Bakalář civilního inženýrství

VIA University College

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář civilního inženýrství

VIA University College

inženýrské stavitelství

Stručný úvod

Bakalářský studijní program v oboru stavebního inženýrství je 3½-rok plný úvazek program vyučován v anglickém jazyce, který vám poskytuje dovednosti a znalosti potřebné k řízení strukturálních výpočty, výkresy, mechaniky zemin, silniční výpočty apod

Flexibilita programu a rozmanitost volitelných vám umožní vytvořit individuální titul, který vás připraví na žádoucí kariéru.

Civil Engineering je mezinárodní profese, která zahrnuje projektování, výstavbě, provozu a zlepšení zastavěného prostředí. Stavební inženýři poskytují odborné znalosti a manažerské dovednosti plánovat, navrhnout, zkonstruovat a udržovat takové zařízení jsou budovy, letiště a přístavy, zásobování vodou, pro zařízení na zpracování odpadu, silniční a železniční sítě a mostů - udržitelným způsobem snížit dopad na životní prostředí. Tento program se koná na Campus Horsens.

Obsah a struktura

Program je organizován v sedmi semestrů, kde každý semestr se zabývá konkrétní téma.

Tento přístup se postupně vede k pochopení všech aspektů konstrukčního procesu civilní, jako je stavební konstrukce, rozvoje města a plánování a realizaci stavebních projektů.

Tento program vám poskytne solidní teoretické vzdělání v kombinaci s hands-on zkušenosti získané z praktických úloh řešených jak jednotlivě, tak ve skupinách. Teorie a třídy výuka bude převládat na začátku kurzu, zatímco později se na práci budou více orientovaný na projekt odráží skutečnost, že stavební inženýři často pracují na projektech zahrnujících mnoho lidí.

Proces učení se vztahuje na teorii v kombinaci s řadou multidisciplinárních projektů, které mají být provedeny jak samostatně, tak i ve skupinách. Lekce teorie a třídy budou mít vyšší intenzitu na začátku každého semestru, zatímco oni později mají tendenci být více orientovaný na projekt.

Během 5. semestru tohoto programu, máte možnost získat praktické zkušenosti prochází obdobím pracovní stáže, který zahrnuje práci pro mezinárodní společnost v Dánsku, nebo v zahraničí.

Na 6. semestr, budete volit specializaci, zatímco finále 7. semestru zaměří na bakalářské práce.

Specializace

K dispozici jsou 3 možné specializace z čeho vybírat na programu Civil Engineering.

Konstrukční řešení
Konstrukční řešení se zaměřuje na design a výpočet konstrukcí z betonu, oceli, dřeva a zdiva.

Stavební práce
Tato specializace se zaměřuje na plánování, kalkulace, metody zpracování, řízení projektů, financí, práva, jakož i ze silniční a dopravního řešení.

Energy design
Specializace je zaměřena na návrh a výpočet energetických systémů v budovách.

Můžete si také zvolit kombinaci 3 oborů - v tomto případě se nikdo speciální označení - ale na druhou stranu, budete mít možnost širšího kompozici objektů vás zajímají.

Požadavky na přijetí

VIA University College bude přijímat žádosti od zahraničních studentů, které mají alespoň 12 let v kombinaci primárního a sekundárního vzdělávání udělení diplom z akreditované střední školy.

Musíte mít matematiku na pokročilé úrovni (odpovídající dánské A-level), fyziku na střední úrovni (odpovídající dánské B-úrovni) a chemie na základní úrovni (odpovídající dánské C-úrovni).

Kromě svého středoškolského diplomu, musíte doložit své matematické úrovně tím, že přeloženou verzi sylabu svého středoškolského pokročilé úrovni matematiky samozřejmě.

Pokud vaše střední škola pokročilá úroveň matematika osnovy nezahrnuje témata uvedená v těchto požadavcích Math, může být požadováno, aby účast na dvoutýdenní povinné matematiky samozřejmě v srpnu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3.5 let
Denní studium
Price
Cena
46,000 EUR
Školné se vztahuje na občany zemí mimo EU
Information
Deadline
Kontaktuj školu
1 September - 5 January
Locations
Dánsko - Horsens
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
1 September - 5 January
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
1 February - 15 March
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2019
Dánsko - Horsens
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
1 September - 5 January
Datum ukončení Kontaktuj školu
Sept. 2019
Dánsko - Horsens
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
1 February - 15 March
Datum ukončení Kontaktuj školu