Vítejte v bakalářském programu Creative Media Production.

Nedávno jsme představili naše čtyři nové programy Pathways , které jsou zaměřené na to, aby se vaše zkušenosti zaměřily na konkrétní odvětví, které odrážejí průmyslové standardy.

  • Film
  • Animace
  • Vývoj hry
  • Creative Technologies
  • Produkce

Volba Pathway je volitelná a vždy můžete definovat svůj vlastní stupeň v rámci všech kurzů CMP.

Jako univerzita program zahrnuje kritické a kontextuální studie - zatímco učíme uměleckou a technickou, děláme to proto, abyste mohli předvést svůj příběh. Vaše vize.

Hledáme studenty, kteří se mohou zabývat obsahem, kteří jsou ochotni experimentovat a rozvíjet nové způsoby tvořivosti a projevu.

Jako filmový a technologický kapitál jižního Pacifiku, Wellington je známý pro svou síť spolupráce tvůrčích a technologických společností. Je to ideální místo pro kick start kariéry a vybudování vaší pověsti, učení se z nejlepších na světě.

Kreativní mediální průmysl je však neodmyslitelně mezinárodní - práce vás může přenést na celém světě. Přijmeme nový globální průmysl. Vysoká škola výtvarných umění je NASAD schválena jako podstatně ekvivalentní.

Nyní se podívejme na Pathways samotné.

Film a televize

Ve filmu a televizi, studijní Pathway se studenti učí širokou škálu profesionálních technik pro výrobu vysoce kvalitního video obsahu pro film a televizi, z pre-produkce až po postprodukci. Studenti se naučí kreativní techniky prostřednictvím praktických zkušeností s průmyslovými standardy a vznikajícími digitálními technologiemi, včetně špičkových profesionálních fotoaparátů a čoček, zvukových zařízení, pokročilých osvětlovacích souprav a softwaru pro editaci.

Animace a VFX

V animace a vizuálních efektů Pathway studentů učit špičkové postprodukční techniky využívající průmyslový standard software, a jsou vyučovány akademických pracovníků s rozsáhlými profesionální zkušenosti s prací na velkých filmových trháků. Naše nejmodernější zařízení - včetně špičkových digitálních videokamer, zelené obrazovky a studia pro zachycení pohybu - umožňují studentům realizovat jejich tvůrčí vizi prostřednictvím originálních projektů vedených studenty a klientských slibů.

Vývoj her

Pathway vývoj her zahrnuje autorská tvorba, návrh her a programování a zkoumá různorodé kreativní a technické aspekty spojené s vytvářením nových herních zážitků pro různé digitální platformy. Studenti budou rozvíjet dovednosti v prototypování her a navrhování, testování a nasazení pomocí průmyslových standardních herních motorů a potrubí a zkoumají význam a účinek lineárních a nelineárních vyprávění v moderních hrách.

Creative Technologies

Technologie Creative Technologies Pathway připravuje studenty na rychle se vyvíjející digitální a online platformy. Sloučení kreativních a technických i softwarových a hardwarových kurzů prozkoumá procesy a koncepce nezbytné pro vytváření dynamického, intuitivního a interaktivního digitálního obsahu. Studenti se seznámí s kreativním kódováním, vývojem hardwaru, vizualizací dat a vytvářením webových aplikací s více platformami pomocí špičkových technologií.

Produkce a režie

V produkoval a režíroval, Pathway budou studenti se zájmem o tvůrčí vedení naučit profesionální techniky a nástroje pro shepherding kreativní projekty až do konce. Prostřednictvím prvotních myšlenek a pitchingu, rozvoje duševního vlastnictví, předprodukčního plánování a rozpočtování, fundraisingu a řízení zúčastněných stran budou mít studenti v této Pathway praktické zkušenosti v této vysoce poptávané oblasti.

Využijete rozsáhlých průmyslových kontaktů akademie a využijete studium ve městě uznávaném po celém světě za svou kreativitu a inovaci v současných mediálních značkách a produkci.

S využitím průmyslových standardních výrobních zařízení budete reagovat na slipy, které kombinují tvůrčí studijní praxi, lineární a nelineární vyprávění příběhů, odbornou praxi, výrobu událostí a rozvoj portfolia.

Klíčová fakta

  • Tři roky na plný úvazek
  • K dispozici v Wellingtonu
  • Učte se od oceněných profesionálů
  • Program je k dispozici pro zahraniční studenty studující pouze v NZ

Struktura studia

Během prvního roku můžete vyzkoušet mnoho různých disciplín. Každý úvodní kurz neobsahuje žádné předchozí znalosti v oboru, proto doporučujeme vyzkoušet co nejvíce. Pravděpodobně jste nikdy neudělali videohru a pokusíte se ji zjistit, že je to přesně to, co máte rádi. První rok se týká zkoušení nových věcí a vytváření základních technických dovedností v mnoha disciplínách.

Ve druhém roce rozšíříte své dovednosti ve vybrané Pathway , a to jak v cílených technických kurzech, tak ve skupinových multidisciplinárních kurzech, kde budete pracovat vedle studentů z jiných oborů, abyste vytvořili skutečně multimediální projekty.

Ve třetím roce se vytváříte pro vlastní významné projekty samozřejmě vybrané multidisciplinární skupiny. 3. ročník má také Pathway -specifické pokročilé kurzy, jejichž cílem je být v jejich obsahu pružně reagovat na konkrétní potřeby těchto velkých projektů. Tyto technické kurzy capstone podporují hlavní projekt, který vám umožní realizovat svou vlastní vizi pro vaše práce na portfoliu.

Kromě studia Massey má příležitosti k dalšímu studiu, včetně postgraduálních diplomů a dvouletých magisterských diplomů, které mohou být přizpůsobeny zvolené specializaci a médium.

Kariéra

21. století se týká křížových médií a změn. Hry, aplikace, web, film, video, animace, VFX, zvuk - rychle morfy. Bakalář Creative Media Production vás připravuje na nový svět - díky zkušenostem z oboru, kritickému uzemnění a praktickému know-how, udeříte se po dokončení studia a budete mít možnost flexibilně posunout hranice, znovu vynalezit řemesla a média mnohokrát v průběhu své kariéry.

BCMP připravuje studenty na vstup do tvůrčích médií, včetně: interaktivního producenta, webového vývojáře, vývojáře aplikací, umělce konceptu, uměleckého scénáře, uměleckého ředitele, animátora, umělce CG, animátorů zachycujících pohyb, umělce digitálních efektů, režisér, hry umělecký ředitel, vývojář her, výrobce her, web a mobilní hry, producent zvuku, zvukový designér, inženýr zvukových nahrávek, operátor fotoaparátu, osvětlovací technik, editor, animatronika umělec, výrobce mechanismů, modelářský technik, filmař, producent, režisér.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Massey University »

Poslední aktualizace Leden 16, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Bře 2020
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Bachelor of Creative Media Production | Massey University