Bakalář designu (průmyslový výrobek a design)

Sharda University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář designu (průmyslový výrobek a design)

Sharda University

Bakalář designu (Industrial & Product Design)

Průmyslového a produktového návrháři vytvářet nové produkty, které umožňují lidem žít lepší život, stimulují činnost a přispívat k udržování blahobytu obcí. Prostřednictvím ponoření v materiálech, výrobních procesů, estetické úvahy, a proaktivní zapojení do společnosti, program, Industrial & Product Design rozvíjí základní intelektuální know-how a technické dovednosti studenti potřebují, aby prozkoumala rostoucí role profesionální designér produktu. Studenti se seznámí s řadou klíčových aspektů, včetně uživatelsky zaměřený design, technologické a materiálové inovace, principy otevřených koncepcí, etnografického výzkumu, kulturně specifických metodik, vývoj produktů průmyslem sponzorovaných, architektonických a virtuální rozhraní, produktový design masový trh, a design pro veřejnou sféru.

Studenti si osvojí základy počítačů, strojů a nástrojů, když se učí různé výzkumné a prezentační techniky. Interdisciplinární režim návrhu programu je vyšetřovací zkoumá průmyslové a produktového designu ze sociálních, kulturních, historických a ekonomických vyhlídek, kázat v studentů apreciaci interrelationality designu a větší svět.

Způsobilost

  • Sr. Sekundární (10 + 2) s 50% značkami
  • Znalosti angličtiny komunikaci
  • Nata kvalifikovaných studentů má přednost

Kariéra a umístění

Po dokončení bakalářského z designu hřiště s koncentrací v oboru průmyslového a produktového designu Ty by mohly být: Designer balíčku, produktový designér, automobilové Designer, průmyslových strojů a nástrojů Designer, Signage Designer, Prop Designer, Výstavní Designer.

Absolventi oboru průmyslového a produktového designu se mohli podívat na práci s institucemi, jako je, Tata Motors, Maruti Suzuki, Ford, Chevrolet, Toyota, Honda, Phillips, Samsung, Nokia, Sony, Logitech, Apple, Siemens, Bosch, Whirlpool, Dell, IBM, Google, DMRC, Compaq, HP.

Pokyny pro přijetí,

  • Pre-kvalifikační zkoušky kritéria pro programy v rámci absolvent třídy 12. z některého z uznávaných desek Indie. U cizích státních příslušníků, předběžné kvalifikace pro programy v rámci absolvent osvědčení ekvivalentní třídy 12. zkoumání země a splňují kritéria rovnocennosti na "Asociace indické univerzity".
  • Pre-kvalifikační kritéria pro programy Postgraduální je absolvování z jakéhokoli uznávané univerzity v Indii. U cizích státních příslušníků, kritéria pre-kvalifikaci pro programy Postgraduální je vysokoškolský diplom udělený univerzitou v dané zemi, a splňují kritéria rovnocennosti na "sdružení indických univerzit".
  • Žadatelé, kteří se objevili na jejich konečné rok Graduation zkoušek v roce 2015 mohou rovněž požádat o přijetí do programu postgraduální.
  • Univerzita si vyhrazuje svá práva posoudit schopnost kandidáta prostřednictvím GD / PI před konečným přijetím.
  • TOEFL / IELTS je povinné pro cizí státní příslušníky, kteří nemají angličtinu jako hlavní jazyk ve výuce a vyšetření.
  • Chcete-li nárok na přijetí v Sharda univerzitě ve svém programu Za Graduate, musí žadatelé absolvovat 17 let 31. prosince akademického roku, v němž zamýšlejí vstupné.
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Červenec 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Indie - Greater Noida, Uttar Pradesh
Datum začátku : Červenec 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Červenec 2019
Indie - Greater Noida, Uttar Pradesh
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu