v naší historii. Studenti z více než 66 zemí dnes nazýváme naší univerzity domů, obohacující zkušenost studentovi přináší globální perspektivy do našeho areálu komunity. Ve stejné době, více než 800 domácích studentů využilo studovat v zahraničí příležitostí rozšířit své vzdělání v jiných zemích a dále rozvíjet do "občany světa". Všechny tyto studentů navštěvuje University of Regina z důvodu kvality našeho akademické programy, a přicházejí sem s vědomím, že komplexní program podpory je jim k dispozici prostřednictvím našeho UR mezinárodního úřadu. UR International je pevně odhodlána studentů úspěchu nabízet akademické, sociální, životní dovednosti a jazykové služby, které pomáhají poskytnout studentům nástroje, které potřebují, aby co nejvíce z jejich University of Regina vzdělávání.

  • Vysoce postaveným: Jeden z kanadských top 10 komplexních vysokých škol.
  • Podpora je naše síla: Od chvíle, kdy jsme vás a vaši rodinu setkat, až do chvíle, kdy se najde uplatnění po absolvování studia, budeme poskytovat individualizované služby podporovat a pomáhat při vaše akademické a profesní potřeby.
  • Nejmodernější zařízení: Přijďte a objevte náš nový kampus. Je to moderní, čisté a pohodlné.
  • U R je globální komunita: Jsme dostatečně velké, aby hostit studenty z více než 90 zemí, ale dost malé, aby vám více individualizované a cílené akademické zkušenosti. Můžete poznat své profesory a členy fakulty. Student poměr fakulty, je 20: 1.We mají také mnoho asociací, které můžete zapojit. Podívejte se na to!
  • Úspěch pro život: Regina je váš domov daleko od domova! Je to bezpečné, cenově dostupné a poskytuje vysokou životní úroveň. Saskatchewan má nominační program, imigrace, která je rychlejší než národního programu a je otevřena University of absolventů Regina.
ReginaCity1City2školné
Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by University of Regina »

This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date