Read the Official Description

Bakalář designu (Industrial & Product Design)

Průmyslového a produktového návrháři vytvářet nové produkty, které umožňují lidem žít lepší život, stimulují činnost a přispívat k udržování blahobytu obcí. Prostřednictvím ponoření v materiálech, výrobních procesů, estetické úvahy, a proaktivní zapojení do společnosti, program, Industrial & Product Design rozvíjí základní intelektuální know-how a technické dovednosti studenti potřebují, aby prozkoumala rostoucí role profesionální designér produktu. Studenti se seznámí s řadou klíčových aspektů, včetně uživatelsky zaměřený design, technologické a materiálové inovace, principy otevřených koncepcí, etnografického výzkumu, kulturně specifických metodik, vývoj produktů průmyslem sponzorovaných, architektonických a virtuální rozhraní, produktový design masový trh, a design pro veřejnou sféru.

Studenti si osvojí základy počítačů, strojů a nástrojů, když se učí různé výzkumné a prezentační techniky. Interdisciplinární režim návrhu programu je vyšetřovací zkoumá průmyslové a produktového designu ze sociálních, kulturních, historických a ekonomických vyhlídek, kázat v studentů apreciaci interrelationality designu a větší svět.

Způsobilost

  • Sr. Sekundární (10 + 2) s 50% značkami
  • Znalosti angličtiny komunikaci
  • Nata kvalifikovaných studentů má přednost

Kariéra a umístění

Po dokončení bakalářského z designu hřiště s koncentrací v oboru průmyslového a produktového designu Ty by mohly být: Designer balíčku, produktový designér, automobilové Designer, průmyslových strojů a nástrojů Designer, Signage Designer, Prop Designer, Výstavní Designer.

Absolventi oboru průmyslového a produktového designu se mohli podívat na práci s institucemi, jako je, Tata Motors, Maruti Suzuki, Ford, Chevrolet, Toyota, Honda, Phillips, Samsung, Nokia, Sony, Logitech, Apple, Siemens, Bosch, Whirlpool, Dell, IBM, Google, DMRC, Compaq, HP.

Pokyny pro přijetí,

  • Pre-kvalifikační zkoušky kritéria pro programy v rámci absolvent třídy 12. z některého z uznávaných desek Indie. U cizích státních příslušníků, předběžné kvalifikace pro programy v rámci absolvent osvědčení ekvivalentní třídy 12. zkoumání země a splňují kritéria rovnocennosti na "Asociace indické univerzity".
  • Pre-kvalifikační kritéria pro programy Postgraduální je absolvování z jakéhokoli uznávané univerzity v Indii. U cizích státních příslušníků, kritéria pre-kvalifikaci pro programy Postgraduální je vysokoškolský diplom udělený univerzitou v dané zemi, a splňují kritéria rovnocennosti na "sdružení indických univerzit".
  • Žadatelé, kteří se objevili na jejich konečné rok Graduation zkoušek v roce 2015 mohou rovněž požádat o přijetí do programu postgraduální.
  • Univerzita si vyhrazuje svá práva posoudit schopnost kandidáta prostřednictvím GD / PI před konečným přijetím.
  • TOEFL / IELTS je povinné pro cizí státní příslušníky, kteří nemají angličtinu jako hlavní jazyk ve výuce a vyšetření.
  • Chcete-li nárok na přijetí v Sharda univerzitě ve svém programu Za Graduate, musí žadatelé absolvovat 17 let 31. prosince akademického roku, v němž zamýšlejí vstupné.
Program taught in:
Angličtina

See 23 more programs offered by Sharda University »

This course is Campus based
Start Date
Červenec 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Červenec 2019
End Date
Application deadline

Červenec 2019

Location
Application deadline
End Date