Svět příležitostí

Bakalář podnikového vedení

Bakalář programu Business Administration je navržen tak, aby připravit studenty pro efektivní uplatnění v řízení soukromých a neziskových organizací v Kanadě a po celém světě. Osnovy pomáhá studentům rozvíjet koncepční, lidské, technické a provozní znalosti a dovednosti, které jsou rozhodující pro úspěch.

Bakalář stupně Business Administration (BBA) může vést k kariéru v oblasti účetnictví, podnikání, financí, obecného managementu, řízení lidských zdrojů, mezinárodní obchod a marketing. Vyzbrojeni důkladnou znalost obchodních principů a praxí, absolventi pokračovali věnovat se kariéře jako účetní, finanční analytiky, analytiky politiky, firemní manažery, úředníky, nezávislých podnikatelů, marketingových manažerů, manažerů lidských zdrojů a mnohem mnohem více.

Program BBA začíná jeden rok kvalifikačních kurzů. Studenti vstoupit vstup do Excellence Program a stát Year One BBA studenti nebo absolvovat kvalifikační rok v Fakulty podnikohospodářské předtím, než je vnitřně převeden do programu BBA.

V průběhu posledních pěti letech, například, počet zahraničních studentů studujících na univerzitě Regina vzrostl o 77%, vynasnažíme se, aby náš kampus mnohem rozmanitější než kdykoli v naší historii. Studenti z více než 66 zemí dnes nazýváme naší univerzity domů, obohacující zkušenost studentovi přináší globální perspektivy do našeho areálu komunity. Ve stejné době, více než 800 domácích studentů využilo studovat v zahraničí příležitostí rozšířit své vzdělání v jiných zemích a dále rozvíjet do "občany světa". Všechny tyto studentů navštěvuje University of Regina z důvodu kvality našeho akademické programy, a přicházejí sem s vědomím, že komplexní program podpory je jim k dispozici prostřednictvím našeho UR mezinárodního úřadu. UR International je pevně odhodlána studentů úspěchu nabízet akademické, sociální, životní dovednosti a jazykové služby, které pomáhají poskytnout studentům nástroje, které potřebují, aby co nejvíce z jejich University of Regina vzdělávání.

  • Vysoce postaveným: Jeden z kanadských top 10 komplexních vysokých škol.
  • Podpora je naše síla: Od chvíle, kdy jsme vás a vaši rodinu setkat, až do chvíle, kdy se najde uplatnění po absolvování studia, budeme poskytovat individualizované služby podporovat a pomáhat při vaše akademické a profesní potřeby.
  • Nejmodernější zařízení: Přijďte a objevte náš nový kampus. Je to moderní, čisté a pohodlné.
  • U R je globální komunita: Jsme dostatečně velké, aby hostit studenty z více než 90 zemí, ale dost malé, aby vám více individualizované a cílené akademické zkušenosti. Můžete poznat své profesory a členy fakulty. Student poměr fakulty, je 20: 1.We mají také mnoho asociací, které můžete zapojit. Podívejte se na to!
  • Úspěch pro život: Regina je váš domov daleko od domova! Je to bezpečné, cenově dostupné a poskytuje vysokou životní úroveň. Saskatchewan má nominační program, imigrace, která je rychlejší než národního programu a je otevřena University of absolventů Regina.
ReginaCity1City2školné
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z University of Regina »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date